برگزیده های پرشین تولز

دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی با بیش از 50 هزار لغت !!!

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دیکشنری انگلیسی به فارسی PersianMobiDict که واقعا قدرتمندترین دیکشنری است که توسط دو تن از هموطنان عزیز کشورمان تهیه شده که فکر کنم برای هر گوشی یک دیکشنری خوب لازم باشه که به شما توصیه می کنم حتما این برنامه را که جاوا هم هست و بنابراین قابل نصب روی انواع گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا و .. می باشد, دانلود کنید. :)

i1471_mobidictscreenshot1.jpg
i1472_mobidictscreenshot2.jpg

ویژگی های این نرم افزار :
- رایگان بودن برنامه
- شامل بیش از 50000 لغت انگلیسی به همراه ترجمه دقیق آن
- نمايش ليست واژگان همراه با قابليت اسکرول که در هنکام جستجو در تایپ کردن به شما کمک مي کند
- سازگاری با اکثر گوشی ها و وسیله هائی که جاوا پشتیبانی می کند
- قابليت پشتيباني از زبان فارسی داخلی , بگونه ای که در نمايش کاراکترهای فارسی مشکلی بوجود نمی آيد
- مستقل از سايز صفحه نمايش

دانلود

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون.من دانلود و نصب کردم.گوشیم w950 هست. به صورت تاچ اسکرین نمیشه کلمات رو انتخاب کرد .یا نمیتونم رو translate یا menu اون پایین کلیک کنم(منظورم اینه که با قلم روش بزنم).فقط میتون با دکمه ی چرخنده ی کنار گوشیم برم روی کلمه ها و ok کنم .امکان آوردن کیبرد مجازی رو هم بهم نمیده ! جریانش چیه ؟ کاریش میشه کرد؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ممنون.من دانلود و نصب کردم.گوشیم w950 هست. به صورت تاچ اسکرین نمیشه کلمات رو انتخاب کرد .یا نمیتونم رو translate یا menu اون پایین کلیک کنم(منظورم اینه که با قلم روش بزنم).فقط میتون با دکمه ی چرخنده ی کنار گوشیم برم روی کلمه ها و ok کنم .امکان آوردن کیبرد مجازی رو هم بهم نمیده ! جریانش چیه ؟ کاریش میشه کرد؟

من رو W950 از همين استفاده میکنم
از کيپد گوشی استفاده کنيد (
302.gif
)
يعنی با کيپد تایپ کنيد و با Jog فشار بديد !!

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
آره خوب میشه از کی پدش استفاده کرد.این یعنی با گوشی ما سازگاری نداره دیگه .درسته؟ ایمیلی از سازنده گانش نیست ؟ نمیشه درخواست داد درستش کنند واسه W950

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آره خوب میشه از کی پدش استفاده کرد.این یعنی با گوشی ما سازگاری نداره دیگه .درسته؟ ایمیلی از سازنده گانش نیست ؟ نمیشه درخواست داد درستش کنند واسه W950

يعنی چی سازگاری نداری
298.gif

مثل ساير گوشيها که با کيپد تايب میکنن شما هم با کيپد تايپ کنيد
302.gif

اگر منظورتون سازگاری تاچ با برنامه هست که خير ولی يه ديکشنری سازگار هست که قبلا معرفی شده و البته 6 هزار بابتش بايد بديد !!

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
خوب یعنی با همون تاچش سازگاری نداره دیگه.وگرنه کار که میکنه. توی فایل read me ش نوشته p990 , p910 و... رو ساپورت میکنه (w950 توشون نیست البته). پس یعنی تاچش رو اونا کار میکنه اما رو w950 ما کار نمیکنه.اینو منظورم بود
اون دیکشنریه اسمش چیه ؟ مجانیش روی نت نیست مگه ؟ :happy:
ممنون

adib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با p990 امتحان كردم اصلا نتونستم باهاش كهر كنم.
چون من كيبورد رويي رو برداشتم و وقع تايپ اين برنامه فقط اعداد رو ميشناسه يعني مثلا حرف B فقط دو بار زدن دكمه 2 هست و چون كيبرد من QWERTY هست نمي تونم تايپ كنم، تهره اگه بتونم هم، نميشه معاني رو ببينم چون نمي‌تونم روي لغات كليك كنم.

Iran-PC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دیکشنری انگلیسی به فارسی PersianMobiDict که واقعا قدرتمندترین دیکشنری است که توسط دو تن از هموطنان عزیز کشورمان تهیه شده که فکر کنم برای هر گوشی یک دیکشنری خوب لازم باشه که به شما توصیه می کنم حتما این برنامه را که جاوا هم هست و بنابراین قابل نصب روی انواع گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا و .. می باشد, دانلود کنید. :)

i1471_mobidictscreenshot1.jpg
i1472_mobidictscreenshot2.jpg

ویژگی های این نرم افزار :
- رایگان بودن برنامه
- شامل بیش از 50000 لغت انگلیسی به همراه ترجمه دقیق آن
- نمايش ليست واژگان همراه با قابليت اسکرول که در هنکام جستجو در تایپ کردن به شما کمک مي کند
- سازگاری با اکثر گوشی ها و وسیله هائی که جاوا پشتیبانی می کند
- قابليت پشتيباني از زبان فارسی داخلی , بگونه ای که در نمايش کاراکترهای فارسی مشکلی بوجود نمی آيد
- مستقل از سايز صفحه نمايش

دانلود

سلام.
متاسفانه دانلود نمیشه.
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>404 Not Found</title>
</head><body>
<h1>Not Found</h1>
<p>The requested URL /downloads/Java/Softs/PersianMobiDic-by Professional.zip was not found on this server.</p>
<p>Additionally, a 404 Not Found
error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.</p>
</body></html>

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

am76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا