برگزیده های پرشین تولز

ایرن چک

dimoyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راه های کسب در آمد مختلفی از جمله کلیک کردن یا عضو شدن در سایت های مختلف رو هم می تونید با عضویت تویسایت ایران چک پیدا کنید. همچنین می تونید در تالار گفتمان این سایت سوالات خودتون رو بپرسید و با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
یکی اینو برا من توضیح بده : http://www.iranchek.com/article13.html

براساس مقررات گوگل ادسنز زبان اولیه وبسایت باید در لیست زبانهای مورد پشتیبانی قرار داشته باشد و البته زبان فارسی در آن لیست قرار ندارد. این امر موجب شده است که برخی تصور کنند در صفحات فارسی نمی توان از تبلیغات گوگل ادسنز استفاده کرد در حالی که این تصور کاملا" نادرست می باشد.ما در برنامه های آموزش تجارت الکترونیک، در میان شرکت کنندگان در دوره راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی همیشه کاربرانی داریم که برای ایجاد حساب ادسنز اقدام می کنند بنابراین تجربیات بسیار خوبی در این زمینه کسب کرده ایم.کافی است زبان اولیه وبسایت یا وبلاگ شما در لیست زبانهای تحت پشتیبانی باشد ، انتشار مطالب به زبان فارسی مشکلی ایجاد نمی کند. برای روشن شدن موضوع تمرین فرضی ذیل را مجسم کنید:

یک پاراگراف به زبان انگلیسی بنویسید، آنگاه به یکی از سرویس دهندگان وبلاگ مراجعه کنید و یک وبلاگ ثبت نمایید.زبان و عنوان وبلاگ را انگلیسی انتخاب کنید.حال پاراگرافی را که نوشته اید بعنوان یک پیام از وبلاگ منتشر کنید.اکنون شما وبلاگی دارید که زبان اولیه آن انگلیسی است.می توانید دهها مقاله و مطلب به زبان فارسی با زبانهای دیگر در این وبلاگ منتشر کنید ولی زبان اولیه این وبلاگ انگلیسی است.آنچه برای گوگل اهمیت دارد تنها زبان اولیه وبسایت است.

!!! من الان هیچی نفهمیدم :دی :دی :دی

ادم هر روز چیزای جدید میبینه !!!!!!!

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
یکی اینو برا من توضیح بده : http://www.iranchek.com/article13.html

!!! من الان هیچی نفهمیدم :دی :دی :دی

ادم هر روز چیزای جدید میبینه !!!!!!!

راست میگه دیگه!!
گوگل اولش میاد سایتتو بررسی میکنه. اگر با مطلبش و یا زبانش مشکلی نداشت بهتون اجازه استفاده از ادسنس میده. بعدش شما هر کاری خواستی باهاش بکن. میتونید بعدا مطالب فارسی اد کنید!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
خیلی هم عالی فقط کافی هست حالا داستان های +18 فارسی بنویسیم !! کلی کاربر میگیره !!!

کاش زننده تاپیک میومد توضیح میداد درباره چیزی که نوشته !!!!!

بالا