برگزیده های پرشین تولز

تحریم دامنه‌های ir توسط cpanel

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی می‌دونه cpanel فقط ریسلرهایی که از دامنه‌های ir استفاده می‌کنند رو تحریم کرده یا هر استفاده کننده نهایی‌ای که از دامنه‌های ir استفاده می‌کنه رو تحریم می‌کنند.
در واقع من می‌خوام از یه هاست آمریکایی justhost.com هاست بخرم. می‌خواستم ببینم اگه دامنه ir‌م رو بهش وصل کنم، اکانتم قفل می‌شه یا نه. البته چندتا دامنه .com هم همراهش هست و کارت اعتباری هم که دارم باهاش خرید می‌کنم مال امارات هست.

DomainX

Registered User
لایک‌ها
7
تا جایی که می‌دونم روی دامین IR حساس هست.
نذارین بهتر هست یه وقت دیدین اتفاقی میافته که دوست ندارین. بالاخره جانب احتیاط رو باید رعایت کرد.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
من که الان روی یه شرکتی دارم تا حالا که اینجا هیچ مشکلی در این زمینه پیش نیومده , البته ناگفته نماند که یکی از شرکت هایی که قبلا روش هاست داشتم به بهانه همین تحریم ها به ما درخواست دریافت کنترل پنل Plesk رو به جای Cpanel داد , وقتی که بنده برای برپا موندن همون وب سایت روی همون کنترل پنل رفتم و یه دامنه عمومی رو هم روش قرار دادم بازم اونا مارو به Plesk منتقل کردن.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

از نظر مشكل كه متاسفانه هست ولي من يكي از دوستانم روي سرورش cpanel داره و تا حالا هم مشكلي با دامنه نداشته

اگر خواستي ميتونم معرفي كنم تا ازش هاست بخري

موفق باشي

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
ما با سی پنل داریم سرویس میدیم مشکلی هم نیست
این هم مثلا تست
dahomin.ir
خواستی پ خ بده

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
يكي از دوستام هم از شركت كيميا هاست سرويس هاست با دومين .ir داشت كه اين شركت هم به بهانه تحريم اكانت را حذف و به يه سرور ديگه با كنترل پانل direct admin منتقل كرده است .

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
يكي از دوستام هم از شركت كيميا هاست سرويس هاست با دومين .ir داشت كه اين شركت هم به بهانه تحريم اكانت را حذف و به يه سرور ديگه با كنترل پانل direct admin منتقل كرده است .

همه شرکت ها دچار چنین مشکلاتی نمی شن , اول از همه بروز چنین مشکلاتی رو باید تو نوع مدیریت خودشون جستجو کنن , یه عده خوب از چنین بهانه هایی برای خام کردن مشتری هاشون استفاده می کنن.:hmm:

radium

Registered User
لایک‌ها
4
فعلا DirectAdmin و plesk هنوز گیر ندادن

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
والا پرشين سرويس اون موقع كه سي پنل تحريم كردش بهانه دستشون داد كه سي پنل رو به پلسك تبديل كنن و حالا هم كه سي پنل دارن ديگه از پلسك به سي پنل تغيير نميدن كه مشتري راحت باشه
خدايي اين پلسك بد چيزيه
بيچاره ميكنه آدمو
درضمن فعلا سي پنل با آي آر مشكلي نداره براي من
فكر نميكنم اينقدر گير باشن مگر اينكه طرف رفته باشه اطلاعاتش رو فارسي يا ايراني زده باشه

بالا