برگزیده های پرشین تولز

وقتی در تنگناهای زندگی قرار می گیرید چکار می کنید؟

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی در تنگناهای زندگی گیر می کنید و با مشکلات بزرگ مواجه میشید چطور خودتونو کنترل می کنید؟به هر حال چیزی که مشخصه اینه که همه چیز یه روزی می گذره و تموم میشه ولی مهم اینه که در اون لحظه که ما در محظور و تنگنا گیر کردیم کار غیر منطقی نکنیم و کاری نکنیم که بعدا پشیمون بشیم و بتونیم خودنون و اوضاع رو مدیریت کنیم و خودمونو کنترل کنیم.چه راههایی برای همچین مواقعی پیشنهاد می کنید؟

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
تحمل داشته باش و صبر كن . همه چيز بزودي درست ميشه .
اين چيزيه كه من تو اين جور موارد به خودم ميگم !

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تحمل داشته باش و صبر كن . همه چيز بزودي درست ميشه .
اين چيزيه كه من تو اين جور موارد به خودم ميگم !

بعضی وقتا هست آدم بین منافع شخصیش و آرمان هاش گیر می کنه نمیدونه کدومو انتخاب کنه البته گاهی میشه بین ایندو یک تعادلی ایجاد کرد اما خیلی سخته.
گاهی هم اطرافیان آدمو در این وضعیت قرار می دن.

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
اين به طور كامل به ديدگاهت و نحوه تفكراتت بستگي داره . مثلا اگه آدم مادي گرايي باشه حتما راهي رو انتخاب ميكني كه به ضررت تموم نشه . ممكنه حتي به بهترين دوستات پشت كني فقط براي اين كه منافعتو حفظ كني ، يا اگه آدم احساساتي باشه ممكنه با يه تصميمه عجولانه كل زندگيتو از دست بدي و ....

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
بحث خوبیه والا منم تو تنگنای نسبتا خفنی هستم راهنمایی دوستان به من و خیلیا کمک می کنه;):blink:

m0nster_m

Registered User
لایک‌ها
0
فرقي نمي كنه چي كار كني چون هيچ چيزي واقعا اهميت نداره .. بخواين براتون توضيح مي دم

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
بحث خوبیه والا منم تو تنگنای نسبتا خفنی هستم راهنمایی دوستان به من و خیلیا کمک می کنه;):blink:

در چه تنگنایی هستی عزیز! بگو شاید حتی اگه راهنمایی نتونستیم بکنیم و مشکلت رو حل کنیم لا اقل باری از دوشت برداشته باشیم!...چون خودم با تنگناهای زیادی تو زندگی برخورد کردم و خیلی اذیتم کرده احساستو درک میکنم ! تنگناهای عشقی..مادی..معنوی..احساسی..خیانت..و چیزای دیگه!

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من وقتی در تنگنا ها قرار می گیرم سعی می کنم رپورتشون کنم دی:

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
صبر ميكنم و خودمو نمي بازم

m0nster_m

Registered User
لایک‌ها
0
طرز تفکر جالب و متفاوتی به نظر میاد
می خوام ، توضیح بده

چون انسان به عنوان يه گونه جانوري تو مسير تكامل فقط يه نقطست و اگه دقت كنين اين سيستم كه داره به مرور زمان تكامل پيدا مي كنه ( و در اصل با محيطش تطابق مي كنه ) يك سيستم هدف داره و هدفش تكثير و بقاست
كه انسان هم تو اين سير تكامل از پلانگتون تا پستانداران فقط يه نقطست و يه گونست و هيچ فرقي با ساير گونه ها نداره .. همون طور كه تكامل بعد از انسان هم ادامه خواهد داشت و صد درصد انسان هم به گونه هاي ديگه اي به مرور تكامل پيدا مي كنه ... مهم سيستمه ... سيستمه جانوريه كه داره تلاش مي كنه تكثر بشه و باقي بمونه ... اين سيستمه كه ما رو به نوعي برنامه ريزي كرده ... قبول ندارين كه برنامه ريزي شدين ؟ با عرض پوزش به حس جنسي دقت كنين مي بينين كه كاملا بي معنيه كه همچين حسي داشته باشيم و در واقع بدن تو اين فعاليت صدمه مي خوره و منطقي نيست كه بدن تمايل به همچين كاري داشته باشه ... نكته اينه كه هدف بزرگ اين سيستم تكثير و بقاست و شما تابع اين هدف هستين ... به گونه گياهي نگاه كنين ... كل سطح كره زمين رو گرفته ... هدفش تكثير و بقاست
پس انسان تو اين سير تكامل فقط يك گونه و در واقع يه نقطست و فرقي با ساير گونه ها نداره
حالا نكته اينه كه چه فرقي مي كنه يه اسب تو يه گله اسب چه روابط اجتماعي داره و با چه تنگناهايي مواجهه ؟ مسخرست ! :happy:

Last edited:
بالا