برگزیده های پرشین تولز

فضای آزاد اطراف اجاق مایکروویو!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام. ماشالا این pt هم شده آچار فرانسه ما!!

سوالم یه خرده عجیب غریبه.:blush: جدیدا خونه را عوض کردیم. حالا تو آشپزخونه این خونه جدیده یه مشکلی هست. تو کاتالوگ مایکروویوه نوشته که حداقل از بالا 30 سانتیمتر فضای آزاد باشه ولی وقتی مایکرو را سرجاش می ذاریم 20 سانت بالاش فضای خالی داره! هر چی هم فکر کردم هیچ جای دیگه ای نمی تونیم بذاریمش. تازه کلی هم زحمت کشیدم پریز برق اونطرف را ارت (earth) دار کردم. تو دیوار که نبود سیمش کلی ظرافت به خرج دادم سیم کشی کردم به سمت لوله آب.:f34r:
خواهشا یه نظری بدید می ترسم بذارمش اونجا یهو فنا بشیم!

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
تو فکرش نرو، اگه ماکروفرت چیز مال و بدردبخوریه، همین 20 سانت کافیه، این فاصله برای تهویه هست، که بتونه گرمایی که داخل بوجود میاد رو با فن ای که داره بفرسته بیرون و از حرارت بیش از حد جلوگیری بشه . اگه میبینی دما اونجا تراکم پیدا نمیکنه، حله .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
مهم نیست ! برا ما 5 سانت هم فاصله نداره

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
تو فکرش نرو، اگه ماکروفرت چیز مال و بدردبخوریه، همین 20 سانت کافیه، این فاصله برای تهویه هست، که بتونه گرمایی که داخل بوجود میاد رو با فن ای که داره بفرسته بیرون و از حرارت بیش از حد جلوگیری بشه . اگه میبینی دما اونجا تراکم پیدا نمیکنه، حله .
مهم نیست ! برا ما 5 سانت هم فاصله نداره
مرسی که جواب دادین. اومده بودم تاپیک را پاک کنم چون گفتم کسی جواب نداده. Feller اه مایکروش (می گن آلمانیه!). آخه تو دفترچه اش تهدید (تاکید) کرده بود رو 30 سانت. مجبورا همونجا گذاشتمش. هنوز که فنا نشدیم! البته خداییش خوبه جاش. فضای آزاد زیاد داره اطرافش. یه چیزی گفتن برای خودشون...:D

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
آلمانيا كلا عادت دارن كه حيلي دقيق باشن . احتمالا اينو براي استفاده بهينه يا يه همچين چيزي گفتن ( مثله همين فاصله اي كه بايد براي گذاشتن يخچال كنار ديوار رعايت كنيم كه خب خيلي از ماها رعايت نمي كنيم ! ) فكر نمي كنم مشكل خاصي پيش بياد .

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آلمانيا كلا عادت دارن كه حيلي دقيق باشن . احتمالا اينو براي استفاده بهينه يا يه همچين چيزي گفتن ( مثله همين فاصله اي كه بايد براي گذاشتن يخچال كنار ديوار رعايت كنيم كه خب خيلي از ماها رعايت نمي كنيم ! ) فكر نمي كنم مشكل خاصي پيش بياد .
همون! ممنون :) ولی چیزی شد پا شماها...!

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
خيالت راحت هر اتفاقي كه افتاد اين reza_badkonaki خسارتتو ميده . خيالت تخت .

در ضمن يه آزمايشي تو ماكروورت انجام بده خيلي حال ميده . يه تخم مرغ بزار تو وسط مايكروويو بعد درشو ببند و درجه رو رو 2 دقيقه تنظيم كن . بعد ببين چي ميشه ! من خودم چند بار انجام دادم خيلي حال ميده !

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خيالت راحت هر اتفاقي كه افتاد اين reza_badkonaki خسارتتو ميده . خيالت تخت .

در ضمن يه آزمايشي تو ماكروورت انجام بده خيلي حال ميده . يه تخم مرغ بزار تو وسط مايكروويو بعد درشو ببند و درجه رو رو 2 دقيقه تنظيم كن . بعد ببين چي ميشه ! من خودم چند بار انجام دادم خيلي حال ميده !
هه هه زرنگی. که گند بزنه به مایکرو بره؟! ;) ای ناقلا...!

بالا