برگزیده های پرشین تولز

فروش یک مودم ADSL USB و DVD Writer Samsung

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام. چند وقت پیش یه مودم ADSL USB مدل corecess 3112 UG خریدم برا مواقفی که برق میرفت وصل میکردم به Laotop اینترنت داشتم. خودم خریدم 32 تومن. البته اینم بگم که Spliter نداره. دونه ای 1000 تومنه.

یه DVDWriter Samsung هم یکی از دوستان به عنوان هدیه به ما داد که خدا خیرش بده قبلش نپرسید MainBoard ات SATA Support میکنه یا نه :D بعد کادو بده

برا همین غیرقابل استفاده موند.

معامله باید بدون ربا باشه و در همین راستا عرض میکن که مودم حدود 2-3 ماه کار کرده DVDWrite هم نو نو هست و فقط پکش باز شده و فکر میکنم تو بازار الان حدود 37 باشه ( فکر میکنم )

قصد فروش هردوتاشون رو دارم و با قیمتی مناسب تقدیم میکنم. اگر لازم داشتید بفرمایید که صحبت کنیم. ;)

Last edited:

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
سلام. چند وقت پیش یه مودم ADSL USB مدل corecess 3112 UG خریدم برا مواقفی که برق میرفت وصل میکردم به Laotop اینترنت داشتم. خودم خریدم 32 تومن.

یه DVDWriter Samsung هم یکی از دوستان به عنوان هدیه به ما داد که خدا خیرش بده قبلش نپرسید MainBoard ات SATA Support میکنه یا نه :D بعد کادو بده

معامله باید بدون ربا باشه و در همین راستا عرض میکن که مودم حدود 23 ماه کار کرده DVDWrite هم نو نو هست و فقط پکش باز شده و فکر میکنم تو بازار الان حدود 37 باشه ( فکر میکنم )

قصد فروش هردوتاشون رو دارم و با قیمتی مناسب تقدیم میکنم. اگر لازم داشتید بفرمایید که صحبت کنیم. ;)
27 فكر كنم دقيقتر باشه
با هزينه ي ارسال 20 تومن خريدارم...

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
برای قیمت ممنونم. بنده هم عرض کردن فکر کنم 37 باشه. چون خیلی وقته از بازار سخت افزار خبر ندارم.

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
برای قیمت ممنونم. بنده هم عرض کردن فکر کنم 37 باشه. چون خیلی وقته از بازار سخت افزار خبر ندارم.

قیمت سامسونگ ساتا مورخه 13 خرداد
با گارانتی سام سرویس 24
با گارانتی متفرقه 23

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سلام. چند وقت پیش یه مودم ADSL USB مدل corecess 3112 UG خریدم برا مواقفی که برق میرفت وصل میکردم به Laotop اینترنت داشتم. خودم خریدم 32 تومن. البته اینم بگم که Spliter نداره. دونه ای 1000 تومنه.

معامله باید بدون ربا باشه و در همین راستا عرض میکن که مودم حدود 2-3 ماه کار کرده DVDWrite هم نو نو هست و فقط پکش باز شده و فکر میکنم تو بازار الان حدود 37 باشه ( فکر میکنم )

من از این آقای neo2 قبلا خرید کردم! هر 2 بار هم سرم کلاه گذاشت!

یکبار بهم لطف کردن یک اسکریپت سایت انداختن که بعدا فهمیدم یه اسکریپت رایگان شاپ رو از یه سایت دانلود کرده فری داده به من 70 تومن!

یکبار هم ماوس وایرلسی که به لعن خدا هم نمیارزید انداختن بهم! که حاضر نشد قبول بکنه که از اول معیوب بوده!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بله شما راست میگید. زمانی که از اون ده کوره آوردمت تهران بیایی کار کنی بلکه 2 زار واسه خودت پول دربیاری و کمک خرج خونوادت باشی باید این فکر رو میکردم که بیایی زیرآب مو پیش مدیرعامل بزنی و قرار دادم رو فسخ کنی ...

از قدیم گفتن بشکنه دستی که نمک نداره.

یادته 5-6 سال پیش که بهت پول دادم یه فروشگاه واسم طراحی کنی چیکار کردی ؟ یه اسکریپت آماده رو دادی و دودر ...

تلفن خونه و موبایلت رو هم جواب نمیدادی. در عوض من چیکار کردم ؟ کار بهت دادم، جا واست واست آماده کردم تو هر صورت وضعیت 200 ، 300 تومن واست از شرکت میگرفتم ....

اشکال نداره شما راست میگی ...

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من از این آقای neo2 قبلا خرید کردم! هر 2 بار هم سرم کلاه گذاشت!

یکبار بهم لطف کردن یک اسکریپت سایت انداختن که بعدا فهمیدم یه اسکریپت رایگان شاپ رو از یه سایت دانلود کرده فری داده به من 70 تومن!

یکبار هم ماوس وایرلسی که به لعن خدا هم نمیارزید انداختن بهم! که حاضر نشد قبول بکنه که از اول معیوب بوده!

من از اول تا الان سخت افزار فروشی نکردم و تا جایی که یادمه اون موقع که شما آرزوی پنتیوم 2 داشتی من لپ تاپ وسیله کارم بود.

اون اسکریپت هم که میگید من به شما انداختم !!!! رو همین الان موجوده و کپی رایت خودت پایینش هست. فیش های بانکی سال 82 رو هم تو آرشیو امورمالی شرکت دارم که به حساب بانک تجارت شما واریز شده و زیرش نوشته بابت چی.برای روز مبادا همه اینا رو نگهداری میکنم.

برای نمونه دیتابیس همون اسکریپت رو میزارم تا دوستان ببینن. جالب اینجاست که بین هر 2 خط کد که نوشته شده یا ali هست یا alilg

سایت ایشون هم alilg هست . میتونید خودتون قضاوت کنید.

http://rapidshare.com/files/241130900/ali.sql.html

البته هرکسی رفتار و سابقه بنده رو با چند ای دی شما چک کنه خودش قضاوت میکنه و نیازی به توضیح نداره.

راستی شما اگه به فرض محال بیایی از اینترنت ماوس بخری و اونم من بهت داده باشم و معیوب باشه ، فکر میکنم باید در بودن عقل در وجود شما شک کرد.

2- یه مطلب دیگه. باز ما اومدیم و گفتیم این آقا قبلا سنش کمتر بوده و ممکنه از رو بچگی کاری کرده باشه و الان بهتر شده باشه. ایشون رو به آقای بابازاده در شرکت ایران تله مارکت معرفی کردیم و

قرار شد یه سیستم کوچیک برای آقای بابازاده کار کنه که بعد از دریافت 300 تومن پول اونم به صورت واریز به حساب بانک ملی ایشون آقا دودر کرد و رفت ... و آبروی مارو برد. جورش رو هم من کشیدم که کار رو دادم یکی دیگه ادامه بده با هزینه شخصی.

اسناد و مدارک هم موجوده. اون آقا هم گفت که یارو ارزش پیگیری نداره و اینقدر آدم حقیری هست که من به خاطر پدرش که فرهنگی و معلم بازنشسته هست ازش میگذرم و موارد دیگه ...

یکی از فایل هایی که از این پروژه ناقص هنوز موجود هست رو براتون آپ میکنم تا ببینید.

اینم مثل همون پروژه سال 83 شون که نااقص گذاشتن. فکر میکنم از نظر روانی ایشون مشکل داشته باشن چون در دوره آموزشی خدمت تشخیص داده شد آقا از نظر روانی مشکل دارن و کارت معافیت پزشکی گرفتن که

کپی کارت ایشون هم در اسناد و بایگانی شرکت موجود هست.

http://rapidshare.com/files/241135222/global.php.html

Last edited:

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام سید،چه خبر خوبی ؟
زیاد نمی خواد خودتا در گیر حواشی کنی...من که بشدت قبولت دارم.
آقا این مودم با خطوط شاتل یا پارس سازگاره؟
یه قیمت مناسب بده برش داریم.
قابل توجه دوستان (من قبلا یه خرید از ایشون داشتم که هیچ مشکلی نداشته ).

Last edited:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
من از اول تا الان سخت افزار فروشی نکردم و تا جایی که یادمه اون موقع که شما آرزوی پنتیوم 2 داشتی من لپ تاپ وسیله کارم بود.

اون اسکریپت هم که میگید من به شما انداختم !!!! رو همین الان موجوده و کپی رایت خودت پایینش هست. فیش های بانکی سال 82 رو هم تو آرشیو امورمالی شرکت دارم که به حساب بانک تجارت شما واریز شده و زیرش نوشته بابت چی.برای روز مبادا همه اینا رو نگهداری میکنم.

برای نمونه دیتابیس همون اسکریپت رو میزارم تا دوستان ببینن. جالب اینجاست که بین هر 2 خط کد که نوشته شده یا ali هست یا alilg

سایت ایشون هم alilg هست . میتونید خودتون قضاوت کنید.

http://rapidshare.com/files/241130900/ali.sql.html

البته هرکسی رفتار و سابقه بنده رو با چند ای دی شما چک کنه خودش قضاوت میکنه و نیازی به توضیح نداره.

راستی شما اگه به فرض محال بیایی از اینترنت ماوس بخری و اونم من بهت داده باشم و معیوب باشه ، فکر میکنم باید در بودن عقل در وجود شما شک کرد.

بله شما راست میگید. زمانی که از اون ده کوره آوردمت تهران بیایی کار کنی بلکه 2 زار واسه خودت پول دربیاری و کمک خرج خونوادت باشی باید این فکر رو میکردم که بیایی زیرآب مو پیش مدیرعامل بزنی و قرار دادم رو فسخ کنی ...

از قدیم گفتن بشکنه دستی که نمک نداره.

یادته 5-6 سال پیش که بهت پول دادم یه فروشگاه واسم طراحی کنی چیکار کردی ؟ یه اسکریپت آماده رو دادی و دودر ...

تلفن خونه و موبایلت رو هم جواب نمیدادی. در عوض من چیکار کردم ؟ کار بهت دادم، جا واست واست آماده کردم تو هر صورت وضعیت 200 ، 300 تومن واست از شرکت میگرفتم ....

اشکال نداره شما راست میگی ...
بله واقعا از کسی که 5 سال پیش صاحب سایت کلاهبرداری lalius باشه از این بیشتر انتظار نمیره!
مشخصات کاربرای ایرانی سایت لالیوس شما هنوز موجود هست! و بسیاری مسائل دیگه که شایسته این فروم نیست که بخوام مطرحشون کنم.

پیگیر مسئله همچنان هستم. موفق باشید.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام سید،چه خبر خوبی ؟
زیاد نمی خواد خودتا در گیر حواشی کنی...من که بشدت قبولت دارم.
آقا این مودم با خطوط شاتل یا پارس سازگاره؟
یه قیمت مناسب بده برش داریم.
قابل توجه دوستان (من قبلا یه خرید از ایشون داشتم که هیچ مشکلی نداشته ).

سلام. ممنونم شما لطف دارید. فکر نمیکنم سازگار باشه. من از سرویس های آسیاتک استفاده میکنم و یه درایور هم برای همین سرویس دهنده رو مودم بهم دادن.

باز میپرسم اگر سازگار بود بهتون خبرش رو میدم.

شما میخوایی آدرس بده من مجانی تقدیم کنم خدمتتون ;)

Last edited:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بله واقعا از کسی که 5 سال پیش صاحب سایت کلاهبرداری lalius باشه از این بیشتر انتظار نمیره!
مشخصات کاربرای ایرانی سایت لالیوس شما هنوز موجود هست! و بسیاری مسائل دیگه که شایسته این فروم نیست که بخوام مطرحشون کنم.

پیگیر مسئله همچنان هستم. موفق باشید.

قبل از اون مورد به همه دوستان اعلام کردم که سایت رو به کی فروختم و دیگه در اختیار من نیست. در ضمن شما تو این فروم حی و حاظر یه نفر رو پیدا کنید که از من شکایت داشته باشه.

یکی از کارهایی که من در اینترنت برای کسب درآمد انجام میدم آماده کردن وبسایت و فروختن اون به صورت آماده هست.

فکر کنم بقیه دوستان هم خاطرشون باشه که این سایت ها رو تا حالا من تو این فروم فروختم :

cobic.com ، hotistgah.com , allrecent.com, lalius.com , kzp.ir , و خیلی موارد دیگه که فعلا خاطرم نیست.

آخرین سایتی هم که تو این سایت برای فروش گذاشتم http://seekinvisible.com هست.

به هر حال اگر مدرک دارید فکر میکنم بهتره مستند صحبت کنید چون اگر نتونید این کار رو بکنید اون یه ذره آبرو هم که تو سایت ندارید رو مخدوش میکنید.

پست های شما هم به خاطر Spam و توهین مدیران Report داده شد. بقیه صحبت هاتونو با اونا انجام بدید.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به کوری چشم CODE1 کلاه بردار بدون هیچ مشکلی برای یکی از دوستان ارسال شد !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا