برگزیده های پرشین تولز

قانون كسر خدمت براي حضور پدر در جبهه

sashas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ده ماه خدمت هستم و پدرم چهارده ماه از خدمت سربازي اش را در جبهه بوده. الان جز كارت پايان خدمت اش و برگه ي احتياط مدرك ديگري ندارد. توي برگه احتياط هم ميزان حضور در جبهه را ننوشته. كسي مي داند چه مدركي بايد ارائه كرد؟ يگان ما كه مي گويد اين قانون را هنوز بهشان ابلاغ نكرده اند! كسي اطلاعاتي در اين زمينه دارد كه قانون جديد شامل حال پدراني كه خدمت سربازي شان را جبهه بوده اند و نه داوطلبانه مي شود يا نه و اينكه چه مدركي بايد ارائه كرد؟ مرسي از پاسخ تان:eek::blink:

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
.... ادیت

Last edited:

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
تا جایی که من میدونم قانونی که فعلا هست اینه که هر ماه 18 روز کم میشه. قراره یه قانون بیاد هر ماه جبهه پدر 1 ماه فرزند کم شه.
باید بره از پادگانی که خدمت کرده و به جبهه اعزام شده مدارک مربوطه را بگیره

bahram_tiesto

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من 2 ماه قبلا خدمت کردم "آموزشی" و 15.5 ماه به خاطر جبهه پدرم کسر دارم که جمعا میشه 17.5 ماه. با توجه به اینکه لیسانس هستم دیگه کسر خدمتی ندارم. ولی نمیدونم مدارکمو کجا باید تحویل بدم. کسی میدونه من باید چیکار کنم؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
بدشانسترین کسی که این قانونا درِ گوشش رد میشه :D

بابام 14 ماه جبهه داره، 15% جانبازی. جمعاً میشه 29. اگه 30 بود من معاف بودم :( ولی حالا نیستم :D

هر وقت بحث سربازی میشه، میگم باباجان چش بود 1 ماه بیشتر میموندی، میگه تو ـه ****ه به دنیا اومدی نذاشتی به **** خدمت کنیم :lol:

بابام 2 بار شیمیایی خورده :( فقط 15% جانبازی براش رد کردن :wacko:

بخوام برم سربازی به **** خدمت کنم، زیاد نمیتونم بکنم :D فقط 1-2 ماه :f34r:

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
این قانون مدت انقضاء داره؟
منی که الان مشمول این قانونم ولی تو دانشگاه میخونم چیکار باید بکنم؟
از کجا میشه پرسید؟
شماره ای
چیزی؟
سایتی

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
این قانون مدت انقضاء داره؟
منی که الان مشمول این قانونم ولی تو دانشگاه میخونم چیکار باید بکنم؟
از کجا میشه پرسید؟
شماره ای
چیزی؟
سایتی
توی دفترچه نوشته تا 29-12-89 اعتبار داره ولی ممکنه تمدید بشه
اگه پس از محاسبه کسری خدمت، کمتر از یک سال باید خدمت کنی با موافقت دانشگاه و **** وظیفه میتونی بری خدمت و برگردی
دفترچه رو بگیر، توضیح داده

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
توی دفترچه نوشته تا 29-12-89 اعتبار داره ولی ممکنه تمدید بشه
اگه پس از محاسبه کسری خدمت، کمتر از یک سال باید خدمت کنی با موافقت دانشگاه و **** وظیفه میتونی بری خدمت و برگردی
دفترچه رو بگیر، توضیح داده
خدا رو شکر که اینو دیدم!
ممنون

stubborn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها

من پدرم چند ماه از طرف اداره در جبهه ماموریت بوده؟

از کجا باید سابقه بگیره؟ میتونم از کسری استفاده کنم؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

بابام 14 ماه جبهه داره، 15% جانبازی. جمعاً میشه 29. اگه 30 بود من معاف بودم :( ولی حالا نیستم :D

هر وقت بحث سربازی میشه، میگم باباجان چش بود 1 ماه بیشتر میموندی، میگه تو ـه ****ه به دنیا اومدی نذاشتی به **** خدمت کنیم :lol:

کاری نداره چون من کاملا در جریان اینجور چیزا هستم . به مرخصی های استحقاقی و ... بابات هم قبوله . یعنی جبه حساب میکنن

بعدش مثل فامیلای ما یه کاری کن . بهش بگو بره از واحدی که توش بوده یه کاغذ بگیره که من سال فلان ماه فلان جبهه بودم اگه سه نفر از دوستاش که همون موقع جبهه بودن امضاش کنن قبول میکنن

راستی اگه کارت حل شد شیرینیش کار با میکروتیک ، و فرشو چی پی ان .... رو کامل بهم یاد بده قبوله . اره یا نه ؟ حتما بهم پخ بده خوببببببب:rolleyes:

sasaaan

Registered User
لایک‌ها
2
مسخره ترین قانون های حق خوری هست این قانون آخه بابات رفته جبهه چه ربطی به فرزند داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا اینقدر حق خوری میکنند تو این...
پسره چند ماه بعد من اومد 6 ماه زودتر از من کارت کرفت.آیا این ضایع کردن حق دیگران نیست ؟ خون اون رنگینتره ؟؟؟

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
مسخره ترین قانون های حق خوری هست این قانون آخه بابات رفته جبهه چه ربطی به فرزند داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا اینقدر حق خوری میکنند تو این...
پسره چند ماه بعد من اومد 6 ماه زودتر از من کارت کرفت.آیا این ضایع کردن حق دیگران نیست ؟ خون اون رنگینتره ؟؟؟

اگر اشتباه نکنم این قانون رو تا آخر امسال بر میدارن.
از جاهای مختلف هم زمزمه فروش دوباره خدمت سربازی هست .من به طور غیر مستقیم از دو سپاهی شنیدم.

mininini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا جایی که من میدونم قانونی که فعلا هست اینه که هر ماه 18 روز کم میشه. قراره یه قانون بیاد هر ماه جبهه پدر 1 ماه فرزند کم شه.
باید بره از پادگانی که خدمت کرده و به جبهه اعزام شده مدارک مربوطه را بگیره

سلام.ببخشید.شما مطمئنی که قراره یه قانون بیاد هر ماه جبهه پدر 1 ماه فرزند کم شه.؟؟؟

pedramhabibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی دوستان

اگه کسی منو راهنمایی کنه 1دنیا ممنون میشم از برج 6 دنبال کارای دانشگاهم بودم که بالاخره فوق دیپلمو تو 23/8/ بهم دادن که تاریخ 4/8/ خورده

بابام امروز میخواد بره کرمان نامه کسری برام بگیره 16 ماه منطق بوده از ختمتشو

حالا من چنتا سوال دارم همه سایتهارو زیرو رو کردم الانم 5 صبحه دارم از استرس میمیرم

1قانون کسری تا کی هست اینجور که معلومه تا آخر امساله

2 آخره امسال یعنی کی یعنی باید آموزشیم تموم بشه ختمتمو شروع کنم تا کسر بهم بخوره یا اگه بتونم 1-12/ هم برم بازم کسری بهم میخوره یا از تاریخ ارسال که کسری تو برگ سبز میزنن سال90 هم برم بهم طعلق میگیره

3من همه کارامو کردم منتظرم نامم بیاد که دفترچمو پست کنم که انشاالله تا 3 روز دیگه میرسه اگه اعزامم 4-90/ یا2-90/ باشه میتونم بندازم دی که خیالم از کسری راحت بشه​

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من ده ماه خدمت هستم و پدرم چهارده ماه از خدمت سربازي اش را در جبهه بوده. الان جز كارت پايان خدمت اش و برگه ي احتياط مدرك ديگري ندارد. توي برگه احتياط هم ميزان حضور در جبهه را ننوشته. كسي مي داند چه مدركي بايد ارائه كرد؟ يگان ما كه مي گويد اين قانون را هنوز بهشان ابلاغ نكرده اند! كسي اطلاعاتي در اين زمينه دارد كه قانون جديد شامل حال پدراني كه خدمت سربازي شان را جبهه بوده اند و نه داوطلبانه مي شود يا نه و اينكه چه مدركي بايد ارائه كرد؟ مرسي از پاسخ تان:eek::blink:

سلام
پدر شما باید بره یگانی که ازش اعزام شده ، اونجا سوابقش هست :) اگرم نباشه که دیگه هیچی.
در ضمن یگان شما احتمالاً چرت و پرت میگه :)
موفق باشی

tiktak1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام

فکر کنم منو شما همدرد باشیم
پدرم 21 ماه جبهه داره تو سنندج خدمت کرده اولش که رفت 21 ماه کامل دادن که با 10% جانبازیش سربازیم معافیت کامل می خورد.
بعد سه ما پروندم برگش خورد که مشکل داره مشکلش هم فورمی بود که تو یگان (سنندج) داده بودن
فقط بخاطر این اشکال گرفتن که فرمی که از سنندج دادن دست نوشت بود که باید تایپی می شد
دوباره که پدرم بردش اونجا گرفتن کردنش 18 ماه که همین شد مایه گرفتاری من
الان دانشجو هستم تا پایان امسال هم باید اعزام بشم
فقط یه سوال داشتم

من که این فرم هارو گرفتم و الان 17 ماه و 13 روز کسری خدمت رو دارم دستم هست
اگه اعزامم به سال بعد بکشه مثلا فروردین ماه باشه این کسری خدمت من کنسل میشه یا نه؟

یه سوال دیگه
راهی هست که اعزامم رو جلو بندازم ؟
منم مثل آقا پیمان همه کارامو کردم (البته یه سال طول کشید من که کار خاصی نکردم فقط پدرم خیلی تلاش کرده تا حالا دوبار به سنندج رفته و دوبار هم به تهران رفته و برگشته خیلی تو زحمت افتاده واقعا دستش درد نکنه.امیدوارم بتونم یه روزی جبرانش کنم.) از دانشگاه هم اجازه دادن که یه دوماهی رو درخدمت **** باشیم.

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0

به شما توصيه مي‌‌كنم حتماً به پدرتون بگين دوباره برن بنياد جانبازان تا دوباره درصد جانبازيشون تعيين بشه.
يكي رو مي‌شناسم معاف نبود ولي پدرش كه رفت درصد جانبازيش زياد شد و معاف شد.

pedramhabibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کسریمو با مدارکم پست کردم فردا میرم دنبال برگه سبز
اون ور 90 بیفتم کسریم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:(

tiktak1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کسریمو با مدارکم پست کردم فردا میرم دنبال برگه سبز
اون ور 90 بیفتم کسریم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:(

این مسئله مشکل منم هست.
نمی دونم این کسری های رو که ما گرفتیم اگه از فروردین اعزام بشیم بازم به دردمون می خوره یا نه؟
شانس نداریم که بخاطر 20 روز باید کلی از کارو زندگی بیافتم...:(:(

بالا