برگزیده های پرشین تولز

قانون جدید گوگل برای افزایش پیج رنک

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
این nofollow چیه:D

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38

اون بالا هم گفتم دیگه!

زمون هایی که گوگل جدید به وجود اومده بود و رنک رو معرفی کرده بود و روش های دست اوردن رنک رو می گفت، ملت فهمیدن که آقا بعضی از صفحه ها که رنک بالایی دارن اجازه comment گذاری تو اون صفحه رو می دن بهمون. پس چی کار کنیم بریم لینک خودمونو تو اون صفحه بزاریم رنکمون بالا بره! این یعنی Spam

حالا وقتی گوگل اینون فهمید، گفت که می یام الگوریتممو عوض می کنم و لینک هایی که خاصیت nofollow دارن رو اصلاً به عنوان لینک حساب نمی کنم (البته برای انتقال رنک) یعنی رنکی از اون صفحه بهش تعلق نمی گیره!

برای اینکه یه لینک رو nofollow کنید خاصیت rel اونو برابر nofollow بزارین:

<a rel="nofollow" href="www.google.com">Link with nofollow property</a>​

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اون بالا هم گفتم دیگه!

زمون هایی که گوگل جدید به وجود اومده بود و رنک رو معرفی کرده بود و روش های دست اوردن رنک رو می گفت، ملت فهمیدن که آقا بعضی از صفحه ها که رنک بالایی دارن اجازه comment گذاری تو اون صفحه رو می دن بهمون. پس چی کار کنیم بریم لینک خودمونو تو اون صفحه بزاریم رنکمون بالا بره! این یعنی Spam

حالا وقتی گوگل اینون فهمید، گفت که می یام الگوریتممو عوض می کنم و لینک هایی که خاصیت nofollow دارن رو اصلاً به عنوان لینک حساب نمی کنم (البته برای انتقال رنک) یعنی رنکی از اون صفحه بهش تعلق نمی گیره!

برای اینکه یه لینک رو nofollow کنید خاصیت rel اونو برابر nofollow بزارین:

<a rel="nofollow" href="www.google.com">Link with nofollow property</a>​
چرا بلاگفا از nofollow استفاده نمیکنه تا اسپمرها کمتر بشن :blink:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
اصلا کامنت های بلاگفا تو صفحه های اصلی نیستن که، طرف حساب ما سیستم هایی هستن که کامنت ها رو تو همون صفحه مقاله می یارن مثل wordpress، blogspot و ... الان شما یه لینک تو wordpress بزاری به صورت خودکار بهش nofollow اضافه می شه! بیشتر دوستان اسپمر برای کار هایی غیر از backlink تو بلاگفا نظر ارسال می کنن!

در ضمن دوستانی که با nofollow آشنا نیستن توجه کنن که بعضی از وب مسترها هنگام تبادل لینک نامردی می کنن و لینک دیگرانو با nofollow می زارن که ارزشی نداره!

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
اصلا کامنت های بلاگفا تو صفحه های اصلی نیستن که، طرف حساب ما سیستم هایی هستن که کامنت ها رو تو همون صفحه مقاله می یارن مثل wordpress، blogspot و ... الان شما یه لینک تو wordpress بزاری به صورت خودکار بهش nofollow اضافه می شه! بیشتر دوستان اسپمر برای کار هایی غیر از backlink تو بلاگفا نظر ارسال می کنن!

در ضمن دوستانی که با nofollow آشنا نیستن توجه کنن که بعضی از وب مسترها هنگام تبادل لینک نامردی می کنن و لینک دیگرانو با nofollow می زارن که ارزشی نداره!

1-حالا اگه ما بریم تو یه وبلاگ بلاگ اسپاتی نظر بدیم چی بازم لینک حساب نمیشه؟
2-ما چطور بفهمیم که طرف لینک ما رو nofollow نکرده؟
3-دوستانی که برای غیر بک لینک تو بلاگفا نظر میدن قصدشون چیه؟
4-حالا یه سئوال در مورد این دایرکتوری ها دارم که با گرفتن پول لینک ما رو تو صفحه اولشون میزارن وبا توجه به این که لینک تو صفحه اول این دایرکتوری ها خیلی کمتره خرید لینک تو اینجور دایرکتوری ها ارزش داره یا نه؟
5-بعد این کدی که دادی ما کجا ی وبلاگ بزاریمش؟
6-ما مثلا یه مطلب از یه سایتی کپی میکنیم که اون مطلب یه لینک به وبلاگ منبع داره این لینک که nofollow حساب نمیشه؟
7-حالا یه سئوال میخواستم بدونم که تبادل لینک با وبلاگهایی که تو صفحه اولشون کلی لینک به این طرف و اون طرف دادن میتونه باعث افزایش پیج رنک بشه یا نه؟
8-ببخشید تبادل لینک با سایت هایی که رنکشون از ما پایین تر میتونه باعث کاهش پیج رنک ما بشه؟ بعد تو صفحه اول وبلاگ هرچی قسمت موضوعات وبلاگ کمتر باشه بهتر نیست چون اینام خودشون یه جور لینک حساب میشن که هرچی زیادتر باشن بیشتر به ضرر ما و کسی که با هاش تبادل لینک میکنیم درسته؟

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
توی مرور گری گه برای دیدن صفحات استفاده میکنید (اکسلپورر یا فایرفاکس یا چیز دیگه) از توی منوها view source یا page source رو بزنید و ببینید برای لینکتون تگ nofollow قرارداده شده یا نه.

4-حالا یه سئوال در مورد این دایرکتوری ها دارم که با گرفتن پول لینک ما رو تو صفحه اولشون میزارن وبا توجه به این که لینک تو صفحه اول این دایرکتوری ها خیلی کمتره خرید لینک تو اینجور دایرکتوری ها ارزش داره یا نه؟
6-ما مثلا یه مطلب از یه سایتی کپی میکنیم که اون مطلب یه لینک به وبلاگ منبع داره این لینک که nofollow حساب نمیشه؟
7-حالا یه سئوال میخواستم بدونم که تبادل لینک با وبلاگهایی که تو صفحه اولشون کلی لینک به این طرف و اون طرف دادن میتونه باعث افزایش پیج رنک بشه یا نه؟
8-ببخشید تبادل لینک با سایت هایی که رنکشون از ما پایین تر میتونه باعث کاهش پیج رنک ما بشه؟ بعد تو صفحه اول وبلاگ هرچی قسمت موضوعات وبلاگ کمتر باشه بهتر نیست چون اینام خودشون یه جور لینک حساب میشن که هرچی زیادتر باشن بیشتر به ضرر ما و کسی که با هاش تبادل لینک میکنیم درسته؟

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
در wordpress ، Blogspot و بقيه سرويسهاي بلاگ خارجي بطور ديفالت از NoFollow در كامنتها استفاده مي كنند.

حتي در wikipedia و youtube هم در لينكها از NoFollow استفاده مي شود.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1

من هنوز این همه سئوال بی جواب دارم

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
من هنوز این همه سئوال بی جواب دارم

1-نه حساب نمی شه، فقط ممکنه یه کم، نه زیاد، بیاد رو ترافیکت.. اونم اگه هر 2 3 روز یه بار یه نفر پیدا بشه روش کلیک کنه!

2- اینو که دوستان گفتن، برید کد html ش رو نگاه کنید!

3- افزایش ترافیک و تبادل لینک و تبلیغ و ...

4- اگه دایرتوری رنک خوبی داشته باشه و تعداد لینک تو اون صفحه کم باشه، بله، البته بسته به قیمتش هم داره! :rolleyes:

5- این کد یه مثال بود لازم نیست جایی بزاری، فقط اگه خواستی لینکی رو nofollow کنی ازش استفاده کن

6- بستگی به کدش داره، می تونید تغییرش بدین

7- هر تبادلی که بکنید بی تاثیر نیست ولی هرچی لینک تو اون صفحه زیاد بشه، تاثیرش کم می شه!

8- اینم از اون حرف ها بود ها، نه حتی به افزایش هم کمک می کنه، مورد دوم هم به ضرر شما نیست، چون اون موقع اون صفحات هم رنک می گیرن دیگه! و اینم به صلاح شماست! اگه لینک دوستان تو تمام صفحات باشه برا اونا هم ضرر نداره

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
خوب دوستان یه سئوال دیگه
ببینید مثلا ما با یه سایت با پیج رنک 6 تبادل لینک میکنیم که این سایت تو صفحه اولش 30 تا لینک به این طرف و اونطرف داده وطبق قانونی که شما گفتید این عدد 6 تقسیم بر 30 میشه و به هرکدوم از این لینکها یه امتیازی تعلق میگیره درست خوب حالا 6 تقسیم بر 30 میشه 0/2 حالا این 0/2 اگه ضرب در 5 بشه میشه 1 درست حالا من میخواستم بدونم این 1 یعنی پیج رنک ما میشه 6 یا 1

Last edited:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
خوب دوستان یه سئوال دیگه
ببینید مثلا ما با یه سایت با پیج رنک 6 تیادل لینک میکنیم که این سایت تو صفخه ائلش 30 تا لینک به این طرف و اونطرف داده وطبق قانونی که شما گفتید این عدد 6 تقسیم بر 30 میشه و به هرکدوم از این لینکها یه امتیازی تعلق میگیره درست خوب حالا 6 تقسیم بر 30 میشه 0/2 حالا این 0/2 اگه ضرب در 5 بشه میشه 1 درست حالا من میخواستم بدونم این 1 یعنی پیج رنک ما میشه 6 یا 1

من دقیقا منظور شما رو نگرفتم! ولی تو اینجا یه مقابه بود در مورد پیچ رنک شما یه بار اونو بخون توش فرمولش هم هست!

بالا