برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی w950

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
ّبا توجه به اینکه این گوشی در بازار کمیاب شده و متاسفانه قیمت گوشیهای موجود بالا کشیده و چون دیدم تعدادی از دوستان تاپیک میزنند و درخواست خرید این گوشی رو دارند.

خواستم به اطلاع برسونم من گوشی W950 رو از پخش کننده مستقیما" میخرم و میتونم با قیمت یسایر مناسب با پست پیشتاز به دوستان ارسال کنم.

قیمت این گوشی (با هزینه ارسال با پست پیشتاز) : 252 هزار تومان

لذا اگر مایل به خرید W950 بودید میتونید با ارسال PM از شرایط خرید و شماره حساب آگاه شوید.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
در مورد سوالات که تو پی ام پرسده میشه توضیح میدم:

1-تمام گوشیها آکبند بوده و با جعبه و با تمام لوازم جانبی داخل جعبه فروحته میشند پس هیچکدوم از گوشیها دست دوم نیستند
21.gif

2-شماره سریال تمام گوشیها دست نخورده هستند و سریال روی جعبه با پشت گوشی و خود گوشی (#06#*) یکسان هستند.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ّبا توجه به اینکه این گوشی در بازار کمیاب شده و متاسفانه قیمت گوشیهای موجود بالا کشیده و چون دیدم تعدادی از دوستان تاپیک میزنند و درخواست خرید این گوشی رو دارند.

خواستم به اطلاع برسونم من گوشی W950 رو از پخش کننده مستقیما" میخرم و میتونم با قیمت یسایر مناسب با پست پیشتاز به دوستان ارسال کنم.

قیمت این گوشی (با هزینه ارسال با پست پیشتاز) : 252 هزار تومان

لذا اگر مایل به خرید W950 بودید میتونید با ارسال PM از شرایط خرید و شماره حساب آگاه شوید.
ديروز علا الدين بودم، يه مغازه دار نوشو 320 ميداد منم باهاش دعوام شد كه چرا گرون ميدي و از مغازه انداختم بيرون (البته قصد خريد نداشتم و ميخواستم فقط قيمت بگيرم.) :cool:

252 مفته...

arash_0ut_law

Registered User
لایک‌ها
0
پویا جان من میخوام ! فقط یه جوری منطقی که به هم بتونیم اطمینان کنیم ! می دونی که چجوریه .... خواهشن یه جوری پولو بخواه که معقول باشه ! اگه تهران آشنا داری برا ایشون بفرس من 100% میخرمش !

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
" Key Board farsi az kar oftade "
-
Lotfan nahveye kharid ro elam befarmaeed !

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان!

قراره محموله جدید گوشی به پخش کننده روز دوشنبه برسه ، متاسفانه میگفت ممکنه این سری گوشی W950 تو محموله نباشه چون ظاهرا" دیگه تولید نمیشه

با عرض معذرت تا دوشنبه باید صبر کنیم.

Alive

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز pm من رو لطفا جواب بدید.
پول رو به چه صورتی دریافت می کنید؟
ممنون.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اگه سری جدید W950 هم توی محموله باشه به اینصورت خواهد بود که بنده با پولی که از شما میگیرم گوشی رو میخرم و بهتون تحویل میدم چون راستش خودم پول کافی برای خرید رو ندارم.

ارسال هم فقط با پست پیشتاز برای دوستان شهرستانی و با پیک برای دوستان تبریزی خواهد بود و از تحویل حضوری شرمنده خواهم بود.
36.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سلام پويا جان...!

غير از w950 چي داريد؟
سلام پارسا خان راستش دوست من که پخش کننده هست همه نوع گوشی وارد میکنه ولی چون اکثر گوشیها تو تهران ارزونتر از تبریز هستن ، خریدش از تهران براتون بیشتر میصرفه

من به این علت که W950 تهران و اکثر شهر ها کمیاب شده ، و گوشیهای موجود هم قیمتشون کشیده بالا ، تاپیکش رو زدم

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
سلام پارسا خان راستش دوست من که پخش کننده هست همه نوع گوشی وارد میکنه ولی چون اکثر گوشیها تو تهران ارزونتر از تبریز هستن ، خریدش از تهران براتون بیشتر میصرفه

من به این علت که W950 تهران و اکثر شهر ها کمیاب شده ، و گوشیهای موجود هم قیمتشون کشیده بالا ، تاپیکش رو زدم
امروز دوشنبه!! خبری نیست؟

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
خبری شد ما رو هم در جریان بذارین لطفا;)

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
سلام مجدد

سایت digikala دبلیو 950 رو آورده....
ولی متاسفانه قیمت پدربزرگشون رو دارن میدن!(310 هزار)

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

سلام و ممنون از لطفتون...!
متاسفانه يا شايدم خوشبختانه من تهران نيستم! :rolleyes:

فعلا دنبال يه n70 يا 73 تميز هستم!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
از دوستان عزیز بابت دیرکرد در توضیح معذرت میخوام

محموله جدید دیروز رسید، رفتم از نزدیک دیدم ،فقط 3 دستگاه W950 تو محموله بود که متاسفانه کیفیت ساخت خیلی بدی داشت و متاسفانه مثل W950 های قبلی نبودند ، جنس دکمه ها و بدنه بسیار بی کیفیت و قوطی ها همه له و لورده بودند.

به نظر میرسید به علت قطع تولید، دارن گوشیهای رفرش رو وارد بازار میکنند . پس از دوستان عزیز میخوام در موقع خرید به این مسئله شدیدا" دقت کنند.

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
بچه ها کسی w950 نداره برای فروش؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
داشتیم تموم شد!
به نظر من که این گوشی همچنان بین هم رده هاش عالیه!
10.gif

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
بالا