برگزیده های پرشین تولز

فروش چند تا دامین خوب

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
این دامینها به فروش میرسد :

PersianBoys.IR : دامینی مناسب برای ساخت وب سایتهایی با موضوع: موزیک و آهنگ - سرگرمی و تفریحی - رپ و گروه های موسیقی - گروه های دوستی - دوست یابی و همسر یابی - اخبار ایران - مطالب کامپیوتر فارسی و ..

NewDownload.IR , NewDownloads.IR : دامینی مناسب برای ساخت وب سایتهایی با موضوع: دانلود نرم افزار ، آهنگ ، فیلم ، کرک و هر فایلی و ...

از فروش hotTehran.com,HotTehran.ir منصرف شدم .

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
قیمت این دومین NewDownload.IR و HotTehran.Com چنده؟؟؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
قیمت این دومین NewDownload.IR و HotTehran.Com چنده؟؟؟

با سلام
از فروش دامین HotTehran.com منصرف شدم! عذر میخوام .
ولی این NewDownload.IR را اگر قیمت خوبی بدی ، همراه NewDownloads.IR میفروشم!

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
حالا اگه این NewDownload.IR رو تنهایی بخوام چند میدی؟

راستی اون HotTehran.com رو حدودا چقدر نظرت بود؟ (خوندم منصرف شدی)

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
حالا اگه این NewDownload.IR رو تنهایی بخوام چند میدی؟

راستی اون HotTehran.com رو حدودا چقدر نظرت بود؟ (خوندم منصرف شدی)

با سلام
این دامین NewDownload(s).IR را برای ساخت سایت دانلود خریده بودم و 6 سال هم اعتبار داره! چون فعلا وقتشو ندارم برنامه هام به هم ریخت و حداقل تا یک سال بعد سایت دانلود نخواهم زد! بنابراین گفتم بیام بگذارم برای فروش اگر مشتری خوبی پیدا شد بفروشم! قبلا کسی 20 تومان گفت ولی نفروختم چون فقط بیشتر از 20 تومان پول ثبت چند ساله شو دادم و اگر بخوام بفروشم انگار که مفتی دادم رفته! اگر شما واقعا به و قول بچه ها مصرف کننده هستی قیمت بده!

دامین HotTehran.com هم میخواستم بگذارم برای فروش و به خریدار که دوستمه و قبلا این دامین را خواسته بود، زنگ زدم گفتم میخوام بفروشم گفت نفروش من خریدارم . چون قولشو به اون داده بودم دیگه از فروختنش منصرف شدم!(50 تومان دو تا دامین دات کام و دات آی آر را از من خرید. میخواستم ببینیم بیشتر از این کسی پول میده؟ :D )

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
ازشون که خوشم اومده پس نصف مسیر طی شده ولی شما قیمتتو برام pm کن من سبک سنگین کنم ببینم چطور میشه....

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
ازشون که خوشم اومده پس نصف مسیر طی شده ولی شما قیمتتو برام pm کن من سبک سنگین کنم ببینم چطور میشه....

سلام عزیز
چون این دامین در واقع 2 تا دامین است یعنی هم newdownload.ir و هم newdownloads.ir من اگر بخواهم بفروشم این دو تا را همراه هم خواهم فروخت و از اونجایی که بیش از 20 تومان هم صرف هزینه ثبت شده ؛ قیمت مد نظر من حداقل 40 تومان است :)
اگر هم شما یا دوستان دیگری فکر میکنند این قیمت زیاد است کافی است سری به سایت irancell.com بزنید و قیمتها را با قیمت من مقایسه کنید! :wacko:

در ضمن من همانطور که گفتم این دامنیها را برای راه اندازی سایت دانلود ثبت کرده ام و در صورت عدم فروش ، در آینده از آنها استفاده خواهم کرد!
(در ضمن کسی چه میدونه 6 سال بعد، قیمتها دامینها چه تغییری میکنه!!)

Last edited:
بالا