برگزیده های پرشین تولز

ازدواج یا ریسک؟

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
فرض کنید میخواید با دختری ازدواج کنید که قبلا یه نفر به خاستگاریش میومده.
خود دختر خانم هم از اون پسره متنفر بوده برای همین صریحا بهش جواب رد داده
تا اینکه پسره دست بردار نبوده و همیشه مزاحمت تلفنی ایجاد میکرده و آخرش هم شروع کرده به تهدید به این شکل:
اگه با کس دیگه ای ازدواج کنی اون طرف رو میکشم.
حالا شما اگه جای اون طرف باشید و دختر رو خیلی دوست داشته باشید و از یه طرف هم جونتون در خطر باشه چی کار میکنید؟

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شما عاشقی؟

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
سلام
تا اینکه پسره دست بردار نبوده و همیشه مزاحمت تلفنی ایجاد میکرده و آخرش هم شروع کرده به تهدید به این شکل:
حالا شما اگه جای اون طرف باشید و دختر رو خیلی دوست داشته باشید و از یه طرف هم جونتون در خطر باشه چی کار میکنید؟

پس بگو !

پیشنهاد از طرف تو بوده یا اون؟

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
راستی عوض اسپم در کردن جواب سوال رو بدین بهتره

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
از عشقم دفاع میکنم و تا اخرین لحظه کنارش میمونم و حمایتش میکنم و نگران خودم نیستم

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
از عشقم دفاع میکنم و تا اخرین لحظه کنارش میمونم و حمایتش میکنم و نگران خودم نیستم
حالا اگه جون اون هم در خطر باشه چی؟
مثلا طرف بگه جفتتون رو میکشم!

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075

ساده ترین کار اینه که با پلیس تماس بگیری!

البته راههای دیگه ای هم هست حالا داشته باش تا بهش فک کنم!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

اول جرئت اون طرف را امتحان میکردم بعد اگه دیدم خیلی طرف دیوونه هست به پلیس اطلاع میدادم

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
مثلا به پلیس میگین تهدیدمون کرده؟
آخه پلیس چه کمکی میتونه بکنه؟
وقتی که کشته بشید(زبونم لال) باز هم پلیس نمیتونه کمک کنه.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

یه کاری میتونین بکنین صداشو دفعه بعدی که زنگ زد ضبط کنین بعد با اطلاعات طرف به پلیس بدین اونا میدونن چه کار کنن

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075

اقا اصن بستگی داره.. اگه زورم بهش برسه که حسابشو میرسم..

تازه سعی میکنم نقطه ضعفهایی ازش پیدا کنم و ازش در مقابل طرف سو استفاده کنم...

خلاصه اینکه جلوی طرف دست و پا بسته نباشم دیگه، منم یه برگ برنده داشته باشم!

بعدشم قبل از کشته شدن به پلیس میگم نه بعدش!:D

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
چند تا نینجا میفرستم سراغش تا خفتش کنن :f34r::lol::p

mori_magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من اصلا نظری نمیدم تنها چیزی که میگم اینه که هر کاری میکنی امیدوارم پشیمون نشی(دختر خوب زیاده.ارزشش رو نداره آدم جون خودش رو که بالا ترین چیز در زندگیست فدای کسی جز پدر مادر کنه)
امیدوارم موفق باشی

عشق جاش تو سطل زباله هست(اینو بگم که خودمم عاشقم و از عاشق بودنم مثل سگ پشیمون)

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

mhaf جان اگه خودت این مشکلو داشتی باید بهت بگم منم این مشکلو داشتم! یه هفته اول رو باید دووم بیاری و به خودت غلبه کنی چون حس میکنی آدمی هستی که کاملا بدرد نخوری و لیاقتت مرگه! من که اینجوری فکر میکنم یعنی هر اتفاقی که میفته برام همیشه خودمو مقصر میدونم ولی خوب شاید بعضیها باشن همیشه حق به جانب عمل میکنن و طرف مقابل رو مقصر میدونن و شروع میکنن به تهدید و گیر دادنو از این حرفا که واقعا دردسر برای خودشون درست میکنن!
بعد یه هفته چشاتو باز کن دور و برتو نگاه کن ببین چقد دخترای قشنگ تر از اون هستن! بعدش به کارایی در گذشته که کردی و غصه هایی که میخوردی میخندی!

Last edited:

Marsian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اگه واقعا عاشق دختره هستي برو جلو و نترس! اين تهديدي كه مي گيد اون پسره كرده رو يه نفر با يكي از آشناهاي ما كرده بود. دختره گويا خيلي خوشگل بوده و اين پسره هم از اونها كه وقتي تو فاميل يه دختر خوشگل پيدا ميشه ديگه نمي ذارن گير غريبه بياد ها! :hmm: خلاصه خانواده اين آشناي ما بهش گفتن كه نمي ارزه و بهتره از خيرش بگذري. خلاصه اون هم رفت به دختره گفت كه فقط به خاطر اينكه اوضاع خطرناك شده منصرف شده. مي دونين چي شد آخرش ؟ پسره كه رفت با يه دختري كه بهش معرفي كرده بودند ازدواج كرد و دختره هم در كمال تعجب با يه خواستگار ديگه كه اون هم غريبه بود! اون پسره فاميلش زدكشتشون؟! نه! :hmm: اينو گفتم كه همه اين تهديدهاي پسرها رو جدي نگيرين! اكثرا مخصوصا اين حرفها رو مي زنن كه همه خواستگارهاي دختر مورد علاقه شون بپره به اين اميد كه دختره در نهايت از ترس ترشيده شدن با التماس بياد زن خودشون بشه! :blink:

اين پسره هنوز دفتر اشعار عاشقانه اي كه دختره زماني بهش داده بود رو نگه داشته و هر از گاهي هم پيش خانواده ش غر غر مي كنه كه من هنوز دختره رو مي خوامش! شما نذاشتين بگيرمش!

Last edited:

NavidM

Registered User
لایک‌ها
1
ازدواج درستشم غلطه چه برسه به غلطش!

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
دوست عزیز من اصلا نظری نمیدم تنها چیزی که میگم اینه که هر کاری میکنی امیدوارم پشیمون نشی(دختر خوب زیاده.ارزشش رو نداره آدم جون خودش رو که بالا ترین چیز در زندگیست فدای کسی جز پدر مادر کنه)
امیدوارم موفق باشی

عشق جاش تو سطل زباله هست(اینو بگم که خودمم عاشقم و از عاشق بودنم مثل سگ پشیمون)
دوست عزیز گفتم این مشکل من نیست
فقط به ذهنم رسید
میشه گفت دارم یه داستان عشقی جنایی مینویسم میخواستم از بقیه هم کمک بگیرم
mhaf جان اگه خودت این مشکلو داشتی باید بهت بگم منم این مشکلو داشتم! یه هفته اول رو باید دووم بیاری و به خودت غلبه کنی چون حس میکنی آدمی هستی که کاملا بدرد نخوری و لیاقتت مرگه! من که اینجوری فکر میکنم یعنی هر اتفاقی که میفته برام همیشه خودمو مقصر میدونم ولی خوب شاید بعضیها باشن همیشه حق به جانب عمل میکنن و طرف مقابل رو مقصر میدونن و شروع میکنن به تهدید و گیر دادنو از این حرفا که واقعا دردسر برای خودشون درست میکنن!
بعد یه هفته چشاتو باز کن دور و برتو نگاه کن ببین چقد دخترای قشنگ تر از اون هستن! بعدش به کارایی در گذشته که کردی و غصه هایی که میخوردی میخندی!
همونی که برای نفر قبل شما گفتم
سلام

اگه واقعا عاشق دختره هستي برو جلو و نترس! اين تهديدي كه مي گيد اون پسره كرده رو يه نفر با يكي از آشناهاي ما كرده بود. دختره گويا خيلي خوشگل بوده و اين پسره هم از اونها كه وقتي تو فاميل يه دختر خوشگل پيدا ميشه ديگه نمي ذارن گير غريبه بياد ها! :hmm: خلاصه خانواده اين آشناي ما بهش گفتن كه نمي ارزه و بهتره از خيرش بگذري. خلاصه اون هم رفت به دختره گفت كه فقط به خاطر اينكه اوضاع خطرناك شده منصرف شده. مي دونين چي شد آخرش ؟ پسره كه رفت با يه دختري كه بهش معرفي كرده بودند ازدواج كرد و دختره هم در كمال تعجب با يه خواستگار ديگه كه اون هم غريبه بود! اون پسره فاميلش زدكشتشون؟! نه! :hmm: اينو گفتم كه همه اين تهديدهاي پسرها رو جدي نگيرين! اكثرا مخصوصا اين حرفها رو مي زنن كه همه خواستگارهاي دختر مورد علاقه شون بپره به اين اميد كه دختره در نهايت از ترس ترشيده شدن با التماس بياد زن خودشون بشه! :blink:

اين پسره هنوز دفتر اشعار عاشقانه اي كه دختره زماني بهش داده بود رو نگه داشته و هر از گاهي هم پيش خانواده ش غر غر مي كنه كه من هنوز دختره رو مي خوامش! شما نذاشتين بگيرمش!
شما هم همون
ازدواج درستشم غلطه چه برسه به غلطش!
نه دیگه این یکی دیگه قابل قبول نیست
آخه انسان که نمیتونه همیشه تنها زندگی کنه!
من خودم دارم از تنهایی رنج میبرم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
سلام

اون طرف رو میکشم
پ ن : خوب البته من اینکار میکنم شما اگر علاقمندی برو نامزد کن بعد از مدتی همه چیز مشخص میشه یعنی اگر پسره مصمم باشه میاد میگه بکش کنار تو هم نمیکشی بعد هم یا تو کشته میشی یا اون میره حبس
پ ن : آدم اگر کسی رو دوس داشته باشه به این چرندیات فکر نمیکنه
پ ن : آدم باید خیلی نامرد باشه اگر ببینه یه نفر عاشق کسی باشه و شرایط خوشبخت کردن دخترم داشته باشه ولی وضعیتش زیر وضعیت مالی نفر دوم باشه بره دختررو بگیره

بالا