برگزیده های پرشین تولز

نیک از من تعهد خواسته

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من می خواستم یه دومین خبری دات آی آر ثبت کنم که این ایمیل از نیک دریافت کردم برای شما هم پیش آمده؟
متن ایمیل:

سلام چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید لطفا شناسه مربوط به همین شخص /شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود، درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید تعهد شما باید حتما توسط درخواست کننده فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. نکته: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد. واحد ثبت دامنه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
آره برای من هم اومده
من یه دامین ورزشی که اسم شهر توش بود رو میخواستم ثبت کنم این متن اومد که اگر مربوط به فدراسیون مربوطه(همان شهر)هست شناسه فدراسیون رو ارسال کن در غیر اینصورت تعهد بده

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
دومین هایی که اسم های خاص، مثل مثلا iau داخلشون باشه، حدس زده میشه که مربوط به جای خاصی باشه، به همین دلیل نیک برای برداشتن هر تعهدی از گردن خودش، از شما تعهد میگیره.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
تازه فهمیدم ثبت کردن دامین .ir چقدر مسخرست..واقعا وقت آدم تلف میشه!! آدم .cn بگیره ، بهتره تا این دامین مسخره!!!

انگار میخوات حساب بانکی باز کنی،شماره کفشتم میپرسه!

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واسه دوتا از دومینهایی که می خواستم ثبت کنم این اتفاق افتاده یکی کلمه BBC توش بود یعنی بی بی سی میاد ادعا میکنه؟!!!!
دومین دوم هم کلمه news توش داره و هیچ ربطی به هیچ سازمان و شرکتی هم نداره. واسه این دیگه چرا تعهد می خوان؟

احساس میکنم یکی داره گلوم رو فشار میده

Last edited:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
برو بی بی سی دات کام رو بگیر، اینقد اذیت هم نمیشی، اون نیوز هم که توش مشخصه دیگه ! خبر !
بیشتر تعهد میگیرن که چرت و پرت ننویسی به اسم جای دیگه نه ادعای اونها؛ وگرنه اینجا که بهشت کپی رایته !

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
تازه فهمیدم ثبت کردن دامین .ir چقدر مسخرست..واقعا وقت آدم تلف میشه!! آدم .cn بگیره ، بهتره تا این دامین مسخره!!!

داداش می خوای NIC چندتا کشور نامدارتر رو بهت معرفی کنم که وقتی دیدی بگیری مزخرف به چی می گن , اونوقته که می گی بابا دم اینا که خیلی گرمه.:cool:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
داداش می خوای NIC چندتا کشور نامدارتر رو بهت معرفی کنم که وقتی دیدی بگیری مزخرف به چی می گن , اونوقته که می گی بابا دم اینا که خیلی گرمه.:cool:

کلی گفتم..مثلا وقتی میشه مثل مرد دامین .com توی name.com ثبت کرد ( مثل فشنگ ) اینجوری هم گیر نمیده چرا باید .ir مسخره گرفت،تازه بعد هم میگه اگه مشخصات رو تا تاریخ فلان ارسال نکنی شرمنده ها :D دامین رو سگ خورش میکنیم! :hmm: بعد تازه جالب تر از اون فروش VP* غیر مجاز هست توی کشور عزیزمون اونوقت طرف میره دامین چیز میز ان . آی آز میگیره و فیل*رم نمیشه!:wacko:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

مسخره که چه عرض کنم. با این سیستم پیچیده !
رزرو کردن دومین!! تعهد! whois ناقص! قوانین فوق مسخره!
دقیقا تو این سیستم نشون دادن یه ایرانی چجوریه تفکرش!
ادیت:
انتقالش یادم رفت بگممممم!!!! منو مرده!

Last edited:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
بعد هم میگه اگه مشخصات رو تا تاریخ فلان ارسال نکنی شرمنده ها :D دامین رو سگ خورش میکنیم! :hmm:

این یه تکشو نگرفتم , منظورتون تو چه زمانیه؟ مشخصات چی رو باید ارسال کنن؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
مسخره که چه عرض کنم. با این سیستم پیچیده !
رزرو کردن دومین!! تعهد! whois ناقص! قوانین فوق مسخره!
دقیقا تو این سیستم نشون دادن یه ایرانی چجوریه تفکرش!
ادیت:
انتقالش یادم رفت بگممممم!!!! منو مرده!

واسه انتقال که باید طرف مقابل تاییدت کنه و...

این یه تکشو نگرفتم , منظورتون تو چه زمانیه؟ مشخصات چی رو باید ارسال کنن؟

شما وقتی دامین رو به یوزر یا یه کاربر دیگه ای ارسال میکنی،یا اصلا خودت ثبت میکنی باید کارت ملی رو اسکن کنی و واسشون ارسال کنی،اگه نکنی دامین میشه واسه خودشون و جنس دزدیه شده هم پس داده نمیشه!:D

من چند روز پیش دادم به یه نفر،بنده خدا تازه اومده بود ایران اصلا کارت ملی نداشت :( دامین رو هم احتمالا برداشتن واسه خودشون چون تا 1 تیر بیشتر وقت نبود، ایمیل هم زده بودن واسش!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
شما وقتی دامین رو به یوزر یا یه کاربر دیگه ای ارسال میکنی،یا اصلا خودت ثبت میکنی باید کارت ملی رو اسکن کنی و واسشون ارسال کنی،اگه نکنی دامین میشه واسه خودشون و جنس دزدیه شده هم پس داده نمیشه!:D

من چند روز پیش دادم به یه نفر،بنده خدا تازه اومده بود ایران اصلا کارت ملی نداشت :( دامین رو هم احتمالا برداشتن واسه خودشون چون تا 1 تیر بیشتر وقت نبود، ایمیل هم زده بودن واسش!

این مورد ارسال تصویر مدرک شناسایی فقط برای انتقال دامنه هست نه ثبت اون , برای ثبت که تصویر مدرک شناسایی نمی خوان.

اگه تا زمانی که درخواست انتقال باز هست مالک تصویر مدرک شناسایی خودش رو ارسال نکنه درخواست لغو می شه و باید دوباره روند انتقال رو از سر بگیریم , تا حالا من برای همه مشتری های خودم در لحظه تصویر مدرک شناسایی رو برای ایرنیک ارسال کردم که تو اولین زمان ساعت اداری اونها تایید شد ولی دوتا از کسایی که تا حالا باهاشون تماس داشتم بخاطر انتخاب نادرست یک رابط مالی در زمانی که باید درخواست انتقال دامنه رو تو سامانه ایرنیک می دادن مارو هم مجبور کردن که این روند رو چند روز بعدش دوباره از سر بگیرم , در هر صورت بنده وظیفه خودم می دونستم که قبل و هنگم انجام این روند انتقال براشون اطلاع رسانی داشته باشم , متاسفانه بعضی از دوستان یه مقدار کم توجهن.

دامنه رو به هیچ وجه برای خودشون بر نمی دارن , این گفته برای خودم بارها ثابت شد چون به عینه دیدم , دامنه منقضی شده یا پرداخت نشده بعد از گذشت تاریخ اون بطور تصادفی برای ثبت دوباره آزاد می شه.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
کلا من یکی که تا حالا به IR جماعت خودم رو درگیر نکردم . فوق فوقش به یارو گفتم خودت برو بده برات ثبت کنند بعد بیا سراغ ما . در کل مسخرس

بالا