برگزیده های پرشین تولز

ایجاد حساب خارجی

kelasher

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به بچه های گل سایت
من میخواستم یه حساب باز کنم که شخصی که توی کانادا یا آمریکا یا انگلستان هست بتونه برام ÷ول بفرسته و من بتونم توایران برداشت کنم.
آیا تو ایران اصلا میشه همچین حسابی ایجاد کرد ممنون میشم اگر جواب بدید.
یه فامیل تو کانادا داریم که میخواد برای خانوادش پول بفرسته ولی به دلیل مقدار زیاد پول نمیتونه حواله کنه و امکان پست و یا حواله برای این مقدار پول وجود نداره و به ما گفته یه حساب خارجی تو ایران باز کنید تا من از یکی از این 3 کشوری که براتون نوشتم بتونم پول را واریز کنم.
و به ما گفت بپرسین میشه کردیت کارت در ایران ایجاد کرد و ما نمیدونیم کجا باید بریم.؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید ؟؟؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام به بچه های گل سایت
من میخواستم یه حساب باز کنم که شخصی که توی کانادا یا آمریکا یا انگلستان هست بتونه برام ÷ول بفرسته و من بتونم توایران برداشت کنم.
آیا تو ایران اصلا میشه همچین حسابی ایجاد کرد ممنون میشم اگر جواب بدید.
یه فامیل تو کانادا داریم که میخواد برای خانوادش پول بفرسته ولی به دلیل مقدار زیاد پول نمیتونه حواله کنه و امکان پست و یا حواله برای این مقدار پول وجود نداره و به ما گفته یه حساب خارجی تو ایران باز کنید تا من از یکی از این 3 کشوری که براتون نوشتم بتونم پول را واریز کنم.
و به ما گفت بپرسین میشه کردیت کارت در ایران ایجاد کرد و ما نمیدونیم کجا باید بریم.؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید ؟؟؟

اگر حتما تو ایران می خوای تحویل بگیری یا باید حواله بشه یا برو یه صرافی معتبر حتما برات یه کاری میکنه.
حساب خارجی تو ایران یهنی چی یه مقدار توضیح بده !!!:blink:
یه سر به بانک سامان هم بزنی تو شعبه های ارزی اونا هم می تونن کمک بکنن.
خودم هم می تونم کمک بکنم ولی تا یه مقداری.ولی وقتی میگی انقدر زیاده که نمیشه حواله کرد ...:f34r:

تو ایران کردیت کارت (ویزا / مستر کارت) بانک ها نمیتونن صادر کنن ولی افرادی هستند که در کشورهای خارجی می تونن این کار رو انجام بدن. (در این مورد هم میتونم کمکت کنم)

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
شما حساب ارزی باز میکنی اول - بعد شماره حساب، کد شعبه ، اسم بانک و سیفت کد رو میدی ایشون !
از بانکهای امریکای و کانادایی تا اونجا که من میدونم تقریبا ناممکن هست بتونن بفرستن ایران ؛ به هیج عنوان دلار امریکا نمی تونن بفرستن ، بانک های افریقایی و اروپایی بعضی هاشون اینکارو میکن ، انگلیس یکی از دوستان میگفت میشه .

الان هم به خاطر انتخابات ، ایران قوانین مزخرفی اعلام کرده برای گرفتن پول از خارج، و محدودیت گرفتن رو داره بیشتر میکنه !
بعد از اجلاس جدید کشورهای صنعتی ، دارن ابلاغیه میدن به چند بانک اروپایی که هنوز با ایران رابطه دارن ،

اگه کمکی خواستی مسج بده

بالا