برگزیده های پرشین تولز

بیایید جملات مثبت بگیم. ساده مثل احساس پاک یه کودک

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تا اونجایی که من جستجو کردم تاپیک مشابه ندیدم اما اگه هست لطفاً مدیران محترم حذف کنند. ممنون.

پیشنهاد میکنم بیایید در این تاپیک هر کس خطاب به خودش هر روز یا هر بار که میاد پی تی یه جمله مثبت بگه. نمیخوام روی این بحث کنیم که اثر این کار چیه. اگه کسی نسبت به اثر مثبت تلقین مثبت و کلام مثبت شک داره به نظر من دو راه داره، اول اینکه بی خیال این تاپیک بشه و ما رو به خیال خوش خودمون رها کنه. دوم اینکه مثل من بیاد و سعی کنه واقعاً یه مدّت تست کنه.
من واقعاً میخوام تست کنم که اگه یه مدت جملات مثبت بگم و بخونم و مثبت فکر کنم آیا در زندگیم تغییری حاصل میشه؟ یا نه؟
آخه امروز رفته بودم یه سری کتاب دیدم، خیلی کتاب راجع به مثبت درمانی و تفکر مثبت و جملات مثبت و این چیزا بود. به ذهنم زد که به جای اینکه فقط بخونم سعی کنم خودم آزمایشش کنم.

بیایید با هم قرار بذاریم که از دلمون بگیم. جملات مثبت به خودمون بگیم. حرفای همدیگرو هم نقد نکنیم. بذار تو این تاپیک فقط مثبت فکر کنیم. بعد ببینیم آیا نتیجه اون زندگی بهتر و آرامش بیشتره؟

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دنیا قشنگه و زندگی زیباست. این نفسی که میکشم نعمت خدای بزرگه پس سعی میکنم قدرش رو بدونم و شکرگزارش باشم. خدایا شکرت. خدا جونم از ته دل ممنونتم. از حالا با خودم عهد میبندم که دیگه ناامید نشم.
:)

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به به.چه تاپیک قشنگی.چه هوا خوبه.چه آواتور قشنگی.چه ماه طلایی.چقدر عدالت خوبه.

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
جمله باحال:
از کینه بدم میاد. روح آدمو منفجر میکنه. از با کنایه حرف زدن هم بدم میاد.چون کینه رو زیاد میکنه

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خدا جون دوست دارم .. تو هم دوسمون داشته باش و نجاتمون بده...:(

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
زندگي زيباست اگه نگاهمون زيبا باشه
خدايا دوست دارم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
این تاپیک لازمش نفس عمیقه

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستانی که اومدن تا در این آزمایش با هم همراه باشیم ممنونم.
=============
به خودم یادآوری میکنم که تفکر مثبت در تضاد با تلاش و کوشش نیست. نابرده رنج گنج میسّر نمی شود.
اما باور دارم که میتونم با تلاش خودم و به لطف خدا زندگی بسیار بهتری داشته باشم. من میتونم بسیاری از باورهای اشتباه گذشته خودم رو فراموش کنم و در مسابقه زندگی پیروز باشم.
:)

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
بابا ، آبو ! (ساده مثل احساس یک کودک که تشنش میشه!!)

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ، آبو ! (ساده مثل احساس یک کودک که تشنش میشه!!)

دوست عزیز، شاید وقتی که این عبارت رو مینوشتی داشتی می‌خندیدی، اگر اینجوریه خیلی خوبه، میتونه معنیش این باشه که یکی از هم وطنام شاده.
شاید هم مثل من به تأثیر تلقین مثبت تردید داشته باشی، من ترجیح دادم که خودم امتحانش کنم. اگه دلت خواست تو هم امتحانش کن.
===========
خدایا شکرت، خدایا ممنون. قدیمیا وقتی که صبح برای کار از خونه میزدن بیرون، میگفتن، الهی به امید تو، نه به امید مخلوق و روزگار. :)
خدایا خیلی لذت میبرم وقتی که میگم الهی به امید تو. خدایا میدونم که امید منو ناامید نمیکنی. خداجونم منو به حلالت از حروم بی نیاز کن. خدایا خدا جونم من و دوستام میخواهیم کمی چشممون رو باز کنیم و نعمتهای تو رو ببینیم، کمکون میکنی؟

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هفته هم تا چند دقیقه دیگه تموم میشه. مطمئنم که هفته بعد بسیار موفق تر خواهم بود. :)
از وقتم بیشتر استفاده میکنم
بیشتر مراقب سلامتی خودم هستم
امیدوارتر خواهم بود
در کار و تحصیل و زندگی بهتر از قبل عمل خواهم کرد:cool:
الانم دارم میرم بخوابم تا فردا صبح زود یه هفته شاد و پرانرژی رو برای خودم، برای خونوادم، برای همکارام و دوستام شروع کنم
:D

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز شاید اونقدر که فکر میکردم خوب نبود :blush:اما وقتی که به روزم نگاه میکنم میبینم که موفقیتهایی هم داشتم و در موضوع اصلی که میخواستم موفق بشم از جهاتی راهم روشن تر شد.
پس بازم ادامه میدم. میخوام امشب خیلی شب بهتری باشه. و کلی انرژی باشم برای دیگران و فردا رو خیلی بهتر از امروز میدونم.
به امید خدا، بادبانها رو باز میکنیم، حرکت
:lol:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
well, imagine u r walking in an empty street late at night nothing is heared except ur footsteps the moon is shining above ur head ....no one is around now compare the street with itself in the morning when the boring recycle of daily works starts ,at that time u feel the SERENITY u barely experience in ur life and thats so beautiful

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوران 6ماهه دوم اامسال بسیار خوب میباشد
وای خدا جونم اینو خودم میدونم

ممنون** من فوفو میخوام **یا حق

پ ن : امیدوارم مثله احساس پاکه یه بچه شده باشه

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81