برگزیده های پرشین تولز

حساب بانکی در امریکا دارین ؟

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
یکی از دوستان مبلغی در حدود ده هزار دلار باید از یکی بگیره ولی باید شماره حساب بانکیش در امریکا رو بده. کسی هست اینجا حساب بانکی تو امریکا داشته باشه و بتونه این پول رو خیلی امن وارد ایران کنه و تضمین کنه ؟
:rolleyes:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
یکی از دوستان مبلغی در حدود ده هزار دلار باید از یکی بگیره ولی باید شماره حساب بانکیش در امریکا رو بده. کسی هست اینجا حساب بانکی تو امریکا داشته باشه و بتونه این پول رو خیلی امن وارد ایران کنه و تضمین کنه ؟
:rolleyes:

من میتونم.
چه نوع تضمینی می خوای؟
پولو کی قراره بریزه و به چه عنوانی؟ ( از نظر مسایل مالیاتی باید بررسی بشه)

کارمزد و ... هم وقتی سورس پول مشخص شد بهتون میگم.

09358155328

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
یک کسی که تو دبی هست مثلا میتونه برای من یک حساب بانک باز کنه ؟ برای شخص ثالث که نیست میشه حساب باز کنن ؟
طرف اماراتی هست چه طوری میتونه واسه من که ایرانی یا اروپایی هستم و اونجا نیستم حساب باز کنه و توش پول بریزه ؟
عملی هست ؟
میشه طرف حساب باز کنه تو دبی و پول رو توش بریزه بعد من میتونم پولی که تو اون هست رو از طریق اینترنت به حساب ارزی در ایران فورا منتقل کنم ؟
امکان این کار هست ؟
این رو میخواهم بدونم
بگین ممنون میشم

این قضیه ربطی به درخواست اولم نداره

Last edited:

Whosyourdaddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

می تونم بهتون کمک کنم
من خودم آمریکا هستم.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
یک کسی که تو دبی هست مثلا میتونه برای من یک حساب بانک باز کنه ؟ برای شخص ثالث که نیست میشه حساب باز کنن ؟
طرف اماراتی هست چه طوری میتونه واسه من که ایرانی یا اروپایی هستم و اونجا نیستم حساب باز کنه و توش پول بریزه ؟
عملی هست ؟
میشه طرف حساب باز کنه تو دبی و پول رو توش بریزه بعد من میتونم پولی که تو اون هست رو از طریق اینترنت به حساب ارزی در ایران فورا منتقل کنم ؟
امکان این کار هست ؟
این رو میخواهم بدونم
بگین ممنون میشم

این قضیه ربطی به درخواست اولم نداره

طبق شرایط خاص و وکالت نامه معتبر تاید شده سفارت اون کشور میشه ، ولی معمولا اکثر بانک های اروپایی برای ایرانی ها حضوری به سختی باز میکنن چه برسه به غیر حضوری .

شما پول رو میتونی از اینترنت به همه جا بفرستی اگه اینترنت بانکینگ داشته باشه ولی زمان رسیدن پول بسته به شرایط بانکی و کشورا بین 3 تا 10 روز کاری هست

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
درباره سوال اولتون هم اگه مشکلتون حل نشده به من مسج کنید ، من میتونم پول رو اروپا بگیریم و 3-16 روزه ایران تحویل بدم به ریال یا یورو

amk

Registered User
لایک‌ها
9
cyb3rninja666 جان شما سایتی چیزی نداری؟
اگه داری برام آدرسشو بفرست....ممنون......درباره همین حسابها و...

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
بالا