برگزیده های پرشین تولز

مردان احساساتی تر از زنان اند

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
کسی نمیگه مردها بی احساسند
نه ولی مردها در کنار احساساتشون که کم هم نیست چیزی به نام منطق دارن که با هر دوی اینها رفتار میکنند و زن ها خیلی کمتر دارای منطق هستند و در روابط و رفتارشون کمتر از منطقشون استفاده میکنند و مردها بیشتر

اینکه زنها کمتر منطقی اند رو اصلا قبول ندارم

اینم یچیز احمقانه و سنتی شده که بین شما مردها جا افتاده

اینکه شایعه شده از قدیم که زن احساساتی تره هیچ این معنی رو نمی رسونه که کم عقل تره

عقل و احساس در کنار هم برای هر آدمی وجود داره

فقط درجه اون فرق می کنه

ولی وقتی این تحقیق رو خوندم تعجب کردم چون از بچگی تو گوشم خونده بودن چون دختری پس احساساتی تری و اگر پسر بودی کمتر باید احساس به خرج بدی

این مرزها مال افکار گذشتس

باید اونهارو دور انداخت

امروز دیگه جواب نمی ده

Last edited:

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اینم یچیز احمقانه و سنتی شده که بین شما مردها جا افتاده

اینکه شایعه شده از قدیم که زن احساساتی تره هیچ این معنی رو نمی رسونه که کم عقل تره

عقل و احساس در کنار هم برای هر آدمی وجود داره

فقط درجه اون فرق می کنه

ولی وقتی این تحقیق رو خوندم تعجب کردم چون از بچگی تو گوشم خونده بودن چون دختری پس احساساتی تری و اگر پسر بودی کمتر باید احساس به خرج بدی

این مرزها مال افکار گذشتس

باید اونهارو دور انداخت

امروز دیگه جواب نمی ده

عقل و منطق با یکدیگر ارتباط مستقیم دارن ولی معنیه عقل نمیشه منطق
من منظورم تو روابط و رفتار بود که گفتم دخترا کمتر منطقیند یعنی احساسشون بر منطقشون غلبه میکنه (توی همه چیز استثنا وجود داره، همه ی دختر ها اینطوری نیستن)
باور کن من خودم این قضیه رو روی حداقل 10 تا دختر امتحان کردم که میگم
مثلا هزار بدی به دختره کردم و دستم پیشش رو شده از دستم خیلی ناراحته و دوست داره حتی منو بکشه ولی من با گفتن چندتا جمله با لحن کاملا جدی و قیافه ی حق به جانب میگم باور کن کار من نبوده و من نبودم و من عاشقتم و از این حرفا سریع تموم اون چیزا یادش رفته و دوباره باهم ادامه دادیم

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6

امروز دیگه جواب نمی ده

به نظر من که زن ها به شدت منطقی تر از مردها هستن! اینو من تو محیط کارم میبینم به خاطر همین برخورد با همجنس های خودم یعنی آقایون از همه لحاظ برام راحت تره! آقایون به نظر من خیلی Flexable تر از خانوما هستن اشتباه یا خطا یا حرفی از دهن آدم اتفاقی بیرون بیاد بهتر میشه باهاشونکنار بیای تا خانوما...
یه اتفاقی هم که میفته میبینی در بین خانوما این به اون میگه اون به این میگه خلاصه اینقدر برای هم تعریف میکنن از این مساله و اون مساله که آدم دیوونه میشه!
من که دور ارتباط با خانوما رو تا حد ممکن خط قرمز کشیدم;)...نه اینکه کلا قطع کنم ارتباطو ولی خوب تا حد ممکن سعی میکنم ازشون دور باشم:D

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
نه تنها در هنر، در مهندسی، پزشکی و ... هم اینطوریه. به نظر من اینکه نه تنها تو هنر بلکه تو همه چیز آقایون مشاهیر بیشتری دارن اینکه همیشه در طول تاریخ خانوم ها محدودیت های زیادی در جامعه داشتن و بصورت سنتی خانومها باید خانه داری و بچه داری میکردن و آقایون کار.

ضمن تایید نوشته . باید بگم که اکثر هنرمندان تاریخ مرد هستن و می شه نتیجه گرفت که مردان هم احساسات قوی تری دارند و هم اون رو می تونن بهتر بروز بدن .

پ.ن : من بالایی رو می شناسم .

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
نه تنها در هنر، در مهندسی، پزشکی و ... هم اینطوریه. به نظر من اینکه نه تنها تو هنر بلکه تو همه چیز آقایون مشاهیر بیشتری دارن اینکه همیشه در طول تاریخ خانوم ها محدودیت های زیادی در جامعه داشتن و بصورت سنتی خانومها باید خانه داری و بچه داری میکردن و آقایون کار.

بنظرم همين تفكر كه خانوما بايد بچه داري ميكردن باعث شده بين آقايون مشاهير بيشتري باشه و نه چيز ديگه .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
لینک میدی ؟

Omen_booster

Registered User
لایک‌ها
12
من که میگم همه مدل مرد و زن داریم و هر کسی هم نوع خاصی از عکس العمل ها رو نشون می ده،
اما توی چیزی به اسم عرف چون مردها قبلا مسئول بودن باید قوی باشن :cool:و گریه نکنن:happy:(حالا گریه همون احساساتی بگیرین:rolleyes:)

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
بر اساس پژوهشي در لندن مشخص شده كه برخلاف عقیده رایج در مورد آقایان، آنها بیشتر از زنان در روابط عشقی و کاری خود احساسی هستند.

پژوهشگران دانشگاه لندن معتقدند برای عصبی کردن یک مرد، استفاده از یک عکس و یا چند کلمه حرف، کافی است.

براساس این پژوهش، تأثیر مسائل عشقی در دانشجویان مرد بیشتر از تأثیر استفاده از مواد مخدر مانند کوکائین است لذا به باور پژوهشگران، این امر نشانگر شدت احساسات در مردان است.

در همین حال، پژوهشگران آمریکایی نيز به این نتیجه رسیده­اند که بر خلاف عقیده رایج در جوامع، مردها آمادگی بیشتری برای قربانی کردن خود در روابط عاشقانه دارند.

در نظر سنجی­ای که به سرپرستی «کاترین موزر» رئیس مرکز درمانی دانشگاه «البانی» نیویورک، از مردان و زنان بین 16 تا 25 سال صورت گرفته، مشخص شده است که مردان آمادگی بیشتری برای وقف خود به امور عشقی، کودکان، حلقه دوستان و اعضای خانوانده را دارند.

براین اساس مردان بیشتر از زنان برای روبط عاشقانه، اهمیت قائل بوده و آن را نسبت به مسائل دیگر در اولویت قرار ­می­دهند. همچنین مردها در روابط خود درک بهتری نسبت به مسائل عاطفی و روانی دارند. آنها برای دستیابی به اهداف رمانتیک خود آسیب­های روانی بیشتری را به جان می­خرند؛ در حالیکه زنان در این موارد کمتر داوطلب شده و به هنگام احساس فشار از خواسته خود منصرف می­شون

تحقیق بالا رو قبول دارین؟
دقيقاً درسته
من بر اساس ديده ها و تجربيات خودم اين موضوع تو تاييد ميکنم که در احساسات مرد ها عميق تر هست
به نظر من زنها بيشتر احساساتشون رو نشون ميدن اما اين دليل احساسی تر بودنشن نسبت به مردها نيست .

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقاً درسته
من بر اساس ديده ها و تجربيات خودم اين موضوع تو تاييد ميکنم که در احساسات مرد ها عميق تر هست
به نظر من زنها بيشتر احساساتشون رو نشون ميدن اما اين دليل احساسی تر بودنشن نسبت به مردها نيست .

من هی دارم فریاد میزنم اینو که توی روابط زنها احساسی ترند و بیشتر از احساساتشون استفاده میکنن تا منطق

†Che®iK†

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مثلا هزار بدی به دختره کردم و دستم پیشش رو شده از دستم خیلی ناراحته و دوست داره حتی منو بکشه ولی من با گفتن چندتا جمله با لحن کاملا جدی و قیافه ی حق به جانب میگم باور کن کار من نبوده و من نبودم و من عاشقتم و از این حرفا سریع تموم اون چیزا یادش رفته و دوباره باهم ادامه دادیم

عزیزم همه که مثل شما حرفه ای و از بازیگران خوش حس که نیستند

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزم همه که مثل شما حرفه ای و از بازیگران خوش حس که نیستند

نه نیازی به حس و بازیگر بودن نیست فقط کافیه بهشون جدی بگی
تاحالا واست پیش نیومده؟ تاحالا امتحان نکردی؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
توی یکی از تاپیک ها گفته بودم عشق هنر مردهاست...
یکی اومده بود می گفت این حرف خنده دار است!
کجا تشریف دارند بیاند ببینند لطفا!

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ضمن تایید نوشته . باید بگم که اکثر هنرمندان تاریخ مرد هستن و می شه نتیجه گرفت که مردان هم احساسات قوی تری دارند و هم اون رو می تونن بهتر بروز بدن .

پ.ن : من بالایی رو می شناسم .

باز یک چرت دیگه

اکثرا مرد بودن نداریم

شده قضیه مادام کوری که یک نفر بود

به تعداد هر ستاره هنرمند مرد

زن هم بوده

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

مرد حسابی با907 تا پست آخه من به تو چی بگم

هرچی بگم دعوا میشه

خداییش جوک گفتی ها

برای خنده خوب بود

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
باز یک چرت دیگه

اکثرا مرد بودن نداریم

شده قضیه مادام کوری که یک نفر بود

به تعداد هر ستاره هنرمند مرد

زن هم بوده
چرا حسودی می کنی خانوم جان :D
بنده کارم موسقی هست حداقل تو این یه مورد می دونم که زنا نتونستن همپای مردا بیان :rolleyes:

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پست بالا رو قبول ندارم

بنده تو کار موسیقی نیستم ولی هنرمندای زن زیادی رو بخصوص تو همین ایران درپید می شناسم که با همه محدودیت ها دارم خوب کار می کنن

چشات رو باز کن عزیزم تا ببینی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
نمی دونم چرا این اومد به ذهنم: ادب مرد به ز دولت اوست!
بگذریم ... حالا کجاش خنده دار بود؟

مرد حسابی با907 تا پست آخه من به تو چی بگم

هرچی بگم دعوا میشه

خداییش جوک گفتی ها

برای خنده خوب بود

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این مطلب رو سر کلاس استادمون سرچ زد و داد به ما من لینک مستقیم ندارم

ولی استادمون رو هوا مطلبی رو بین 20 تا دانشجو پخش نمیکنه

بالا