برگزیده های پرشین تولز

چطور کدهای تبلیغاتی رو تو وردپرس بزارم؟

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
کسی میدونه چطور میشه این کار رو کرد یکی گفت که کدهای اسکریپت رو نمیشه تو وردپرس گذاشت حالا من میخواستم کد های تبلغاتی رو تو وبلاگم بذارم ولی نمیدونم چطور این کار رو بکنم
این یه نمونه وبلاگ هست که کدهای تبلیغاتی رو داخل وبلاگش گذاشته نمیدونم کدهاش اسکریپت هست یا نه
biainja.wordpress.com

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
آدرسی که قرار دادین ف.ی.ل.ت.ر شده هست , با پ.ر.و.ک.س.ی هم نتونستم بازش کنم , فقط عکس اون تبلیغ رو هم قرار بدی کافیه.

راه که داره , یه افزونه هایی برای اینکار هست ولی تو wordpress.com نمی شه افزونه اختیاری نصب کرد , یا ویرایش پوسته , یا حتی می تونین کدهایی که جاوا هست رو به عنوان یه widget متنی قرار بدین.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
آدرسی که قرار دادین ف.ی.ل.ت.ر شده هست , با پ.ر.و.ک.س.ی هم نتونستم بازش کنم , فقط عکس اون تبلیغ رو هم قرار بدی کافیه.

راه که داره , یه افزونه هایی برای اینکار هست ولی تو wordpress.com نمی شه افزونه اختیاری نصب کرد , یا ویرایش پوسته , یا حتی می تونین کدهایی که جاوا هست رو به عنوان یه widget متنی قرار بدین.

میشه در widget بیشتر توضیح بدی

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
widget یا همون ابزارک امکانی از وردپرسه که بوسیله اون می تونین محتویات نوار (های) کناری پوستتون رو تغییر بدین , البته اگه پوستتون نوارکناری داشته باشه و از تغییرات اون هم پشتیبانی کنه.

برای تغییر و ویرایش اون هم می تونین وارد این آدرس:

کد:
your-wordpress-address/wp-admin/widgets.php

بشین.

برای اون ابزارک متنی هم که گفتم می تونین از ابزارک "متن" یا همون text استفاده کنین.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
راستی منظورم این وبلاگ بود اینو ببین میخوام تبلیغ ها رو اینجوری بزارم
-------------------------------------------------------------

مدل لباس

Last edited:

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
widget یا همون ابزارک امکانی از وردپرسه که بوسیله اون می تونین محتویات نوار (های) کناری پوستتون رو تغییر بدین , البته اگه پوستتون نوارکناری داشته باشه و از تغییرات اون هم پشتیبانی کنه.

برای تغییر و ویرایش اون هم می تونین وارد این آدرس:

کد:
your-wordpress-address/wp-admin/widgets.php

بشین.

برای اون ابزارک متنی هم که گفتم می تونین از ابزارک "متن" یا همون text استفاده کنین.

اصلا سر در نیاوردم میشه دقیق تر بگی باید چیکار کنم
راستی اون وبلاگی هم که بالا گفتم مد نظر داشته باش

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
شما به اون بخشی که تو ارسال 4 بهش اشاره کردم تو قسمت dashboard وبلاگ برین و یه ابزارک text رو به نوارکناری یا همون ستون وبلاگ اضافه کنین , اون ابزارک رو که باز کنین جایی برای نوشتن متن مورد نظرتون توش هست.

تازه تونستم بازش کنم , خب عزیز می شه کد این تبلیغ هارو تو همون قسمت ابزارک قرار داد , اینم که همونه.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
شما به اون بخشی که تو ارسال 4 بهش اشاره کردم تو قسمت dashboard وبلاگ برین و یه ابزارک text رو به نوارکناری یا همون ستون وبلاگ اضافه کنین , اون ابزارک رو که باز کنین جایی برای نوشتن متن مورد نظرتون توش هست.

تازه تونستم بازش کنم , خب عزیز می شه کد این تبلیغ هارو تو همون قسمت ابزارک قرار داد , اینم که همونه.

من این کدو امتحانی خواستم بذارم وقتی رو گزینه ذخیره کلیک کردم تمام کدها پاک شدن
کد:<script src="http://www.clickiran.ir/script?t=2&d=&w=180&h=&r=1&c=1&bb=1&bc="></script>

فقط عنوان موند وهمونطور که گفتم تمام این کدها پاک شدن

بالا