برگزیده های پرشین تولز

کسی را میشناسید که از سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر درامد داشته باشه؟

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
کسی را میشناسید که از سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر درامد داشته باشه؟ اصولا واریزی دارند برای این سیستم؟ وبلاگ هایمان روزی چقدر باید بازدید کننده داشته باشد تا نتیجه مطلوب بگیریم از این سیستم؟
مثلا وبلاگ های من سر جمع روزانه 1700 بازدید دارند.

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
خب اگر میدونید جوابمو بدید دیگه.روز اوله اومدم اینجا ثبت نام کردم توی ذوقم خورد:blink::wacko:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
خب اگر میدونید جوابمو بدید دیگه.روز اوله اومدم اینجا ثبت نام کردم توی ذوقم خورد:blink::wacko:

پرداخت که داره ولی آمارت برای همکاری در فروش زیاد خوب نیست.شاید هر 3 یا 4 روز یه سفارش بگیری که آیا اونم برگشت نخوره و از این حرفا آمارت رو بالا بر:cool:

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
پرداخت که داره ولی آمارت برای همکاری در فروش زیاد خوب نیست.شاید هر 3 یا 4 روز یه سفارش بگیری که آیا اونم برگشت نخوره و از این حرفا آمارت رو بالا بر:cool:

مرسی که جواب دادید.به نظر شما چطوری میتونم بازدید وبلاگم رو افزایش بدم؟ بازدید روزی 1000 تا رو چطوری کنم روزی 5000 تا؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
مرسی که جواب دادید.به نظر شما چطوری میتونم بازدید وبلاگم رو افزایش بدم؟ بازدید روزی 1000 تا رو چطوری کنم روزی 5000 تا؟

1. با سايت هاي ديكه تبادل بنر كنيد !
2 با لينك باكس هاي امار بالا كار كنيد
3 مطالب جذاب بذاريد
4 اكه $ داريد سايت هاي خوب تبليغ بديد

;)

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
این سیستم 5 درصد رفرال رو از کاربر کم می کنه.خیلی مسخرست.بعدش سفارش ها تا در بخش وصول شده ها نباشه پرداخت نمی کنه مارکت سنتر پورسانت رو؟یا تو بخش توضیع شده هم پرداخت می کنه؟

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
این سیستم 5 درصد رفرال رو از کاربر کم می کنه.خیلی مسخرست.بعدش سفارش ها تا در بخش وصول شده ها نباشه پرداخت نمی کنه مارکت سنتر پورسانت رو؟یا تو بخش توضیع شده هم پرداخت می کنه؟

من امروز برای اولین بار چند تا سفارشاتی که در پنل ایران مارکت سنتر داشتم به حالت توضیع شده در اومدن
مبلغ این سفارشات 13800 تومن هستند که حضرت ایران مارکت سنتر 1380 تومنش رو بابت کارمزد سفارشات توزیع شده ( 10%) و 690 تومن ( 5% ) هم بابت درصد سفارشات توزیع شده معرفی کننده کسر کرده و نوشته کل مبلغ قابل پرداخت به شما 11700 تومن هست که اونم ظاهرا باید به حالت وصول شده در بیاد
حالا من میخاستم بدونم منظورشون از درصد سفارشات توزیع شده معرفی کننده چیه ؟ اصلا معرفی کننده کیه که من باید بهش درصد بدم ؟ من مستقیم توی این سایت ثبت نام کردم و هیچکس هم معرفم نبود. فکر میکنم اینا اون درصد کسانی که بدون معرف ثبت نام کردن رو واسه خودشون برمیدارن. همینطور کارمزد سفارش توضیع شده که اصلا ربطی به تبلیغ کننده نداره
یه سوال دیگه هم اینه که واریزی این سیستم چطوریه ؟ ما باید درخواست بدیم یا خودشون واریز میکنند. اصلا سقف پرداخت چقدره ؟

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
من هم سوالات karshenasi را دارم

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
untitled.jpg

من برای اینکه ببینم سیستمش چه طور کار می کنه 2 روز یک محصولی رو گذاشتم توی سایتم اینم نتیجش حالا چی هست منم نمی دونم.
در ضمن من خودم فروشگاه زدم دوستانی که یکم تجربه دارن بگن آیا مبالغی هم هست که مثل این تبلیغ کننده های مظلوم که تا 2 روز پیش خودمم جزءش بودم از فروشگاه کم کنه آخه من هر فروشگاهی رو که رفتم نوشته خرید نفدی 10% تخفیف یعنی بیشتر از 10% ایران مارکت از هر محصولی کم می کنه؟
و سوال دیگه اینکه وقتی خرید نقدی باشه خودمون باید بریم پستش کنیم یا اینکه به همین ماموری که می یاد دم در میشه تحول داد

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
untitled.jpg

من برای اینکه ببینم سیستمش چه طور کار می کنه 2 روز یک محصولی رو گذاشتم توی سایتم اینم نتیجش حالا چی هست منم نمی دونم.
در ضمن من خودم فروشگاه زدم دوستانی که یکم تجربه دارن بگن آیا مبالغی هم هست که مثل این تبلیغ کننده های مظلوم که تا 2 روز پیش خودمم جزءش بودم از فروشگاه کم کنه آخه من هر فروشگاهی رو که رفتم نوشته خرید نفدی 10% تخفیف یعنی بیشتر از 10% ایران مارکت از هر محصولی کم می کنه؟
و سوال دیگه اینکه وقتی خرید نقدی باشه خودمون باید بریم پستش کنیم یا اینکه به همین ماموری که می یاد دم در میشه تحول داد

چه جالب
رامین واسه تو هم 5 درصد برای معرفی کننده کم کرده و 10 درصد هم برای کارمزد توضیع. پس یعنی ایران مارکت سنتر هم 10 درصد از فروشنده کم میکنه و هم ده درصد از تبلیغ کننده ؟ اگه اینطور باشه که خیلی ظلمه

1248014655.jpg

Last edited:

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
هیچ کدوم از سفارشات من بعد از یک ماه وصول نشدن.
حدود 20 تا سفارش بوده که اکثرش انصرافی بوده.مقدار
انصرافی ها به نظرم غیر عادی میرسه، چون خودم قبلا
فروشگاه اینترنتی داشتم این رو میگم ها.مردم به طور
پنجاه درصدی که پشیمون نمیشن از خرید. :eek:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
خودشون یه بار تو پنل زده بودن که بعضی از فروشگاه ها سعی به تقلب دارند و گفته بودن که سعی می کنن خودشون سفارش ها رو کنترل می کنن البته در حدود 90 درصدشون رو بخاطر حجم زیاد سفارش ها.

راجب اون 5 درصد هم من مشکل دارم تماس می گیرم باهاشون و جوابشون رو اینجا می زارم.

در مورد خرید نقدی جناب ramin.samad خودتون باید به پست مراجعه کنید فکر کنم

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
حالا من این رو واسه 2 روز آزمایش گذاشتم فقط می خواستم بدونم چی کار میکنن و چه چه چطور استفاده می کنن بیچاره اونایی که دارن از این سیستم استفاده می کنن من دیدم با تبلیغات کلیکی و پورسانتی و تبلیغاتی که از این سایتها می گیرم خرج سایتمم در نمی یاد مجبور شدم فروشگاه بزنم به نظرم ارزشش رو داره

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
تا جائیکه من میدونم مارکت سنتر 5 درصد کارمزد میگیره نه 10 درصد. منتها بابت پورسانتی که از فروشنده میگیره توافقی هستش یعنی فروشنده تعیین میکنه که چند درصد به بازاریاب پرداخت کنه شاید یکی تعیین کنه که 20 میده.
بابت اینکه شما تو وبلاگتون تبلیغ گذاشتید برای مارکت سنتر اتفاقا باید گفت معمولا بسیار به ندرت از مشتری از طریق وبلاگ ها خرید کنه شما اگر واقعا روزی 1700 بازدید کننده روزانه دارید من فکر نمیکنم بیشتر از 5 تا فروش در ماه داشته باشید. چون اصولا بازدید کننده های وبلاگ ها تقریبا وبگرد هستن یا بازدید کننده معمولی و نه خریدار.

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
بله برای وبلاگ اونم با بازدید 1700 تا در روز سیستم کلیکی خیلی بهتره.بنر هاش هم جذاب تر هست از مارکت سنتر.یکی از مشکل های مارکت سنتر بنر های ضعیف و کلا سایتشون هست که از گرافیک مشتری بسند محرومه

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
تجربه چند ساله من تو نت می گه کار کردن با سیستم های درصدی تو ایران اشتباه محض هست من با همشون کار کردم و اصلا راضی نیستم انواع و اقسام تقلبها را پیاده می کنند حتی فروشگاه زدن هم بدرد نمی خوره دیگه.
فعلا فقط سیستم کلیکی معتر.

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
بله تقلب توی همه سیستم ها وجود داره برای فروشگاه هم بایید هزینه زیادی بکنی

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
تا جائیکه من میدونم مارکت سنتر 5 درصد کارمزد میگیره نه 10 درصد. منتها بابت پورسانتی که از فروشنده میگیره توافقی هستش یعنی فروشنده تعیین میکنه که چند درصد به بازاریاب پرداخت کنه شاید یکی تعیین کنه که 20 میده.
بابت اینکه شما تو وبلاگتون تبلیغ گذاشتید برای مارکت سنتر اتفاقا باید گفت معمولا بسیار به ندرت از مشتری از طریق وبلاگ ها خرید کنه شما اگر واقعا روزی 1700 بازدید کننده روزانه دارید من فکر نمیکنم بیشتر از 5 تا فروش در ماه داشته باشید. چون اصولا بازدید کننده های وبلاگ ها تقریبا وبگرد هستن یا بازدید کننده معمولی و نه خریدار.

پنج تا هم دیگه کم لطفیه.من در مدت یک ماه حدود 20 سفارش داشتم.سعی کردم که آگهی ها متناسب با موضوع وبلاگ باشه، مثلا در وبلاگ مدل لباس و آرایش تبلیغ آرایشی و بهداشتی قرار میدم و کلیک خوبی داره.
چون وبلاگم در وردپرس هست نمیتونم از تبلیغات کلیکی استفاده کنم.

mahsool

Registered User
لایک‌ها
1
پنجاه درصدی که پشیمون نمیشن از خرید. :eek:

اولا پورسانت سفارشات وقتی که توزیع شده می شود واریز می شود ثانیا شما اگر به نظرتون می یاد که به صورت غیر منطقی سفارشها انصراف می خورد می توانید با خود ایران مارکت تماس بگیرید و پیگیری نمایید من خودم هم عضو فروشنده های بیزد هستم و هم تبلیغ کننده ها و تا به الان حدود 200000 تومان از ایران مارکت بابت تبلیغ دریافت کرده ام دریافت کرده ام

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
منم با irmc كار كردم (ميكنم!)
توزيع شده، يا وصول شده، فرقي نميكنه. هر جفتش رو پرداخت ميكنه.
من امروز برای اولین بار چند تا سفارشاتی که در پنل ایران مارکت سنتر داشتم به حالت توضیع شده در اومدن
مبلغ این سفارشات 13800 تومن هستند که حضرت ایران مارکت سنتر 1380 تومنش رو بابت کارمزد سفارشات توزیع شده ( 10%) و 690 تومن ( 5% ) هم بابت درصد سفارشات توزیع شده معرفی کننده کسر کرده و نوشته کل مبلغ قابل پرداخت به شما 11700 تومن هست که اونم ظاهرا باید به حالت وصول شده در بیاد
حالا من میخاستم بدونم منظورشون از درصد سفارشات توزیع شده معرفی کننده چیه ؟ اصلا معرفی کننده کیه که من باید بهش درصد بدم ؟ من مستقیم توی این سایت ثبت نام کردم و هیچکس هم معرفم نبود. فکر میکنم اینا اون درصد کسانی که بدون معرف ثبت نام کردن رو واسه خودشون برمیدارن. همینطور کارمزد سفارش توضیع شده که اصلا ربطی به تبلیغ کننده نداره
یه سوال دیگه هم اینه که واریزی این سیستم چطوریه ؟ ما باید درخواست بدیم یا خودشون واریز میکنند. اصلا سقف پرداخت چقدره ؟
10% از درآمد رو بر ميدارن! (براي خودشون)
5% از درآمد رو هم ميدن به معرفي كننده! كه اگه مستقيما توي سايت ثبت نام كرده باشي، اون 5% رو هم خودشون بر ميدارن!!!
در مورد پرداختش هم بايد بگم كه، اوايل هر دو ماه يك بار پرداخت ميكرد ولي الآن هر ماه پرداخت ميكنه، حدوداي 15-16 ام هر ماه.
سقف پرداخت رو نميدونم. من كمترين دريافتيم براي يك ماه 26 تومن بوده.

حدودا 10 ماهه كه با اين سيستم كار ميكنم، بزرگترين مشكلش هم آمار ضعيفيه كه به كاربر ميده. شما به جز آمار سفارشات ثبت شده چيز ديگه‌اي رو نمي‌تونيد ببينيد!

پنجاه درصدی که پشیمون نمیشن از خرید.
نا اميد نشو :دي
مجموع مبلغ سفارشات برگشتي و انصرافي ما بيشتر از 1 ميليون تومنه :دي
البته 50% انصرافي يه مقدار اغراق بود، شايد هم براي شما واقعا اينطوره!!! نميدونم 8-(

Last edited:
بالا