برگزیده های پرشین تولز

کارهای الکی که معمولا توو فیلم ها انجام میشه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب حدس می زنم از اون زیر میرا یک تاپیکی پیدا بشه این باهاش ادغام بشه ! ولی من چیزی شبیه این پیدا نکردم.
راستش توو فیلمها معمولا مده یک سری اتفاقا بیفته که فقط برای فیلمه ! بیرون کم میبینیم !این تاپیک رو زدم از این چیزها بنویسیم !
منظورمم اون تاپیک های طنز که میگن مثلا همیشه جای پارک پیدا میشه اینها نیست ! اونها با اینی که من می گم فرق داره، منظورم کارهای جدا الکیه !
مثلا :
توو فیلمها معمولا کسی که محققه، همیشه یک میکروفن داره که تووش حرف می زنه ! توضیح میذه، هدف اینه که تماشاچی بفهمه قراره چی بشه یا دارن مثلا چیکار می کنن !
نمی گم توو آزمایشگاها محقق ها توو میکروفن ضبط حرف نمی زنن، اما خوب دیگه اینجوری تابلو ...

یا یکی از چیزهایی که همیشه من رو می خندونه این هست که کسی که مسئول کاریه، برای انجام شدنش می ره میشینه پای کامپیوتر، بعد تند تند دکمه های کیبورد رو می زنه ! حالا به فرض هدفش اینه که یک اتفاقی بیفته که 4 تا دکمه براش کافیه ! اما این هی تند تند این دکمه های بی صاحاب رو می زنه ! انگار داره برای انجام اون کار از صفر برنامه می نویسه !

یکی دیگه از موضوع ها اینه که توو فیلمها معمولا یک آدم خوبه هست یک آدم بده ! آدم خوبه که معمولا مامور پلیسی چیزیه، برای رسیدن به آدم بده خیلی راحت و در جا می زنه زیر دست های دون پای آدم بده رو بدون محاکمه اینها می کشه تا بتونه بده رو دستگیر کنه !
اما وقتی بده رو میگیره، عمرا بزاره مو از سرش کم بشه ! تازه کلی ازش محافظت می کنه تا به زور برسونه دادگاه با این عنوان که همه آدم بدها باید حتما اول محاکمه بشن ! حالا این کار رو به قیمت به خطر افتادن جون مردم تمام دنیا انجام می ده ! خوب اگر قراره محاکمه بشن، چرا اونقدر راحت دورو بری هاشو کشتی ! اگرم نه، اینکه اینهمه جنایت کرده رو خوب بکش دیگه !

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
خوب حدس می زنم از اون زیر میرا یک تاپیکی پیدا بشه این باهاش ادغام بشه ! ولی من چیزی شبیه این پیدا نکردم.
راستش توو فیلمها معمولا مده یک سری اتفاقا بیفته که فقط برای فیلمه ! بیرون کم میبینیم !این تاپیک رو زدم از این چیزها بنویسیم !

خوب در راستای این حرفتون این دو تا تاپیک هستن Cinemania : مشاهدات سینمایی ، نکات جالب ... و Cliche Glossary : فرهنگ نامه کلیشه های سینمایی و اینا

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
ممنون از دیکسی چیکس به خاطر تذکر بجاش.
این تاپیک رو قفل میکنم.

وضعیت