برگزیده های پرشین تولز

ارائه مرچنت رایگان پی پال - Free paypal Merchant

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان !

پیشنهاد جدیدی برای شرکت های معتبر که فروش آنلاین برای خارج کشور از طریق پی پال را دارند :

ما ایمیل شما را در پی پال خود اضافه می کنیم و شما می توانید ایمیل خود را در مرچنت اکانت خود که پی پال را می پذیرد ( مثلا پرداخت آنلاین در سیستم بیلینگ دایرکتی ) وارد کنید که پرداخت های مشتریان به پی پال ما واریز شود .
مسلما رسید پرداخت ها ، به محض پرداخت از طریق پی پال به همان ایمیل شما زده خواهد شد و شما همان رسید را به ایمیل ما فوروارد می کنید ، تا ما ظرف مدتی که مشخص می کنیم ، تسویه کنیم .
با رسیدی که دارید می توانید شما سرویس را به مشتری ارائه بدهید و نیازی به تماس با ما نمی باشد ، همچنین اگر سیستم کاملا آنلاین طراحی شده باشد ، به محض دریافت پول ، سرویس آنلاین برای مشتری عرضه می شود .

مسلما این همکاری نیاز به اعتماد 2 طرفه خواهد داشت . هم شخص مورد نظر باید به من اعتماد کافی داشته باشد که نقد شدن پولهایش از طرف من تضمینی باشد و همچنین من به او اعتماد کافی داشته باشم که اجازه بدم ایمیل او در اکانت من باشد . ( خطر هک شدن از طریق ایمیلی که وارد شده یا هرگونه سواستفاده وجود دارد ! )

دریافتی می تواند به دلار آمریکا یا یورو باشد و دقیقا به نرخ روز نقد می شود . مرجع ما برای نرخ هم می تواند قیمت خرید سایت www.sb24.com یا همان بانک سامان باشد . ( نه یک ریال کمتر و نه یک ریال بیشتر ) هزینه Exchange هم نخواهیم داشت و تنها همان fee ثابت پی پال کسر می گردد .

شرایط همکاری :

1- شرکت یا فرد موردنظر کاملا شناخته شده در وب باشد .

2- مبلغ دریافتی درهر ماه حداقل 1000 دلار باشد و زیر 1000 دلار بیاد قاررداد فسخ و ایمیل شخص از اکانت پی پالمان حذف می گردد .

3- فعالیت تجاری او در وب کاملا قانونی باشد . چون درآمد غیرقانونی باعث دردسر برای ما خواهد شد .

4- برای هر دریافتی که خواهیم داشت ، تنها 2000 تومان کارمزد خواهیم گرفت و حجم مبلغ دریافتی در کارمزد تاثیری نمی گذارد . یعنی اگر فروش شما 1 دلار تا 10000 دلار هم باشد ، همان 2000 تومان کارمزد را خواهم گرفت .

5 - مبلغ به هر میزانی که باشد ، متعد می شوم که ظرف یک هفته نقد کنم و با هر روز تاخیر ، دلاری یک تومان جریمه خواهم داد ! البته مهلت پرداخت از زمانی است که رسید را برای من ایمیل می کنید نه از تاریخ پرداخت ! چون پرداخت ها به خود شما ایمیل می شود و من متوجه دریافتی ها نخواهم شد !

6- نقد شدن پول تضمینی است و هیچ ضرری در رابطه با پی پال شما متحمل نخواهید شد . مثلا چنانچه پی پال من بدلایلی لیمیت یا هک شد ، متعهد می شوم تمام مبالغی که به حساب من آمده را با شما تسویه کنم .
shop quan ao quan ao thoi trang quan ao so sinh vest cong so nu vest cong so nu chup anh cuoi khuyen mai
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق ایمیل یا تلفن 09151243669 با من در تماس باشید .
ایمیل : info at epaymentub.com

Last edited:

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
2- مبلغ دریافتی درهر ماه حداقل 1000 دلار باشد و زیر 1000 دلار بیاد قاررداد فسخ و ایمیل شخص از اکانت پی پالمان حذف می گردد .
4- برای هر دریافتی که خواهیم داشت ، تنها 2000 تومان کارمزد خواهیم گرفت و حجم مبلغ دریافتی در کارمزد تاثیری نمی گذارد . یعنی اگر فروش شما 1 دلار تا 10000 دلار هم باشد ، همان 2000 تومان کارمزد را خواهم گرفت .
برای کسایی که تجارت کوچک روی اینترنت دارن پلنی نداری ؟! ( مثلا برای من و امثال من که خیلی دریافت ندارن ! :D )
البته الان نمیخوام . میخوام بدونم !
ممنون از خدماتی که ارائه میکنی ... ( ولی حیف که همش ماله بالا بالا ها هست . خوب یک نگاهی به فقیر فقرا هم بکن ! :D )

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
از اين جور آدم ها تو اين قسمت كم هست...
اكثر كاربراي اينجا عادي هستن و شركتي نيستن....
راستي آقاي ظريف اين كارمزد شما در رابطه با كاربران معمولي هم صادق هست؟
مثلا Ebay ميخواهد پورسانتي به ما بدهد و بريزد به پي پالمون يا يك شركت معتبر ديگر(يعني همون پيپال شما چون ما مثلا پي پال نداريم)
اگر چند هزار دلار هم بريزد شما فقط دو هزار تومن ميگري و بقيه پول رو به قيمت روز دلار ميدي بهمون؟
چقدر طول ميكشه بدي پول رو؟
ين سوال رو گفتي بعد بگو كلا چه طور پيپالتو نقد ميكني كه ما هم اون رو در پيش بگيريم{البته از طريق پيغام خصوصي})

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
برای کسایی که تجارت کوچک روی اینترنت دارن پلنی نداری ؟! ( مثلا برای من و امثال من که خیلی دریافت ندارن ! :D )
البته الان نمیخوام . میخوام بدونم !
ممنون از خدماتی که ارائه میکنی ... ( ولی حیف که همش ماله بالا بالا ها هست . خوب یک نگاهی به فقیر فقرا هم بکن ! :D )

با توجه به اینکه سرویسی که من می تونم محدود است ( یعنی تعداد محدودی ایمیل میشه اضافه کرد ) برای هر کسی نمیشه اینکار را کرد . حتی اگر مطمئن باشد ! thoi trang shop quan ao do so sinh cao cap cho be thoi trang cong so gia re thoi trang cong so gia re chup anh cho be giam gia

Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
.
راستي آقاي ظريف اين كارمزد شما در رابطه با كاربران معمولي هم صادق هست؟
مثلا Ebay ميخواهد پورسانتي به ما بدهد و بريزد به پي پالمون يا يك شركت معتبر ديگر(يعني همون پيپال شما چون ما مثلا پي پال نداريم)
اگر چند هزار دلار هم بريزد شما فقط دو هزار تومن ميگري و بقيه پول رو به قيمت روز دلار ميدي بهمون؟
چقدر طول ميكشه بدي پول رو؟

برای کاربران معمولی که حتی دلاری 935 تومان هم خریداری کردم یعنی بیش از قیمت بازار ( اگر به ایمیل پی پال خودم بیاد نه اینکه ایمیلش را به پی پال اضافه کنم ! ) و کارمزدی ندارد ! quan ao shop do lot do so sinh cho be thoi trang cong so thoi trang cong so chup anh san pham tai ha noi

Last edited:

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
برای کاربران معمولی که حتی دلاری 935 تومان هم خریداری کردم یعنی بیش از قیمت بازار ( اگر به ایمیل پی پال خودم بیاد نه اینکه ایمیلش را به پی پال اضافه کنم ! ) و کارمزدی ندارد !
سلام ادنان جان گل

هرکاری میکنم نمیتونم بهت پیام خصوصی بدم !!!

ببین میشه زودتر به این تاپیک یه نگاه بندازی ؟

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1408086

خیلی فوووووریه !! من لازمش دارم

موفق باشی و منتظرم

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
یعنی اگر به ایمیل خودت بریزیم . کارمزد کم نمیکنی ؟
مثلا اگر من 100 دلار بخوام از یک نفر بگیرم تو paypal شما میتونی این کارو برای من انجام بدی ؟
( لطفا یک توضیح کوچیک به من بدین ! چه ایمیلی باید بدم و ... ) . میدونم به این تاپیک ربطی نداره . شما ببخشید ...

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
یعنی اگر به ایمیل خودت بریزیم . کارمزد کم نمیکنی ؟
مثلا اگر من 100 دلار بخوام از یک نفر بگیرم تو paypal شما میتونی این کارو برای من انجام بدی ؟
( لطفا یک توضیح کوچیک به من بدین ! چه ایمیلی باید بدم و ... ) . میدونم به این تاپیک ربطی نداره . شما ببخشید ...

بله . اگر به ایمیل خودم بفرستید بله کارمزدی نداره ! فقط طرف فرستنده باید مطمئن و از نظر شما تضمین شده باشد .
quan lot thoi trang shop do so sinh ban si quan ao ban buon quan ao cac loai chup anh san pham
پولی خواستید بگیرید ، به من ایمیل بزنید تا بهتان ایمیل پی پال بدم .

ایمیل : Info at epaymenthub.com

Last edited:

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
ممنون از جوابتون . حتما مزاحم میشم . بیشتر از این تاپیک رو منحرف نمیکنم . :D
یا علی

heysam

Registered User
لایک‌ها
0
ادنان خان الانم سرويست رو به راهه
الان ميتونيم از سرويس مرچجت شما استفاده كنيم.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

بهتره با ایمیل ایشون تماس بگیری، نمی دونم اینجا میان یا نه،
در صورتی که ایشون جواب ندادن ، میتونیم با هم در موردش صحبت کنیم، ولی ابتدا حتما با ایشون که از کاربرای خوب سایت هستند تماس بگیرید

adnan

Registered User
لایک‌ها
10

با عرض پوزش این سرویس متوقف شده است . پیشنهاد می کنم برای گرفتن مرچنت از این سایت استفاده کنید : plimus.com

با این سایت می توانید از مشتریان خود از طریق پی پال ، کارت اعتباری و ... پول دریافت کنید .
do ngu nam shop quan ao shop do so sinh cho be vest cong so chan vay cong so chup anh studio o ha noi
از cyb3rninja666 بابت لطفشان و میلاد بخاطر معرفی سایت تشکر می کنم .

Last edited:

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
با عرض پوزش این سرویس متوقف شده است . پیشنهاد می کنم برای گرفتن مرچنت از این سایت استفاده کنید : plimus.com

با این سایت می توانید از مشتریان خود از طریق پی پال ، کارت اعتباری و ... پول دریافت کنید .

از cyb3rninja666 بابت لطفشان و میلاد بخاطر معرفی سایت تشکر می کنم .
سلام
با ایران مشکلی نداره؟

بالا