برگزیده های پرشین تولز

_-_افزایش آمار سایت شما _-_

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
به نام خداوند ایثار و انصاف

دوستان از آنجایی که من قبلا واسه بعضی از دوستان ویزیتور سند میکردم، و بیشتر پیغام خصوصی ارسال میکردند برای ویزیتور،گفتم این تایپیک رو بزنم که هم جامع تر باشه،هم دوستانی که با من کار کردند و میکنند ( چه راضی ، چه ناراضی ) بتونن اینجا نظرشون رو بگن!

فقط به چند نکته توجه کنید:

بعضی از دوستان فروشگاه دارند و میخوان افزایش آمار داشته باشند،که خب این هیچ مشکلی نداره و من ویزیتور 100% واقعی واسشون میفرستم! که هم برای بالا بردن رنک خوبه،هم اینکه شاید از اون تعداد ویزیتوری که میاد ( حالا چه ایرانی ،چه خارجی) که خودشون انتخاب میکنند کسانی هم باشند که محصولی رو از اون فروشگاه خریداری کنند!

در این مورد بنده هیچ تضمینی نمیدم که افزایش خرید از سایتشون ( فروشگاهی که دارند ) انجام بگیره!!

شاید خرید کنند،شاید نکنند!

این رو واسه این گفتم،چون بعضی از دوستان گله کرده بودند که ما هیچ کدام از سریال های جومونگمون به فروش نرفته!:D;)

و اما کسانی که فروشگاه ندارند و هدف اصلیشون عضویت در سایت،افزایش امار (واقعی ) و بالا بردن پیج رنک هست!

بنده برای هر ویزیتور 10 تومان میگیرم که این قیمت فقط برای کسانی که قبلا از بنده ویزیتور گرفتند کمتر خواهد شد و به قولی تخفیف میدم!

از جمله آقای Domainx عزیز ، Mahyar ، خان Rezanew و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم!

ویزیتور ها از کجا می آیند!

بنده نسبت به محتوای سایت شما لینک و بنر شما رو در سایت های تبلیغاتی قرار میدم،که بعضا بعضی هاشونم سایت خودم هستند،!

ویزیتور میتونه 100% ایرانی باشه، میتونه هم 100% غیر ایرانی باشه،یعنی حتی 1 ایرانی هم وارد سایت نشه!(بسته به انتخاب شماست)

با این توضیحات فکر نکنم سوالی باقی بمونه،ولی اگر از دوستان کسی سوالی داشت،میتونم در خدمت باشم!

موفق باشید! :happy:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
من تستی از شما 1000 ای پی گرفتم قبلش هم در موردکشور بازدیدکننده ها و... پرسیدم که گفتین بیشترشون از امریکا و همچنین اروپا !
اما اولا بیشتر بازدیدها از اسیا و باقی اروپا بودن ( در کل شاید 20 ای پی از امریکا و کانادا جمعا! اومده باشه)
ثانیا بجای 1000 ip بر اساس امار انالتیکس نهایت 500 نفر ورودی داشتیم و بر اساس وبگذر هم 700 که البته این دومی معتبر نیست
تعدادی هم ip ایرانی بودن که روزی چند بار کلیک میکردن و بیشتر روزا هم میومدن :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من تستی از شما 1000 ای پی گرفتم قبلش هم در موردکشور بازدیدکننده ها و... پرسیدم که گفتین بیشترشون از امریکا و همچنین اروپا !
اما اولا بیشتر بازدیدها از اسیا و باقی اروپا بودن ( در کل شاید 20 ای پی از امریکا و کانادا جمعا! اومده باشه)
ثانیا بجای 1000 ip بر اساس امار انالتیکس نهایت 500 نفر ورودی داشتیم و بر اساس وبگذر هم 700 که البته این دومی معتبر نیست
تعدادی هم ip ایرانی بودن که روزی چند بار کلیک میکردن و بیشتر روزا هم میومدن :دی

سلام!

لطفا لینک سایتتون رو به من بدید! یا همینجا اعلام کنید!

ممنون!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
آقا این بازدیدکننده ها مثلا 1000 نفرشون امکان داره تو طی چند مدت بازدید کنن؟

اگه می شه یه حساب سرانگشتی هم شده بفرمایین.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
آقا این بازدیدکننده ها مثلا 1000 نفرشون امکان داره تو طی چند مدت بازدید کنن؟

اگه می شه یه حساب سرانگشتی هم شده بفرمایین.

سلام!

بستگی داره،! اگه فقط ایرانی بخواید روزی بین60 الی 90 نفر بعضی روزا هم تا 200 نفر هم میرسه! اما میانگین همون 60-90 هست!

اما اگر خارجی بخواید روزی 800 نفر به بالا!

flash_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من هم يه بار از ايشون 1000 گرفتم براي سايت خارجي راضي بودم
تاييد ميشه
موفق باشيد

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
اگه میخوایین آمار سایت به صورت طبیعی بره بالا و Google PageRank شما هم بالا بره ... توی سایت ما تبلیغ کنید !

آمار در سات هست ( آلکسا و Google PR رو هم چک کنید :D )

هر کی خواست برام پیغام خصوصی بزاره ... سایت رو هم این پایین میتونین ببینین ( توی امضا من )

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
اگه میخوایین آمار سایت به صورت طبیعی بره بالا و Google PageRank شما هم بالا بره ... توی سایت ما تبلیغ کنید !

آمار در سات هست ( آلکسا و Google PR رو هم چک کنید :D )

هر کی خواست برام پیغام خصوصی بزاره ... سایت رو هم این پایین میتونین ببینین ( توی امضا من )

متاسفانه هنوز ما یاد نگرفتیم توی تایپیک دیگران تبلیغ سایت و کار خودمان را نکنیم!

باشد که رستگار شویم!

sori2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوستان از آنجایی که من قبلا واسه بعضی از دوستان ویزیتور سند میکردم، و بیشتر پیغام خصوصی ارسال میکردند برای ویزیتور،گفتم این تایپیک رو بزنم که هم جامع تر باشه،هم دوستانی که با من کار کردند و میکنند ( چه راضی ، چه ناراضی ) بتونن اینجا نظرشون رو بگن!

بعضی از دوستان فروشگاه دارند و میخوان افزایش آمار داشته باشند،که خب این هیچ مشکلی نداره و من ویزیتور 100% واقعی واسشون میفرستم! که هم برای بالا بردن رنک خوبه،هم اینکه شاید از اون تعداد ویزیتوری که میاد ( حالا چه ایرانی ،چه خارجی) که خودشون انتخاب میکنند کسانی هم باشند که محصولی رو از اون فروشگاه خریداری کنند!

در این مورد بنده هیچ تضمینی نمیدم که افزایش خرید از سایتشون ( فروشگاهی که دارند ) انجام بگیره!!

این رو واسه این گفتم،چون بعضی از دوستان گله کرده بودند که ما هیچ کدام از سریال های جومونگمون به فروش نرفته!:D;)

و اما کسانی که فروشگاه ندارند و هدف اصلیشون عضویت در سایت،افزایش امار (واقعی ) و بالا بردن پیج رنک هست!

بنده برای هر ویزیتور 10 تومان میگیرم که این قیمت فقط برای کسانی که قبلا از بنده ویزیتور گرفتند کمتر خواهد شد و به قولی تخفیف میدم!

از جمله آقای Domainx عزیز ، Mahyar ، خان Rezanew و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم!

بنده نسبت به محتوای سایت شما لینک و بنر شما رو در سایت های تبلیغاتی قرار میدم،که بعضا بعضی هاشونم سایت خودم هستند،!

ویزیتور میتونه 100% ایرانی باشه، میتونه هم 100% غیر ایرانی باشه،یعنی حتی 1 ایرانی هم وارد سایت نشه!(بسته به انتخاب شماست)

با این توضیحات فکر نکنم سوالی باقی بمونه،ولی اگر از دوستان کسی سوالی داشت،میتونم در خدمت باشم!

سلام دوست عزیز
خب من از کجا می تونم چک کنم که مثلا امروز از طرف شما چند نفر اومدند؟
بعد شما مخاطب هایی که انتخاب می کنید به صورت رندمه؟

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
سلام دوست عزیز

من هم جواب این سوال را دوست دارم بدونم :rolleyes:
در ضمن ما چطوری میزان بازدیدکنندگانی که از طرف شما هدایت میشوند را بفهمیم؟ هزینه هر بازدید کننده 10 تومان یعنی 100 ریال می باشد؟!!

Last edited:

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
1 - اولا شما تو سایت های ایارنی تبلیغ می ذاری یا نه خارجی هم هست

2- فروشگاه اینترنتی خارجی لازم داره چی کار؟

3) مثلا من آمار وبگذر گذاشتم تو چندتا سایت هم تبلیغ نموده حالا وبگذر می گه مثلا 1000 نفر امروز اومدن از کجا معلوم کدوماش مال شماست؟

4) هزینه اون مورد چند ؟ هر بازدید کننده

5) ابت هر بازدید حساب می شه یا بازدید کننده؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام

دوستان عزیز شب میام و جواب میدم .

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
دوستان این داش حمید کارش همه جوره درسته و 100 درصد تایید همست و از بچه های گل این فرومه :happy:

پ.ن: چاکریم :cool:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام دوست عزیز

سلام :)

خیلی سادست ، شما یک استت میزاری تو سایت یا وبلاگ یا... بعد اطلاعات کافی رو میتونی ببینی اونجا..

استت های فارسی مثل Persianstat.com و Webgozar.com که پیشنهاد من پرشین استت هست.

در مورد مخاطب هم اول یک بحث اینجا پیش میاد اونم اینکه ، من روزی که تایپیک رو زدم مشکلی واسه ویزیتور ایرانی نداشتم ولی الان متاسفانه سایت DOWN هست،و نمیتونم مثل قبل ویزیتور ایرانی ارسال کنم.

ولی واسه سایت های خارجی هیچ مشکلی نداره ، و کاربر ها هم زیاد هستند.

البته این تایپیک واسه افزایش آمار سایت شماست نه کلیک روی بنر و یا..

اگر خواستید میتونم بنر سایتتون رو توی یک سایت تفریحی که آمار زیادی هم داره بذارم..اما اونجا دیگه کلیکی حساب نمیکنم،شاید 1 کلیک بشه در روز شایدم 100 کلیک.

من هم جواب این سوال را دوست دارم بدونم :rolleyes:
در ضمن ما چطوری میزان بازدیدکنندگانی که از طرف شما هدایت میشوند را بفهمیم؟ هزینه هر بازدید کننده 10 تومان یعنی 100 ریال می باشد؟!!

جواب سوال های شما داده شد..

در مورد قیمت بله 10 تومان هست.

1 - اولا شما تو سایت های ایارنی تبلیغ می ذاری یا نه خارجی هم هست

2- فروشگاه اینترنتی خارجی لازم داره چی کار؟

3) مثلا من آمار وبگذر گذاشتم تو چندتا سایت هم تبلیغ نموده حالا وبگذر می گه مثلا 1000 نفر امروز اومدن از کجا معلوم کدوماش مال شماست؟

4) هزینه اون مورد چند ؟ هر بازدید کننده

5) ابت هر بازدید حساب می شه یا بازدید کننده؟

1.وقتی سایت ایرانی باشه ، خب باید ویزیتور ایرانی بیاد نه خارجی! :) ولی واسه بعضی ها مهم نیست چون میخوان رنکشون بزه بالا که اون قضیش فرق میکنه.

2.توی سوال 1 جواب دادم.

3.آمار وبگذر که کلا تعطیله ، اصلا قبولش ندارم.ولی همونم صفحات لینک داده شده میذاره..مثلا از پرشین تولز چند نفر اومدن و...

4. 10 تومن.

5.بازدیدکننده

دوستان این داش حمید کارش همه جوره درسته و 100 درصد تایید همست و از بچه های گل این فرومه :happy:

پ.ن: چاکریم :cool:

130fs1258263.gif

پ.ن:
2lxe53l.gif

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
ممنون دوست عزیز بابت پاسخت
ولی من دنبال ویزیتورهای ایرانی میگردم چون سایتم موضوعش جوریه که فقط به درد ایرانیها میخورد. خلاصه اگر سایتت بالا اومد و مجدد تونستی ویزیتوره ایرانی بفرستی من رو خبر کن

قربونت یا علی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
ممنون دوست عزیز بابت پاسخت
ولی من دنبال ویزیتورهای ایرانی میگردم چون سایتم موضوعش جوریه که فقط به درد ایرانیها میخورد. خلاصه اگر سایتت بالا اومد و مجدد تونستی ویزیتوره ایرانی بفرستی من رو خبر کن

قربونت یا علی

خواهش میکنم.

ویزیتور ایرانی هم میتونم ارسال کنم ، اما بدرد نمیخوره در روز شاید 10-15 نفر.

هر زمانی که اکی شد ، حتما اعلام میکنم.

موفق باشید.

Decent

Registered User
لایک‌ها
1

ویزیتور ها از کجا میان؟منظورم اینه که از چه طریقی؟
من فکر میکنم از auto surf میان ولی اگه شما بگی از کجا میاری این ویزیتور هارو بهتره.
چونکه ویزیتور غیر هدفمند ارزش تجاری نداره و فقط آمار سایت رو افزایش میده و دیگر هیچ

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
حمید من شش هزار ویزیتور ایرانی میخوام در مدت دو ماه.
میتونی؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
بالا