برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد ( بخش موبایل )

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
یک راه دیگر را امتحان کردم و در حیرت شدم؟! :blink:

اگر مموری در گوشی باشد و گوشی را به کامپیوتر وصل کنم، عکس‌ها بصورت نوار و نوار و ضایع نمایش داده می‌شود :
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2475990&postcount=2374

و اگر مموری را جداگانه به کامپیوتر وصل کنم عکس‌ها خوب دیده می‌شوند! چرا؟
خب مشخصا تنها یک دلیل داره: استفاده از مموری کارت غیر استاندارد!
به این رم هم اصلا اطمینان نداشته باشید، احتمالا همین چند روز کم کم رفع زحمت خواهد کرد! کلا گفتم که اطلاعات مهمی رو روی اون نگه ندارید، چون از این دست بلا ها زیاد سرم اومده!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
منم والله در حیرت شدم :D نمیدونم...

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
چند هقته یپ تهران بودم طبق هم کف علادین راهر وسط که نمایندگی سامسونگ گوشی هاشو برای تست گذاشته با 8910 کار کردم چیز خوی بود
این چیه به پشت گوشی مثل سیم وصله؟ اونجا

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
خب مشخصا تنها یک دلیل داره: استفاده از مموری کارت غیر استاندارد!
به این رم هم اصلا اطمینان نداشته باشید، احتمالا همین چند روز کم کم رفع زحمت خواهد کرد! کلا گفتم که اطلاعات مهمی رو روی اون نگه ندارید، چون از این دست بلا ها زیاد سرم اومده!

SanDIsk Mini SD Memory Card 1G
است ولی با این وضعیت کار کردن احتمالاً ساخت چین را فروشنده انداخته است!

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
چند هقته یپ تهران بودم طبق هم کف علادین راهر وسط که نمایندگی سامسونگ گوشی هاشو برای تست گذاشته با 8910 کار کردم چیز خوی بود
این چیه به پشت گوشی مثل سیم وصله؟ اونجا

این‌ها که نوشتی یعنی چه؟

mahdi506506

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.....ای بابا....بالاخره رام mpx200 رو به ویندوز موبایل 6.1 آپدیت کردم....دارم بال در میارم....فکرشو بکنید روی گوشی که سیستم عامل اسمارت فون 2002 نصب بوده الان داره ویندوز موبایل 6.1 اجرا میشه.....اصلا یک دنیای دیگست....هر چی بگم نمیتونم احساساتم رو درست بیان کنم!!!!!!!!!!!

بابا ايول

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
....میبینم که الکی الکی توی تورنومنت رفتیم فینال(altex).....خیلی عجیبه ....کسی جریان تورنومنت رو میدونه چیه؟!!!!....اصلا توی دور اول مسعود باید میومد بالا چرا حذف شد؟!!!!....حامد و مهدی چرا حذف شدن؟!!!!....من گیج شدم!!!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
....میبینم که الکی الکی توی تورنومنت رفتیم فینال(altex).....خیلی عجیبه ....کسی جریان تورنومنت رو میدونه چیه؟!!!!....اصلا توی دور اول مسعود باید میومد بالا چرا حذف شد؟!!!!....حامد و مهدی چرا حذف شدن؟!!!!....من گیج شدم!!!!
زد و بند بوده :دی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوستان یک سوال

توی گوشیهای جاوای جدید سونی اریکسون چه جوری میشه هنگام مکالمه صدا رو ضبط کرد؟!!!....در گوشیهای قدیمی جاوای اس ای وقتی تماس برقرار میشد توی options گزینه ریکورد ساند بود....ولی الان جدیدا یدونه s302 برای یکی از دوستان خریدیم این گزینه رو نداره....کسی نمیدونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟!!!!:f34r:

زد و بند بوده :دی

نمیدونم والا:f34r:

Conrad...sps

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام

یه مدته عکسای داخل گوشی من مشکل پیدا میکنه یعنی یا بعضی عکسها رو سیاه نشون میده یا یه عکس دیگه رو به جای عکس اصلی نشون میده ولی وقتی عکس و میفرستم رو صفحه اصلی درست میشه ، ممکنه مموری گوشیم مشکل داشته باشه ؟؟

Setareh 2006

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

برای کسی که خیلی مبتدی هست و گوشیش هم P1 هستش میشه به زبان ساده توضیح بدین که چطوری میشه وارد اینترنت شد ؟ ( هم ایرانسل و هم همراه اول )

لطفا دقیقا راهنمایی کنید که چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم ؟ اگر ممکنه به زبان خیلی ساده توضیح بدین . ممنون

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
توی گوشیهای جاوای جدید سونی اریکسون چه جوری میشه هنگام مکالمه صدا رو ضبط کرد؟!!!....در گوشیهای قدیمی جاوای اس ای وقتی تماس برقرار میشد توی options گزینه ریکورد ساند بود....ولی الان جدیدا یدونه s302 برای یکی از دوستان خریدیم این گزینه رو نداره....کسی نمیدونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟!!!!

پس همون موقع نمیشه Record کرد؟ میتونی شورت کات درست کنی؟ مثلا Right رو بکنی شورت کات ضبط صدا و بعد موقع مکالمه ترتیبش رو بدی؟ قدیم جواب میداد

سلام
یه مدته عکسای داخل گوشی من مشکل پیدا میکنه یعنی یا بعضی عکسها رو سیاه نشون میده یا یه عکس دیگه رو به جای عکس اصلی نشون میده ولی وقتی عکس و میفرستم رو صفحه اصلی درست میشه ، ممکنه مموری گوشیم مشکل داشته باشه ؟؟

سلام
اگر حل نشد یه Master Reset حلش می کنه :happy:

سلام
برای کسی که خیلی مبتدی هست و گوشیش هم P1 هستش میشه به زبان ساده توضیح بدین که چطوری میشه وارد اینترنت شد ؟ ( هم ایرانسل و هم همراه اول )
لطفا دقیقا راهنمایی کنید که چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم ؟ اگر ممکنه به زبان خیلی ساده توضیح بدین . ممنون

سلام
بخونید :

http://forum.persiantools.com/t63827-page229.html
http://www.irancell.ir/layer2/?id=73

http://forum.persiantools.com/t111953.html
http://www.mci.ir/?83

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
سلام

سلام
برای استفاده از GPRS همراه اول،بعد از ثبت نام در سایت همراه اول و درخواست تنظیمات میتونید از مرورگر خود گوشی یا Opera mini استفاده کنید و وارد اینترنت بشین
درخواست فعال سازی GPRS
http://www.mci.ir/?1829
تنظیمات GPRS
http://www.mci.ir/?1838

برای استفاده از اینترنت ایرانسل هم بصورت دستی میتونید تنظیمات رو انجام بدین:
1- از منوی Control panel وارد Connection بشین و Innternet accounts رو باز کنین
2-به قسمت سربرگ Innternet accounts برید و New account و بعد Data رو انتخاب کنید
3-account name رو باز کنید و این اسم رو تایپ کنید GPRS-IRANCELL و Save کنید
4- روی گزینه Yes کلیک کنید
5- الان پیام add to group account رو میبینید،Save رو بزنید

- یه راه دیگه تنظیم اتوماتیک از ایرانسل:
از چپ به راست:
6#*3*140*

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
^ نه مال یکی از رفقاست..این الان 2 ماهش هست...9 ماهش بشه دیگه نمیتونی از 3 متری اش رد بشی...بعد 5-6 سال که دیگه صاحب خودش هم ممکنه تیکه پاره کنه...چون نژاد دوبرمن بعد چند سال کلا مغزشون قاط میزنه و هیچی حالیشون نیست دیگه!! دی:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
^ نه مال یکی از رفقاست..این الان 2 ماهش هست...9 ماهش بشه دیگه نمیتونی از 3 متری اش رد بشی...بعد 5-6 سال که دیگه صاحب خودش هم ممکنه تیکه پاره کنه...چون نژاد دوبرمن بعد چند سال کلا مغزشون قاط میزنه و هیچی حالیشون نیست دیگه!! دی:

خب احتیاط کن یه موقع هار نشه کار دستتون بده ! دی !

Last edited:

kant

Registered User
لایک‌ها
5
وقتی اس ام اسی برای کسی می فرستیم از کجا مطمئن بشیم که اس ام اس بدستش رسیده مخصوصا در مورد ایرانسل؟چون برای من پیغام دلیوری مسیج نمیاد اصلا از کجا میشه فهمید گوشیش روشنه یا خاموش؟دلیوری مسیج گوشی رو باید چجوری فعال کرد؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بچه ها این گوشیهای جدید جاوای سونی اریکسون ظاهرا خیلی محدود شدن.....ما یک اس 302 داریم برای ضبط صدا محدودیت 30 ثانیه ای داره ....هر وقت هم به کامپیوتر وصلش میکنیم باید یکبار خاموش و روشن بشه تا mass storage رو بشناسه....کسی راهکاری واسه اینا نداره یا کلا دیگه اینجورین؟!!!!

پ ن:دوستان کمک کنید بحث اضافه کار در میوونه....لول

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
نه برای mass storage همون جوری هستن همشون...خیلی وقته اینطوریه..از w800 من یادمه...

اون محدودیت صدا رو حقیقت نمیدونم...چون تا حالا اصلا تو عمرم یه بار هم استفاده نکردم اینه که نظری نمیدم...

بالا