برگزیده های پرشین تولز

پسرها از چه جور دخترایی و دخترها از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و ..

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام
دخترها بیشتر از چه جور پسرایی خوششون میاد؟
از نظر تیپ قیافه اندام
مثلا چجور چهره هایی و تیپ وطرز لباس پوشیدنی رو بیشتر دوست دارن
و همینطور از نظر اخلاقی تحصیلات,وضع مالی وضعیت خانوادگی و غیره

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
سینا جان خدمتت عرض کنم که: !

یه سری خضعبله که ناشی از افکار خودمه میخوام بگم!

از پسرایی که یه کم متفاوت ترن! نه این که جلف باشنا! (شاید برای دوستی جلف بودن نتیجه بده ولی برای ازدواج کمتر رو اینجور پسرا حساب میکنن) ! تفاوت در شیوه برخورد با مسئله! یه کم شیرین زبون و اهل شوخی! چهره معصومی داشته باشن (مث من :دی
icon11.gif
) حالا نمیگم بقیه رو خوششون نمیاد! ولی اینجوری عاشقانه تره! :دی
icon10.gif
.. ساده ، مهربون! کسی که همیشه بهشون بگه دوست دارم! (حالم بهم خورد!) در مورد لباس پوشیدن هم نباید زیاد جلف باشی! یه لباس تر و تمیز خوبه!

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
تيپ و قيافه بايد جذاب باشه ،چهار شونه باشه ،قد بلند و بدون شكم و وزن اضافه.
همه مدل تيپ هم بزنه.هم اسپرت ،مردونه،fashion،.. و شديدا تميز و مرتب
خيلي منطقي در مورد تصميمگيري و خيلي احساسي در مورد معشوق
تحصيلات و وضع مالي متوسط ولي كوشا در پيشرفت.

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پول
که خودش بقیه مواردو میسازه
البته اگه طرف با شخصیت باشه به این مورد هم اهمیت میده

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يعني اگه به پول زياد اهميت نده با شخصييت نيست؟

چرا ما پولدار بی شخصیت داریم و برعکس
ولی پول اولویت اوله حالا اگه دختره پولدار باشه و خطر ترشیدگی قضیه فرق میکنه یه ماله خوش استیل ور میداره خوشتیپش میکنه:blink:

ولی این سوال اشکال داره برا چه تریپی میخوای دختره خوشش بیاد ؟ میخوای چه جور دختری ازت خوشش بیاد ؟

اینا همه مهمه

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
موافقم.
دختر ها هم با هم فرق دارن.مثل همون داستان مفدي ازدواج كردن هست.بعضي ها ميگن الان مفدي ميتوني دختر بگيري ولي به اين توجه نميكنند كه دختر داريم تا دختر

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
بابا نا امیدم کردین! منو باش! دلم خوشه! با هر دختری که حرف زدم پولو چیز مهمی نمیدونس! ینی دروغ میگفت؟!
icon9.gif

من که پول ندارم چیکار کنم پس؟!
icon9.gif

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
من هیچ وقت به دخترا رو ندادم
تا خودشون جذب من بشن

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
دخترها بیشتر از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و موارد دیگه

از من :happy:

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
منظورم این بود که دخترا از پسرای خوشتیپ و خوش هیکل با تیپ مردونه بیشتر خوششون میاد یا تیپ های سوسولی و زیر ابرو برداشته؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
براي زندگي كردن از
تیپ مردونه

براي جلف بازي از
تیپ های سوسولی و زیر ابرو برداشته

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
منظورم این بود که دخترا از پسرای خوشتیپ و خوش هیکل با تیپ مردونه بیشتر خوششون میاد یا تیپ های سوسولی و زیر ابرو برداشته؟

خب مسلمه مردونه! تیپ سوسولی (یا همون جلف که خودم بهش اشاره کردم) زیاد مورد پسند نیست! ولی در کل ادم متعادلی باشی هر از گاهی هم تیپ خوشگل بزنی خوشش میاد! :دی
icon10.gif

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
دوست پسر سابقم !

مغرور ، پركار ،‌از خود راضي، پركار، قد بلند ، پركار ،‌ استيل درست (1 نموره شكم داشت) ، پركار ،‌سبزه ، پركار ، پركار پركار شلوغ دختر دوست پركار ....:wacko: ايش ! الانم بره به همون كار و همكاراش برسه .... يه روزم نوبت من ميشه بهش نامه بدم ... جاتم اصلا خالي نيست

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
نمیدونم!
اما من هرجا باشم دختر و پسر دورم جمع میشن!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بابا نا امیدم کردین! منو باش! دلم خوشه! با هر دختری که حرف زدم پولو چیز مهمی نمیدونس! ینی دروغ میگفت؟!
icon9.gif

من که پول ندارم چیکار کنم پس؟!
icon9.gif

ميگن پول واسشون مهم نيست :)

اما لباس خوب اگه نپوشي ، كادو خوب نخري ، كارت سوختت بنزين نداشته باشه .... كلا پسر بي مصرفي هستي :)

نتيجه اينكه پول خيلي مهمه :)

پ.ن : :eek:

Killer

Registered User
لایک‌ها
3
من نظر خودمو بگم ؟؟؟

من دختر های دیگه رو نمی دونم ولی من به شخصه در حالت کلی از این تیپ خوشم میاد ..نه برای مثلا چیز خاصی ها همین که ادم روابط سادهه اجتماعی داشته باشه ...
اول اینکه 1. چشمش پاک باشه کلا از اینا یی که هیزن و تو دهن آدمن خوشم نمیاد
2. Cool باشه یعنی خونسرد و باحال ..مسخره و جلف نباشه ولی Fun باشه ... آدم کسل نشه باهاش حرف می زنه ...مخصوصا از اونهایی که من من می کنن خوشم نمیاد
3.با شعور باشه
4.تیپش درست باشه ..ببینین اصلا چندان ربطی هم به پول نداره ..تو باید بتونی تیپ خیلی ساده ولی خوبی ردیف کنی ..از اینایی که 50 ساعت جلوی آینه ن اخرش هم ---- هیچکی خوشش نمیاد . سادگی اما کول باشه . کلا استایل طرف ..مدل لباس پوشیدن راه رفتن (جواد نبودن ) از قیافه ش مهم تره
5. من از کسایی که عزیزم مزیزم میکنن و قربون صدقه میرن خوشم نمیاد ..کلا در حالت کلی از پسری خوشم میاد که با من همونطوری حرف بزنه که با دوسته پسرش ، رفیق مثل داداشش حرف میزنه ...تو به رفیقت میگی هانی ؟؟ L

6.آها از همه مهم تر افرادی که خیلیی سریع دوست دارن پیش برن هیچکی خوشش نمیاد مگه اونهایی که دارن واسه شوهر می میرن ..اوصولا تا با یکی حداقل 3 سال دوست نیستی اصلا حرف ازدواج هم پیش نکش ..

کلا کول باشن ...(این ها واسه 60% دخترهایی که من میشناسم صدق میکنه !)

مهدی1359

Registered User
لایک‌ها
2
من نظر خودمو بگم ؟؟؟

من دختر های دیگه رو نمی دونم ولی من به شخصه در حالت کلی از این تیپ خوشم میاد ..نه برای مثلا چیز خاصی ها همین که ادم روابط سادهه اجتماعی داشته باشه ...
اول اینکه 1. چشمش پاک باشه کلا از اینا یی که هیزن و تو دهن آدمن خوشم نمیاد
2. Cool باشه یعنی خونسرد و باحال ..مسخره و جلف نباشه ولی Fun باشه ... آدم کسل نشه باهاش حرف می زنه ...مخصوصا از اونهایی که من من می کنن خوشم نمیاد
3.با شعور باشه
4.تیپش درست باشه ..ببینین اصلا چندان ربطی هم به پول نداره ..تو باید بتونی تیپ خیلی ساده ولی خوبی ردیف کنی ..از اینایی که 50 ساعت جلوی آینه ن اخرش هم ---- هیچکی خوشش نمیاد . سادگی اما کول باشه . کلا استایل طرف ..مدل لباس پوشیدن راه رفتن (جواد نبودن ) از قیافه ش مهم تره
5. من از کسایی که عزیزم مزیزم میکنن و قربون صدقه میرن خوشم نمیاد ..کلا در حالت کلی از پسری خوشم میاد که با من همونطوری حرف بزنه که با دوسته پسرش ، رفیق مثل داداشش حرف میزنه ...تو به رفیقت میگی هانی ؟؟ L

6.آها از همه مهم تر افرادی که خیلیی سریع دوست دارن پیش برن هیچکی خوشش نمیاد مگه اونهایی که دارن واسه شوهر می میرن ..اوصولا تا با یکی حداقل 3 سال دوست نیستی اصلا حرف ازدواج هم پیش نکش ..

کلا کول باشن ...(این ها واسه 60% دخترهایی که من میشناسم صدق میکنه !)

معلیکم همشیره.....این کولو یه نموره شرح بفرما...ما جوادیم دیگه.....:cowboy:

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
من کول می باشم.کولی می دهم.کول می کنم می برم خالی می کنم.کول می گیرم به مدرسه می رم.شبها کتف و کولم درد می گیرد.کولم را ماساژ می دهم و از همه مهمتر چیزم را روی کولم می گذارم می روم.
پ.ن :یکی بیاد منو بستونه
168fs426254.gif

بالا