برگزیده های پرشین تولز

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
پارسالم همینو میگفتن!

سلام
خب نکتش اینجاس ، کسی فکر نمیکرد وضعیت ریاست جمهوری اینطوری بشه!
در ضمن، بنده دقیقاً تو تعطیلات عید هم نظرم همین بود که امسال مسکن تکون نمیخوره! مگر آخر سال!
موفق باشید :)

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بگو ما شا ا... با اون چشماي شوري كه داري :lol:
نه جدی می گم به خدا . من دیروز تو بانک دیویست و چهل هزار تومن می خواستم بریزم به حساب یکی تو نوشتن دو ملیون چهارصد هزار ریال به عدد مشکل داشتم :eek:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
یا خدا من چهار هزار تومن هم ندارم شما این پولا رو از کجا می آرید ؟

منم یک روزی 50 هزار تومن نداشتم ولی توکل کردم به خدا و اون هم الحق کمک کرد با اینکه من بعضی وقتا سوتی دادم.اونموقع بود که فهمیدم معنی از تو حرکت از خدا برکت یعنی چی!
هر حرکتی بکنی مایه برکت زندگیت میشه و خواهد شد. فقط یه قرار باید باهاش بزاری و مرد عمل باشی و یادت نره قرارت.
همین

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
نه جدی می گم به خدا . من دیروز تو بانک دیویست و چهل هزار تومن می خواستم بریزم به حساب یکی تو نوشتن دو ملیون چهارصد هزار ریال به عدد مشکل داشتم :eek:

این که دلیل نمیشه منم بعضی وقتا قاطی میکنم.

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
منم یک روزی 50 هزار تومن نداشتم ولی توکل کردم به خدا و بهش گفتم من کارایی که تو در قرآن از من خواستی رو انجام میدم و منم بجاش میخوام تو کمکم کنی و اون هم الحق کمک کرد با اینکه من بعضی وقتا سوتی دادم.
اونموقع بود که فهمیدم معنی از تو حرکت از خدا برکت یعنی چی!
هر حرکتی بکنی مایه برکت زندگیت میشه و خواهد شد. فقط یه قرار باید باهاش بزاری و مرد عمل باشی و یادت نره قرارت.
همین
یعنی الان شما چهار ملیارد و صد و دوازده ملیون پول داری ؟ :rolleyes:

From Hell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر واقعا انقدر سرمایه داری که خوب بعید میدونم میتونی یه اقامت سرمایه گذاری کانادا بگیری و بری اونجا بدون ریسک هزاران شغل خوب و پردرآمد راه بندازی

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واردات از چین خیلی کلیه.

1. جنس خوب میارم چون نمیخوام هموطنم جنس آشغال استفاده کنه من سودشو ببرم.

2. با توجه به مورد 1 چه جنسی؟

لباس مارک
ملک رو بیخیال که رفته لالا از نوع زمستونی

اگر واقعا انقدر سرمایه داری که خوب بعید میدونم میتونی یه اقامت سرمایه گذاری کانادا بگیری و بری اونجا بدون ریسک هزاران شغل خوب و پردرآمد راه بندازی
100 مخالف

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

قبلا واسه اقامت یه جا دیگه اقدام کردم منتظر جوابشم.
مرسی از راهنمایی .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دوست عزیز حرفاتون همون طور که گفتین در این مملکت چیزی جز شعار نیست. چند تا صاحب صنعت می خواین بهتون معرفی کنم که همین دولت فعلی زدتشون زمین.

از همه گیر ترینش برات مثال میزنم.
تولید شیر
دولت با واردات بی رویه شیر خشک در 4 سال گذشته که هنوزم ادامه داره ، تمامی کسانی که به قول شما داشتن از این راه برای خانوادشون نون تهیه میکردن رو به خاک سیاه نشوند.
علتش هم خیلی روشنه چون دولت نمی خواست که قیمت محصولات لبنی افزایش پیدا کنه. به همین سادگی از روی تولید کننده ها رد شد.
اگرم ذره ای شک داری می تونی تحقیق کنی.
حالا با توجه به این قضیه که هیچ حمایتی از من نمیشه در صورت تولید، چرا من باید خودم رو به خطر بندازم؟
:lol:
در این زمینه ظاهرا اطلاعات شما کافی نیست.دولت سالهاست که شیر خشک وارد نمیکنه.حداقل بعد سالهای اوج که 70 به پایان رسید رو مطمئنم
ولی واردات رو که نمیشه ممنوع کرد.متاسفانه کارخانجات و صنایع ما با بهره وری بسیار پایین تولیدشون چند برابر نمونه خارجیش تموم میشه
اگر دولت بخواد همه کالاها رو مثل خودرو گمرکی نجومی بزاره میشه ظلم به مصرف کننده(همین خودرو رو هم باید بر دارن)

اگر دقت کرده باشین در پایان صحبتام گفتم برید کارخونه با بهره وری بالا احداث کنید و مدیریت کارآمد
وگرنه اگر قراره یک صنعت از همینها داریم اضافه کنید که همون بهتر سراغش نرید
صنعت و کارخونه با بهره وری مناسب هم داریم که داره تو ایران مزد زحمتش رو میگیره. شما همین گرین کیس رو برو یه تحقیق در موردش بکن بعد هر چی خواستی به من بگو

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
حالا من هر چیزی که فکر میکردم درسته و در آینده هم شرایطش برام پیش بیاد انجام میدم رو گفتم.بالاخره اینکه درست یا غلط هست فهمیدنش کار ساده ای نیست

ضمنا دیدن این لینک هم بد نیست: http://www.mim.gov.ir/index.php?module=content&func=viewpage&pageid=5688

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر کنم منظورت لباس مارک داره.

خب چی پیشنهاد میکنی؟ چه مارکی؟
فروشنده میشناسی تو چین؟
ایران کی میخره؟

s&m
بوسینی و...
رابط تو چین دارم گوانگجو ولی شما باید دقیق بگی چی میخوای بیشتر تو کار واردات مبل و قطعات خودرو هستن البته به طور قانونی
ایران کی میخره خوب معلومه تو فروش انبوه هر جنسی یه بورسی داره یه روابطی داره و... مهم اینه این چیزی که من میگم با توجه به قیمت و اینکه کم کارشده روش جایگاه خوبی داره

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
:lol:
در این زمینه ظاهرا اطلاعات شما کافی نیست.دولت سالهاست که شیر خشک وارد نمیکنه.حداقل بعد سالهای اوج که 70 به پایان رسید رو مطمئنم
ولی واردات رو که نمیشه ممنوع کرد.متاسفانه کارخانجات و صنایع ما با بهره وری بسیار پایین تولیدشون چند برابر نمونه خارجیش تموم میشه
اگر دولت بخواد همه کالاها رو مثل خودرو گمرکی نجومی بزاره میشه ظلم به مصرف کننده(همین خودرو رو هم باید بر دارن)

اگر دقت کرده باشین در پایان صحبتام گفتم برید کارخونه با بهره وری بالا احداث کنید و مدیریت کارآمد
وگرنه اگر قراره یک صنعت از همینها داریم اضافه کنید که همون بهتر سراغش نرید
صنعت و کارخونه با بهره وری مناسب هم داریم که داره تو ایران مزد زحمتش رو میگیره. شما همین گرین کیس رو برو یه تحقیق در موردش بکن بعد هر چی خواستی به من بگو

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
خیلی باحال بود میگه واردات شیر خشک نمیشه :lol::lol::lol:
پس تولید کننده ها خودشون الکی بدبخت شدن!!!
جک سال 1388 بود این، معلومه رو هوا حرف میزنی. ترجیح میدم پولمو بزارم تو بانک تا به حرف آدمایی مثل شما گوش بدم. :lol: خیلی باحالی!!
http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100904217031
http://taavoniran.persianblog.ir/post/7590
http://www.iraneconomist.com/economic/ecnomy-bazzar/10065--20----.html
http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=56618

اینم آمار امساله ببین حالشو ببر :D
واردات ۲۰ برابرى شيرخشك صنعتى در بهار امسال

در سه ماهه نخست سال ۸۸ آمار واردات شيرخشك صنعتى ۴ هزار و ۹۱۸ تن به ارزش ۱۱‎/۴ ميليون دلار بود كه نسبت به كل واردات سال گذشته، از نظر وزن ۲۳ برابر و از نظر ارزش ۱۱ برابر رشد داشته است. به گزارش گمرك در سال گذشته ۲۱۳ تن شيرخشك صنعتى به ارزش ۹۳۳ هزار دلار به كشور وارد شده است كه نيوزلند و هند به ترتيب با ۱۷۹ تن و ۳۴ تن به ارزش ۸۹۵ هزار و ۹۸ هزار دلار كل اين واردات را به خود اختصاص داده اند. بر اساس اطلاعات گمرك كه به عنوان اطلاعات كارشناسى نشده ارائه شده در سه ماهه نخست سال ۸۸ آمار واردات شيرخشك صنعتى در اين زمان ۴ هزار و ۹۱۸ تن به ارزش ۱۱‎/۴ ميليون دلار بوده است كه نسبت به كل واردات سال گذشته، از نظر وزن ۲۳ برابر و از نظر ارزش ۱۱ برابر شده است. بر اين اساس امارات متحده با ۲‎/۵ تن و نيوزلند با ۲‎/۲ تن به ترتيب به ارزش ۵‎/۸ و ۵‎/۵ ميليون دلار در صدر كشورهاى صادر كننده اين كالا به كشور قرار دارند و با وجودى كه نيوزلند سهم خود را از بازار ايران تقريبا حفظ كرده است اما هند با ۵۰۰ كيلوگرم صادرات شير خشك صنعتى به انتهاى ليست صادر كنندگان اين محصول پس از بلاروس و آلمان كه مكان هاى سوم و چهارم را در اين جدول در اختيار دارند نقل مكان كرده است. در همين حال بر اساس آمار گمرك، سال گذشته ۳۶۴ تن شير خشك صنعتى به ارزش ۵۱۷ هزار دلار از كشور صادر شده است كه عراق با ۳۲۴ تن به ارزش ۴۶۴ هزار دلار در صدر واردكنندگان اين محصول از كشورمان قرار دارد و آذربايجان با ۲۰ تن و تاجيكستان با ۱۹‎/۶ تن به ترتيب به ارزش ۲۶ و ۲۵ هزار دلار دو كشور ديگر مقصد صادرات اين محصول از كشورمان در سال ۸۷ بوده اند. در عين حال بر اساس اطلاعات كارشناسى نشده گمرك در سه ماهه نخست سال جارى ۶۳۷ تن شير خشك صنعتى به ارزش ۹۶۵ هزار دلار از كشور صادر شده است كه نسبت به كل سال گذشته از نظر وزن ۷۵ درصد و از نظر ارزش ۸۶ درصد افزايش را نشان مى دهد. بر اين اساس عراق با ۶۰۱ تن به ارزش ۷۹۳ هزار دلار، تاجيكستان با ۳۰ تن به ارزش ۱۲۰ هزار دلار و بحرين با ۶ تن به ارزش ۵۲ هزار دلار كشورهاى هدف صادرات شير خشك صنعتى از ايران بوده اند. تعرفه ۹۰ درصدى واردات شيرخشك صنعتى در خرداد ماه امسال به گمركات كشور ابلاغ شده است.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
خیلی باحال بود میگه واردات شیر خشک نمیشه :lol::lol::lol:
پس تولید کننده ها خودشون الکی بدبخت شدن!!!
جک سال 1388 بود این، معلومه رو هوا حرف میزنی. ترجیح میدم پولمو بزارم تو بانک تا به حرف آدمایی مثل شما گوش بدم. :lol: خیلی باحالی!!
[/B]

:D :lol:
خدایی شماتو کار واردات خودرو هستی؟ ببخشید ولی من شک دارم :blink:

اول میای میگی:
دوست عزیز حرفاتون همون طور که گفتین در این مملکت چیزی جز شعار نیست. چند تا صاحب صنعت می خواین بهتون معرفی کنم که همین دولت فعلی زدتشون زمین.

از همه گیر ترینش برات مثال میزنم.
تولید شیر
دولت با واردات بی رویه شیر خشک در 4 سال گذشته که هنوزم ادامه داره ، تمامی کسانی که به قول شما داشتن از این راه برای خانوادشون نون تهیه میکردن رو به خاک سیاه نشوند.
علتش هم خیلی روشنه چون دولت نمی خواست که قیمت محصولات لبنی افزایش پیدا کنه. به همین سادگی از روی تولید کننده ها رد شد.
اگرم ذره ای شک داری می تونی تحقیق کنی.
حالا با توجه به این قضیه که هیچ حمایتی از من نمیشه در صورت تولید، چرا من باید خودم رو به خطر بندازم؟
پسر خوب شما میگی دولت واردات شیرخشک داره.بعد با این واردات هم مردم رو به خاک سیاه نشونده
بنده گفتم :
ولی واردات رو که نمیشه ممنوع کرد.

نمی دونم شما فرق اینکه دولت یک چیزی رو وارد کنه با اینکه یک تاجر و شرکت بازرگانی یک چیزیو وارد کنه میدونی یا نه؟

اگر نمی دونی بگو برات توضیح بدم.
اگر میدونی هم که باید بدونی گمرکی 25% چقدر سنگینه.اونهم برای یه همچین کالایی

اگر صنایع ما همینطوری پیش برن همه کالاها باید تعرفه گمرکیشون بشه 90% که صاحب کارخونه ورشکست نشه. ظلم به مصرف کننده هم حدی داره

Last edited:

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
s&m
بوسینی و...
رابط تو چین دارم گوانگجو ولی شما باید دقیق بگی چی میخوای بیشتر تو کار واردات مبل و قطعات خودرو هستن البته به طور قانونی
ایران کی میخره خوب معلومه تو فروش انبوه هر جنسی یه بورسی داره یه روابطی داره و... مهم اینه این چیزی که من میگم با توجه به قیمت و اینکه کم کارشده روش جایگاه خوبی داره

البته نا گفته نمونه كه لباس و كفش مارك گمرك بالايي داره.

ميتونيد يه show لباس و كفش بزنيد و همه جنستون رو به قيمت عالي بفروشيد.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
حالا من هر چیزی که فکر میکردم درسته و در آینده هم شرایطش برام پیش بیاد انجام میدم رو گفتم.بالاخره اینکه درست یا غلط هست فهمیدنش کار ساده ای نیست

ضمنا دیدن این لینک هم بد نیست: http://www.mim.gov.ir/index.php?module=content&func=viewpage&pageid=5688

ببین برادر
معلومه که اطلاعاتت خیلی دقیق نیست.

من تا ته خیلی کار ها رو رفتم که شاید شما اول راهش باشی، بهتره از چیزی که بهش مطمئنی رو پیشنهاد بدی تا سرمایه گذاری در کشور و ... امیدوارم ناراحت نشده باشی، چون اگر شما هم مثل خیلی های دیگه که سرشون رو مثل کبک کردن زیر برف و میگن ما هیچ مشکلی نداریم و همه چیز ردیفه و .... مشکلات حل نمیشه.
بدون تحقیق حرف زدن الان شده کار همه و من نمی تونم بیشتر از این چیزی بگم، چون علاقه ای به سیاست ندارم.
شاید شما اسم خیلی هارو که الان اینجا بگی از قبیل دولت و وزیر و معاون من از نزدیک باهاشون حرف زدم و خیلی چیزهایی میدونم که ....
پس بهتره قبل از گفتن چیزی در موردش تحقیق کنی.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
ببین برادر
معلومه که اطلاعاتت خیلی دقیق نیست.

من تا ته خیلی کار ها رو رفتم که شاید شما اول راهش باشی، بهتره از چیزی که بهش مطمئنی رو پیشنهاد بدی تا سرمایه گذاری در کشور و ... امیدوارم ناراحت نشده باشی، چون اگر شما هم مثل خیلی های دیگه که سرشون رو مثل کبک کردن زیر برف و میگن ما هیچ مشکلی نداریم و همه چیز ردیفه و .... مشکلات حل نمیشه.
بدون تحقیق حرف زدن الان شده کار همه و من نمی تونم بیشتر از این چیزی بگم، چون علاقه ای به سیاست ندارم.
شاید شما اسم خیلی هارو که الان اینجا بگی از قبیل دولت و وزیر و معاون من از نزدیک باهاشون حرف زدم و خیلی چیزهایی میدونم که ....
پس بهتره قبل از گفتن چیزی در موردش تحقیق کنی.
شما ادعای خیلی زیادی میکنی ولی هنوز فرق واردات یک کالا بوسیله دولت رو با واردات بوسیله شخص یا شرکت نمی دونی
من که با شما بحثی ندارم.گفتید پیشنهاد بده من دادم ولی احساس میکنم شما اطلاعاتت پایینتر از اونی هست که فکر میکنی

موفق باشی

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
شما ادعای خیلی زیادی میکنی ولی هنوز فرق واردات یک کالا بوسیله دولت رو با واردات بوسیله شخص یا شرکت نمی دونی
من که با شما بحثی ندارم.گفتید پیشنهاد بده من دادم ولی احساس میکنم شما اطلاعاتت پایینتر از اونی هست که فکر میکنی

موفق باشی

1. ببین من اگر میشستم با امثال شما قصه حسین کرد تعریف میکردم و یا میخواستم 4 تا مثل شما رو قانع کنم الان وضعم این نبود و هنوز داشتیم سر 4 تا جمله با هم بحث می کردیم.
2. ممنون از پیشنهادت ولی به کسی دیگه پیشنهاد نده چون بدبخت میشه میاد یقه شما رو میگیره.
3. منم والا نمیخوام باهات بحث کنم ، ملا لغتی بودن و ... باعث پیشرفت کسی نشده و نخواهد شد و هیچوقت هم با احساساتت تصمیم نگیر.
5. واقعیت ها رو اونجوری که هست ببین نه اونچیزی که میخوای باشه.
6. همین الان وزارت خونه ای رو میشناسم که کا لایی رو داره به نام یک شرکت خصوصی وارد میکنه، انشا ... درست تموم بشه وارد جامعه میشی و خیلی چیزای دیگه میبینی که تا حالا ندیدی!!

موفق باشی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
نه میخوام کار برای خودم باشه، متاسفانه به کسی دیگه اعتماد ندارم.

پیشنهاد که متاسفانه در حال حاضر نمیتونم بدم..اما در مورد جمله ی بلد شده ، ایشالله که از ما چیزی ندیده باشی که موج بی اعتمادی شده باشه..

پ.ن: :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا