برگزیده های پرشین تولز

شکستن قاب لپ تاپ دل و قیمت قاب اصل یا طرح

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان
دل اینسپایرون 1520 من چون شکسته همین طور افتاده یه گوشه
آیا اطلاع دارید قیمت قاب طرح یا اصل دل چنده و از کجا میشه تهیه کرد تو تهران

به من یه جا گفتن قالب میگیریم برات در میاد 300 هزار تومن!!!!!

یعنی واقعا قاب آماده جایی نیست؟ ارزون مثلا 100 تومن

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان
دل اینسپایرون 1520 من چون شکسته همین طور افتاده یه گوشه
آیا اطلاع دارید قیمت قاب طرح یا اصل دل چنده و از کجا میشه تهیه کرد تو تهران

به من یه جا گفتن قالب میگیریم برات در میاد 300 هزار تومن!!!!!

یعنی واقعا قاب آماده جایی نیست؟ ارزون مثلا 100 تومن

بررسی می کنم و خبر می دهم.

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
ممنون از شما
میشه بگین از کجا
اگر واقعا قاب کامل و سازگار دل اینسپایرون رو بشه این حدود گیر آورد خوبه

برای من قسمت لولا کاملا (با یکم از جلوی ال سی دی از روبرو) شکسته جوری که وقتی باز کردم سیمی که از داخل لولا یعنی از ال سی دی به پایین وصل بود کشیده شد و اتصالی کرد ، جوری که الان همیشه ال سی دی در حالت بدون نور هست ، یعنی ال سی دی روشنه ولی انگار در لپ تاپ بسته باشه لامپ تصویرش روشن نیست ، جوری که من برای اینکه اطلاعات رو بیارم رو این لپ تاپ مجبور شدم ال سی دی رو باز کنم (سیمش هنوز وصله به پایین ولی از قاب دراوردم) و از پشت بهش نور بتابونم تا کمی ببینم چی میکنم که البته یکم هم به ال سی دی صدمه زدم و فریم فلزی دور اون رو تقریبا خراب کردم (خود ال سی دی سالمه گویا و پیکسل سوخته هم نداره حتی)

در یک همچین وضعیتی مسلما ال سی دی هم باید تعمیر بشه
لطف می کنید بگید با این تفاسیر ال سی دی تعمیر میشه یا نه (قاب که 100 درصد تعویض میخواد) ، یا اگه ال سی دی تعویض بخواد یه دل 15.4 اینچ چند در میاد

آقای ipc پس من تاپیک رو هر روز چک میکنم که اگر شما تونستید پیدا کنید متوجه بشم و بیام خدمتتون

ممنونم

Last edited:

mohmp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من اینسپایرون 6400 دارم، قیمت روز رو ندارم، ولی مطمئنم که او 300 تومنی پرت گفته، پسر خاله من 1520 خودشو یه ماه پیش فروخت 400 تومن. اگر ال سی دی تعمیر می خواست، به نظر من بیخیال لپ تاپ شو، اینو همینجوری ردش کن بره، یکی دیگه بگیر، شاید به صرفه تر باشه !

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
ممنون از شما
میشه بگین از کجا
اگر واقعا قاب کامل و سازگار دل اینسپایرون رو بشه این حدود گیر آورد خوبه

برای من قسمت لولا کاملا (با یکم از جلوی ال سی دی از روبرو) شکسته جوری که وقتی باز کردم سیمی که از داخل لولا یعنی از ال سی دی به پایین وصل بود کشیده شد و اتصالی کرد ، جوری که الان همیشه ال سی دی در حالت بدون نور هست ، یعنی ال سی دی روشنه ولی انگار در لپ تاپ بسته باشه لامپ تصویرش روشن نیست ، جوری که من برای اینکه اطلاعات رو بیارم رو این لپ تاپ مجبور شدم ال سی دی رو باز کنم (سیمش هنوز وصله به پایین ولی از قاب دراوردم) و از پشت بهش نور بتابونم تا کمی ببینم چی میکنم که البته یکم هم به ال سی دی صدمه زدم و فریم فلزی دور اون رو تقریبا خراب کردم (خود ال سی دی سالمه گویا و پیکسل سوخته هم نداره حتی)

در یک همچین وضعیتی مسلما ال سی دی هم باید تعمیر بشه
لطف می کنید بگید با این تفاسیر ال سی دی تعمیر میشه یا نه (قاب که 100 درصد تعویض میخواد) ، یا اگه ال سی دی تعویض بخواد یه دل 15.4 اینچ چند در میاد

آقای ipc پس من تاپیک رو هر روز چک میکنم که اگر شما تونستید پیدا کنید متوجه بشم و بیام خدمتتون

ممنونم

یا فلورسنت LCD سوخته است و یا HIGH VOLTAGE خراب شده است.
هزینه تعویض فلورسنت در حدود 60 تومان و هزینه تعویض HIGH VOLTAGE هم 70 تومان است.

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
ممنون از راهنماییتون

والا من اینو بخوام بفروشم با lcd خراب و قاب شکسته ، خودشم که 1 گیگ رم داره اینو از من 250 هم نمیخرن
کسی خریداره 300 میدم کانفیگ: هارد 160 و رم 1 گیگ و سی پی یو Core2Dou 2.00 Ghz ، گرافیک Geforce 128 dedicate 6300M GS (ال سی دی تعمیر میخواد 70 تومن ، قاب لپ تاپ هم قسمت لولا شکسته یک قسمتش)

گویا حق با شماست High Voltage مشکل داره چون یکسره وقتی روشن باشه جرقه میزنه ولی مشکل اصلی قاب لپ تاپ هست که نمیدونم چیکارش کنم
هیچ کس تا حالا قاب لپ تاپ عوض نکرده یا نمیتونه راهنماییم کنه که من با کجا تماس بگیرم یا چه راه هایی دارم برا درست کردن قاب این لپ تاپ؟

من خیلی لپ تاپا دیدم که قابشون دقیقا شکل قاب برای من هست ، حتی وسترو دوستم قابش کپی اینسپایرون من هست البته رنگش مشکی ، بعد چون قاب قسمت پایین لپ تاپم که هارد و قطعات داخلشه سالمه ، دور ال سی دی و قسمت لولا فقط تعویض میخواد که اونا هم دقیقا مشابه هست با وسترو دوستم

اینم عکس از لپ تاپم از جلو (فقط همین قسمتا که تو این عکس مشخصه (یک تکه جلو ال سی دی + قسمت لولا) شکسته و بقیه جاهای لپ تاپ سالمه)
laptop1.JPG

از پشت (پشتم فقط اون یک تکه سوراخ که مشخصه شکسته)
laptop3.JPG

اینم عکس وسترو 1500 دوستم که میگم شکل همن فقط رنگش مشکیه که برای من رنگش مهم نیست
26177.jpg

Last edited:

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
بازم آپ...
یعنی هیچ کس تو فروم PT به این بزرگی jhحالا قاب لپ تاپش نشکسته که عوض کرده باشه به ما قیمتی چیزی بگه

بالا