برگزیده های پرشین تولز

هک وایرلس

tornado2800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها ببخشید می خواستیم یه ضد حالی به وایرلس بزنیم هر چی چیز های خفن می دونید به ما بگید هر چی برنامه دارید مثل راکت .......... هنگ آپ آی پی :blush:

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از tornado2800 :
سلام بچه ها ببخشید می خواستیم یه ضد حالی به وایرلس بزنیم هر چی چیز های خفن می دونید به ما بگید هر چی برنامه دارید مثل راکت .......... هنگ آپ آی پی :blush:
یه فایل پی دی اف دارم که 100 صفحه هستش و دقیقا همین چیزی که میخوای هستش. حجمش هم 7 MB هستش ولی الان فضا ندارم که برات آپلود کنم. اگه خودت یا کس دیگری داره بهم بده تا براتون آپلود کنم.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از sinaeslami :
یه فایل پی دی اف دارم که 100 صفحه هستش و دقیقا همین چیزی که میخوای هستش. حجمش هم 7 MB هستش ولی الان فضا ندارم که برات آپلود کنم. اگه خودت یا کس دیگری داره بهم بده تا براتون آپلود کنم.
می خواهید رو اینجا up کنید:
www.yousendit.com

البته اگر لطف کنید و لینک رو به طور خصوصی برای بچه ها pm بزنید فکر کنم خیلی بهتر باشه
23.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
یکم بیشتر توضیح میدید؟
این کار یعنی چی؟

aka

Registered User
لایک‌ها
0
آگه WEP باشه عمرا هک نشه ! ولی بقیه راه حل های سکوریتی وایرلس شکسته شده !

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می بینم که آقا سینا هم تو کار خلاف ید طولا دارن

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اگه لینکی بود به ما هم بزنین

amir_network

Registered User
لایک‌ها
0
یه دونه Notebook که wireless داره ببر اونجا search کن ببین چیزی میبینه ؟
البته اگه اینجوری باشه خیلی securityش پایینه ولی من به همین راحتی Wireless هک کردم . اگه WEP Key داشته باشه که نمیتونی .
رو Access Point یه قسمت Enable Broadcast SSID داره , به صورت پیش فرض تیک خورده اگه کسی Configش نکرده باشه , کارت خیلی راحت میشه .
به نظر من با WinXP SP1 بورو اونجا .

tornado2800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برای دانلود کردن این کتاب نیاز داره که عضو بشی که نمی شه یعنی ایراد از بروسر می گیره نکته دوم هم آقا سینا چی شد براتون که یه فضا گذاشتند با تشکر در ضمن امنیت وایرلس اینجا خیلی پایینه من خودم سرورش هک کردم ودارم استفاد ه می کنم فقط از شما می خواستم هر چی می دونید بگیدددددددددددددددددددد بابا این سرور ضعیفه و از برنامه nttplus plus استفاد می کنه با تشکر :blush: :happy: :)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من که همین الان به یه شبکه ی بی نام و نشون وصل شدم.دستشون درد نکنه اینقدر فایلهای خوب خوب دارن!

freeuser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tornado2800 :

احتمالا همون سرويس دهنده هست كه ازش مفتي سرويس مي گرفتي .. الان ديگه بهت سرويس نمي ده مي خواي هكش كني .. اگه بتوني اي پي تجهيزاتش رو در بياري پسوردشم بلد نباشي بهت مي گم چي توري ;)

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از aka :
آگه WEP باشه عمرا هک نشه ! ولی بقیه راه حل های سکوریتی وایرلس شکسته شده !
راجع به wep یکم توضیح بدید تشکر

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه کسی مرده WEP را در حالتی که *** زده با L2TP هک کنه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
بحث جالبيه! ما هم كنار خوابگاه يه شبكه وايرلس داريم مال يكي از ساختمونهاي وزارت نفت هست خيلي خوب ميشه اگه بشه واردش شد!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از electronic :
من که همین الان به یه شبکه ی بی نام و نشون وصل شدم.دستشون درد نکنه اینقدر فایلهای خوب خوب دارن!
بحث جالبيه! ما هم كنار خوابگاه يه شبكه وايرلس داريم مال يكي از ساختمونهاي وزارت نفت هست خيلي خوب ميشه اگه بشه واردش شد!

159.gif
159.gif

خدایا توبه !!!
جای این حرفها یکم علمی اموزشی به قضیه نگاه کنید
73.gif

Lorance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ٬ بحث هکینگ . وایرلس پیش امد گفتم منم در این مبحث شرکت کنم . دوستی اشاره کرده بود که اگه WEP Key وجود داشته باشه اون وایرلس قابل هک شدن نیست ٬ که بایستی بدونین الان الگوریتم رمزنگاری WEP شکسته شده و قابل کرک کردنه .
اما در ادامه دوستی هم اشاره کرده بودن در رابطه با استفاده از *** ٬ مسلما شما وقتی به صورت طبیعی یه تونل ایجاد کنی تا زمانی که اون تونل رو نشکنی نمی تونی بهش وارد بشه حالا جه برسه به استفاده از تکنولوژي *** در وایرلس که حرف ایشون رو قبول دارم ...
اما این مبحث رو در تالار تبادل اطلاعات گروه ادامه میدم چون نمی تونم خارج از گروه به این صورت فعالیت داشته باشم ... ادرس سایت هم در پروفایل معلوم هستش .

freeuser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
*** اگه پروتکلش PAP باشه مي شه اطلاعاتش رو خوند ولي اگه يروتکلش MSCHAP باشه و ٍ Encription داشته باشه ديگه نمي شه در مورد وايرلس هم اگه شما فقط SUBNET MASK به بندي ديگه خيالت راحته .. مثلا دو تا POINT با 255.255.255.252 و بهترين انتخاب هست چون هر وقت خودت هم بخواي اون رو کانفيگ کني بايد يکي از لينکها رو خاموش کني ..
و در شبکه هم همين طور يا بايد بات و کانفليگ بده يا نمي تونه بيات ..
در ضمن مبحث فک مي کنم سره به هم ريختن تجهيزات هست اگه درست فک کنم که اونم به هم ريختن فريم ور مي تونه باشه اونم به صورت موقت .....

شبکه هاي وي پي ان امنيت بالايي دارن من الان يه شبکه هات اسپات دارم با 51 کلاينت يه مجموعه نصبتا بزرگ که هر کدوم 10 الي 50 کامپيوتر تو لن دارن و پشتيباني مي کنم . شبکه وايرلس هست 7 سگمنتي و کلاينهتا وي پي ان مي زنن و تا حالا مشکلي نداشتم ...:rolleyes:

esiesi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
doste aziz man ozve jadide persian tools hastam va dar uk zendegi mikonam va mikhostam agar beshe be man komak konid ta wirrles hak konam va betonaam az on estefadeh konam .mer30000000000000

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
salam
doste aziz man ozve jadide persian tools hastam va dar uk zendegi mikonam va mikhostam agar beshe be man komak konid ta wirrles hak konam va betonaam az on estefadeh konam .mer30000000000000

سلام
خوش اومدی
ولی این مطلب برای حدود 4 سال پیشه:lol:

بالا