برگزیده های پرشین تولز

مشکل در برقراری ارتباط با کامپیوتر

Red_storm

Guest
لایک‌ها
0
سلام
من یه جمین دارم (میدونم دیگه جواد شده ولی خب دیگه، دارمش دیگه!!) چند وقتیه هرکاری میکنم با اکتیو سینک به هیچ کامپیوتری وصل نمیشه و ارتباط برقرار نمیکنه. چندتا کامپیوتر رو امتحان کردم با چند جور کابل یو اس بی مختلف و چند ورژن متفاوت اکتیوسینک ولی هیچکدوم جواب نداد. به نظرتون باید چیکار کنم؟ مشکل از کجاست. لطفا راهنماییم کنید

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
شايد به اين دلايل باشه:
كابلتون بايد اصلي باشه.يا شايد هم پايه هاي كانكتور usb خراب باشه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
قبلش هم بد نیست یه هارد ریست کنید ببنید شاید مشگل نرم افزاری باشه.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
قبل از هارد ریست هم اگر گوشیتون قابلیت تبدیل به کول دیسک داره؛در قسمت یو اس بی کانکشن،از اکتیو سینک دربیارید و روی مموری بذارید،ببینید محتویات مموری رو اکسپلور می کنه؟اگر تونستید محتویات مموری رو ببینید؛مشکل نرم افزاری هست؛و با توجه به گفته شما مبنی بر اتصال با چند پی سی دیگه و عدم حصول نتیجه،هارد ریست (از دید من البته)آخرین راهکار هست.

Last edited:

Red_storm

Guest
لایک‌ها
0
عزيز جان
اولين راه حلي كه به ذهنم رسيد همين هارد ريسيت بود كه انجام داده بودم ولي فايده نداشت. راه حل شما رو هم امتحان كردم. گوشي با حالت رم ريدر به كامپيوتر وصل ميشه ولي با اكتيوسينك وصل نميشه. تا وقتي هم كه اكتيوسينك ارتباط نده نميشه هيچ كار خاصي روش انجام داد. به نظرتون پيش كي ببرم كه هم انصاف داشته باشه هم كارش تميز باشه؟

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
عزيز جان
اولين راه حلي كه به ذهنم رسيد همين هارد ريسيت بود كه انجام داده بودم ولي فايده نداشت. راه حل شما رو هم امتحان كردم. گوشي با حالت رم ريدر به كامپيوتر وصل ميشه ولي با اكتيوسينك وصل نميشه. تا وقتي هم كه اكتيوسينك ارتباط نده نميشه هيچ كار خاصي روش انجام داد. به نظرتون پيش كي ببرم كه هم انصاف داشته باشه هم كارش تميز باشه؟

خب این طرف می خواد چی کار کنه با گوشی شما؟ دوستان همه راه ها رو گفتند. ;)

بالا