برگزیده های پرشین تولز

تراوین بازی یا بازیچه؟

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
یه مقاله تو سایت گردو بازی هست قشنگ بود تو سایت خودم گذاشتم
مقاله در مورد نقد و فلسفه تراوین هستش
گفتم اینجا بزارم تا نظر شما ها رو بدونم
میخواین اول این رو بخونین
اگر هم نخوندیدن لپ کلام اینه که من هم اعتقاد دارم که تراوین یه بازی بسیار موزمار و آب زیر کاهی هستش که هم به پولش میرسه هم فرهنگ غلط و بیگانه خودشو تبلیغ میکنه.

حالا میخوام ببینم چند نفر مثل من فکر میکنن تراوین به درد نمیخوره؟

دوستانی که نظر میدن لطفا در پایان حرفشون به سوال های زیر هم پاسخ بدند.
1-تراوین بازی کردید؟چند ماه؟
2-چقدر پول صرفش کردین؟
3-آیا با پول خرج کردن در یک بازی مجازی اینترنتی که سودش به اون ور آبیا میره موافقید یا خیر؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
حتما داره فرهنگ صهيونيسم رو ترويج ميده ؟ اين چرنديات رو حفظيم ، حرف تازه اگه داري همينجا بزار ، لينك نده ...

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
حتما داره فرهنگ صهيونيسم رو ترويج ميده ؟ اين چرنديات رو حفظيم ، حرف تازه اگه داري همينجا بزار ، لينك نده ...

حالا بیا و آقایی کن مودب باش.
بعدشم من تو سایت گذاشتم شما بورو بخون بعد بیا دونه دونه نقدش کن.
راستی چرا فکر میکنی هر کی ضد صهیونیست هستش بسیجی یا خر حزب الله هستش؟
بنده با دلیل و مدرک و با قاطعیت این ... زاده های صهیونیستی رو محکوم میکنم و با قاطعیت تمام تری عرض میکنم که این تراوین هم دقیقا داره فرهنگ اونا رو نشر میکنه.
با دلیل بیای جلو
در ضمن

دوستانی که نظر میدن لطفا در پایان حرفشون به سوال های زیر هم پاسخ بدند.
1-تراوین بازی کردید؟چند ماه؟
2-چقدر پول صرفش کردین؟
3-آیا با پول خرج کردن در یک بازی مجازی اینترنتی که سودش به اون ور آبیا میره موافقید یا خیر؟

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من تراوین بازی مزخرف و پوچیه. ولی ربط دادنش به صهیونست و آمریکای جهان خوار و این حرفا خیلی خنده داره!:lol:

البته شاید برای کسایی که فقط واسه سرگرمی بازی میکنن و رتبه براشون اهمیت چندانی نداره بد نباشه اینها شاید روزی 1-2 ساعت بازی کنن حداکثر.

اما اگه شما بخواین که جزو رتبه های 2 رقمی و کمتر قرار داشته باشین تا دو-سه ماه اول باید 24 ساعت آنلاین باشین و فعالیت کنین (تجربه خودم حداقل 50 کلیک در دقیقه!) که واسه همین تیمی باید بازی کرد.بعد از این 2-3 ماه کار یکم راحت تر میشه ولی بازم باید همه ساعت های شبانه روز سر بزنین و فعالیت کنین.

سرعت رشد هم توی بازی به صورت لگاریتمیه یعنی هرچی پیش میره سرعت رشد شما کمتر میشه یعنی حفظ رتبه خیلی سخته چون کسایی که عقب ترن سرعت رشدشون بیشتره...

در مورد طلا هم خوب اینم یه منبع درآمد هست برای کسی که سرور رو راه انداخته و صاحب امتیاز بازی. آدم عاقل باید پول نده دیگه:D

1- سه-چهار ماه تفریحی و 1 ماه در حد تیم ملی (دیوانه وار :blink:)
2- هیچی :D البته هم تیمیم داد قرار بود سری بعد بدم که دیگه سری بعدی در کار نبود :p
3-اگه مورد علاقه باشه اهمیتی نمیدم پولم کجا میره.:happy:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
من حوصله جواب دادن به سوالارو ندارم ولی اینو بدون که اگه شما هم عرضه داشتی و همچین سایتی میزدی و ازش پول درمی آوردی دیگه همچین حرفایی نمیزدی! - این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگه فقط جنبه سرگرمی داره!
الان سایت های مشابه ای تو ایران هم هستن که از این نوع فعالیت ها میکنن نمونشم myfc !

پ.ن:من عضو شدم ولی خوشم نیومد بیخیال شدم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

سوالتون رو با سوال جواب میدم!

آیا با وصل شدن به اینترنت که پولش تو جیب مشتی دروغگو که ( 32) رو قالب میکنند به آدم به جای 128 موافق هستید یا نه؟

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من تراوین بازی مزخرف و پوچیه. ولی ربط دادنش به صهیونست و آمریکای جهان خوار و این حرفا خیلی خنده داره!:lol:

البته شاید برای کسایی که فقط واسه سرگرمی بازی میکنن و رتبه براشون اهمیت چندانی نداره بد نباشه اینها شاید روزی 1-2 ساعت بازی کنن حداکثر.

اما اگه شما بخواین که جزو رتبه های 2 رقمی و کمتر قرار داشته باشین تا دو-سه ماه اول باید 24 ساعت آنلاین باشین و فعالیت کنین (تجربه خودم حداقل 50 کلیک در دقیقه!) که واسه همین تیمی باید بازی کرد.بعد از این 2-3 ماه کار یکم راحت تر میشه ولی بازم باید همه ساعت های شبانه روز سر بزنین و فعالیت کنین.

سرعت رشد هم توی بازی به صورت لگاریتمیه یعنی هرچی پیش میره سرعت رشد شما کمتر میشه یعنی حفظ رتبه خیلی سخته چون کسایی که عقب ترن سرعت رشدشون بیشتره...

در مورد طلا هم خوب اینم یه منبع درآمد هست برای کسی که سرور رو راه انداخته و صاحب امتیاز بازی. آدم عاقل باید پول نده دیگه:D

1- سه-چهار ماه تفریحی و 1 ماه در حد تیم ملی (دیوانه وار :blink:)
2- هیچی :D البته هم تیمیم داد قرار بود سری بعد بدم که دیگه سری بعدی در کار نبود :p
3-اگه مورد علاقه باشه اهمیتی نمیدم پولم کجا میره.:happy:

از نظر قشنگتون ممنونم ولی باز هم صراحتا عرض میشود بازی تراوین ریشه هایی صهیونیستی (نه آمریکایی و جهان خوار و از این جور چیزا) دارد حتی اگه مسخره به نظر برسه.
خودتون دارین میگین پوچه و هیچی ازش در نمیاد که هیچ پول هم باید بدی.
یه لحظه تصور کن.
راستی یه سوال مهم دارم از شما و امثا شما که بازی کردن اگر خودتون پول در بیارین باز هم حاظرین پول خرج کنین؟

من حوصله جواب دادن به سوالارو ندارم ولی اینو بدون که اگه شما هم عرضه داشتی و همچین سایتی میزدی و ازش پول درمی آوردی دیگه همچین حرفایی نمیزدی! - این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگه فقط جنبه سرگرمی داره!
الان سایت های مشابه ای تو ایران هم هستن که از این نوع فعالیت ها میکنن نمونشم myfc !

پ.ن:من عضو شدم ولی خوشم نیومد بیخیال شدم

از ادب شما سپاسگذارم ولی لطفا با من کاری نداشته باشید و در مورد نظر من پیرامون تراوین صحبت کنین.
نه این بازی فقط جنب سرگرمی نداره و همچنین همه بازی ها دارای یک فرهنگ هستنند
و سایت های مشابه با فرهنگ بهتر و گه گاه خودمونی تری دارن کار میکنن.

من وقتی خیلی عصبانی شدم وقتی دیدم تو بازارچه داره اکانت تراوین خرید و فروش میشه.
خیلی شاکی شدم.

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
سوالتون رو با سوال جواب میدم!

آیا با وصل شدن به اینترنت که پولش تو جیب مشتی دروغگو که ( 32) رو قالب میکنند به آدم به جای 128 موافق هستید یا نه؟

با این که نباید مغلطه رو دامن زد ولی جواب شما:
غلط رو نباید به غلط پیوند زد و درست هم همینطور
شاید اگه نمی نوشتم "اون ور آب بیا" منظور من رو بهتر می رسوندم.
شما اگر کمی توجه و موشکافی کنی منظورم رو درک میکنی.

شما میری به هر طریقی پول در میاری بعد خرج تراوین میکنی ، پول بابت بازی دادن به تنهایی عیبی نداره ولی بابت بازی بدی که مثلا طلای داخل بازی بگیری.
بعد با این طلا میخوای چی کار کنی؟
مثلا میری ساختمان سازی
بعد اد یکی میاد دهکدتو جمع میکنه
طلای تو بازی و بطبع پول واقعی شما به فنا رفت به همین مسخرگش به همین پوچی .چرا ؟ مگه پول مفت داریم ما؟
مگه پول ما ارزش نداره که بابت هیچی پول بدیم؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
خب شما ميتوني شاكي شدنتونو واسه خودتون نگه دارين
واسه صهيونيسم هست كه هست بزار اينا رو رد كنيم برن بعد به صهيونيسم ميرسيم دلت خوشه ها : ))

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اون كسي هم كه پول ميده واسه طلا به خاطر لذتيه كه ميبره
شايد منو شما به نظرمون پوچ و بيخود بياد ولي طرف حتما حال ميكنه كه پول هم خرجش ميكنه

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
خب شما ميتوني شاكي شدنتونو واسه خودتون نگه دارين
واسه صهيونيسم هست كه هست بزار اينا رو رد كنيم برن بعد به صهيونيسم ميرسيم دلت خوشه ها : ))

من متوجه نشدم چی میگی؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
با این که نباید مغلطه رو دامن زد ولی جواب شما:
غلط رو نباید به غلط پیوند زد و درست هم همینطور
شاید اگه نمی نوشتم "اون ور آب بیا" منظور من رو بهتر می رسوندم.
شما اگر کمی توجه و موشکافی کنی منظورم رو درک میکنی.

شما میری به هر طریقی پول در میاری بعد خرج تراوین میکنی ، پول بابت بازی دادن به تنهایی عیبی نداره ولی بابت بازی بدی که مثلا طلای داخل بازی بگیری.
بعد با این طلا میخوای چی کار کنی؟
مثلا میری ساختمان سازی
بعد اد یکی میاد دهکدتو جمع میکنه
طلای تو بازی و بطبع پول واقعی شما به فنا رفت به همین مسخرگش به همین پوچی .چرا ؟ مگه پول مفت داریم ما؟
مگه پول ما ارزش نداره که بابت هیچی پول بدیم؟

میدونم چی میگید ، منم از اون دسته آدم هایی نیستم که عشق تراوین داشته باشم.. عشق ترا فقط پارسا داره اینجا :D

اما یه چیز دیگه هم بگم : شما با ماشین میری بیرون یه شب شاید با دوستات 100$ خرج کنی ، پول بنزین و شام و الی اخر ، اخرشم هیچی ، .. نمیشه واقعا اینطوری گفت : تازه اینکه زیاد ضرر نداره ، طرف میره پول میده سیگار میخره ، که کلی هم واسش ضرر داره ;)

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
ولش كن كلا ميگم الان موضوعات مهمتري هست تا اينكه بشينيم سره اين حرص بخوريم بازي واسه صهيونيسمه و شاكي بشيم

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
اون كسي هم كه پول ميده واسه طلا به خاطر لذتيه كه ميبره
شايد منو شما به نظرمون پوچ و بيخود بياد ولي طرف حتما حال ميكنه كه پول هم خرجش ميكنه

من دارم از دید یه منتقد نگاه میکنم بعد شما میگی طرف لذت میبره. خوب معلومه که لذت میبره چون قرار نیست همه دست هم دیگه رو بخونن.
باور کنید من خودم و دوستام و همسایه هامون همه معطل بودیم و میدیدم چه بازی مزخرفیه ولی تا وقتی از توی قضیه نگاه میکنی معلوم نمیشه چه خبره وقتی میتونی نظر بدی که دور از تراوین وایسادی.
من یک سالی هست که از وقتی یه فیلم تو یو تیوب دیدم مال اخر سرور یک بود که چجوری تموم میشه دیگه حالم بهم خورد که این همه حاشیه رو تحمل کنم که به چیزی برسم که آخرش خیلی مشخص و منظور دار هستش.
حاشیه هایی مثل نامه های التماس و تمنا برای جلو گیری از حمله گرفته
تا فحش و بد بی راه به هم وطن خودت فقط به خاطر جاسوسی تو دهکده و از این جور بچه بازی یا.
از یه طرف طلا هم باید خرج کنی تا مثلا به یه پیشرفت نه چندان جالبی برسی.که چی؟که آخرش بری نقشه و خواسته ناتار رو با کلی حمالی و احاد و هماهنگی و پول خرج کردن بکنی؟
چه کاریه؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
مگه قراره هر كاري ادم ميكنه نفع داشته باشه؟ همون لذت اوليش مهمه

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
ولش كن كلا ميگم الان موضوعات مهمتري هست تا اينكه بشينيم سره اين حرص بخوريم بازي واسه صهيونيسمه و شاكي بشيم

شاید حالت از این حرف من بهم بوخوره و بگی این دیگه کیه ولی من حرفم رو میزنم.
قرار نیست من این جا سخنرانی دانشگاهم رو بکنم قرار نیست اینجا جلسه پرسش و پاسخ راه بندازم من فقط میخوام ببینم چقدر بیدار بودند و چقدر میخوان بیدار بشن و میشه جلوی اینا رو گرفت یا نه.

شما میگی مهمتر
خب بزار راحت بهت بگم چی میخوام بگم بهت
دوست من به محضی که دیدی یه موضوع سیاسی یا صهیونیستی پیش اومده و به محضی که دیدی داره فکرت خسته میشه یا نه فکرت بدش اومده !!!! یاد این حرف بیفت که:
صهیونیست آن قدر به ما نزدیک شده و این قدر تبلیغ کرده که بهت اجازه نمیده اصلا بحثی پیرامون مسائل سیاسی و مذهبی و صهیونیستی پیش بیاد.
کلا این ... زاده ها عاشق اینن که مردم رو گمراه و از همه مهمتر سرگرم کنن.

به عبارت دیگه دوست من نکنه به بهانه آب نبات یا ورژن سن خودت پول یا شهرت تو رو از چیزی که قبلا بودی بگیرن؟

neda_zzz00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

کاملا موافقم

از بس که از این حرفا شنیدیم خسته شدیم

مجبور نیستی بازی کنی

بزار بقیه بازی کنن ، گناهشم پای خودشون

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
کاملا موافقم

از بس که از این حرفا شنیدیم خسته شدیم

مجبور نیستی بازی کنی

بزار بقیه بازی کنن ، گناهشم پای خودشون

اولا خواهش دوستان بگن جواب سوال ها رو هر نظری که دادن تا ما بفهمیم کی تراوین رو چقدر میشناسه که داره نظر میده.

شما جزو مردم عام هستی یا خاص ؟
اگه عام هستی که به یکی از این دو تا متعصب و خشک هستی
یک-- کسایی که حزب اللهی چشم و گوش بسته و اغلب از روی عادت دین هستنند
دو---کسایی که به نام روشن فکری با کمال تعصب ضد دینی خط اشتباه رو هر چی دین و سیاست دینی و .. میکشن

هر دو گروه اشتباه میکنن چون که تا وقطی چشم و گوشت رو ببندن حالا تو هر جا باشی فرقی نمیکنه مهم اینه که بتونی جرات اینو داشته باشی یه نگاه به مسئله از دور بندازی.
من نمیخوام موضع خودم رو روشن کنم
من دارم میگم چه کسایی حرف تاپیک رو باور میکن ؟ کی قبول نداره.
بحث سر یه بازی مسخره به تنهایی هم نیست
بحث سر اینه که چرا ما دست کم چشم هامونو باز نمیکنیم؟
حالا صهیونیستی نباشه یه کشور دیگه باز هم برای ما بیگانه هستش
این در صورتی که متاسفانه ایران فکر کنم 5 یا 6 کشور تراوین باز دنیا هستش

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نظر قشنگتون ممنونم ولی باز هم صراحتا عرض میشود بازی تراوین ریشه هایی صهیونیستی (نه آمریکایی و جهان خوار و از این جور چیزا) دارد حتی اگه مسخره به نظر برسه.
خودتون دارین میگین پوچه و هیچی ازش در نمیاد که هیچ پول هم باید بدی.
یه لحظه تصور کن.
راستی یه سوال مهم دارم از شما و امثا شما که بازی کردن اگر خودتون پول در بیارین باز هم حاظرین پول خرج کنین؟

ابه با فرهنگ بهتر و گه گاه خودمونی تری دارن کار میکنن.

من وقتی خیلی عصبانی شدم وقتی دیدم تو بازارچه داره اکانت تراوین خرید و فروش میشه.
خیلی شاکی شدم.

درسته که من با تجربه ای که از بازی دارم گفتم مزخرفه اما شما داری تند میری.
خوب حالا ریشه صهیونیستی داشته باشه. که چی؟ حالا مثلا اگه فوتبال هم ریشه صهیونیستی داشت و مثلا (با توجه به مقاله که گفته چرا 13x13) بازیکن ها 13 تا بودن برای هر تیم، چیز بدی میشد؟؟

من نظر شخصیمو در مورد خود بازی گفتم که بعد از یه مدت آدم به پوچی میرسه تنها کاری که باید بکنی اینه که هی کلیک کنی... ولی شما به هیچ وجه مجبور به پول دادن نیستین.ممکنه یک نفر از بازی لذت ببره و دلش بخواد پول هم بده عصبانی شدن شما به نظر من بی معنی هست!
در مورد خود من هم، من پول در بیار نشدم هنوز اما خوب فکر کنم هر آدمی برای تفریحات پول خرج میکنه منم اگه از چیزی خوشم بیاد پول خرج میکنم چرا که نه؟ از دید من با تجربه ای که از بازی دارم تراوین تفریح مزخرفیه واسه من اما ممکنه واسه کس دیگه اینطور نباشه.

ضمنا فکر کنم توی خود این ممکت کلی پول دیگه هست که معلوم نیست کجا میرره و این مبالغ در مقابلش هیچه، فکر کنم اول نگران اونا باشیم بهتره تا اینکه دنبال دشمن بگردیم...اول مشکلات خودمون رو درست کنیم بعد بگیم چرا این بازی رو اینطوری ساختن!

Last edited:

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
درسته که من با تجربه ای که از بازی دارم گفتم مزخرفه اما شما داری تند میری.
خوب حالا ریشه صهیونیستی داشته باشه. که چی؟ حالا مثلا اگه فوتبال هم ریشه صهیونیستی داشت و مثلا (با توجه به مقاله که گفته چرا 13x13) بازیکن ها 13 تا بودن برای هر تیم، چیز بدی میشد؟؟

من نظر شخصیمو در مورد خود بازی گفتم که بعد از یه مدت آدم به پوچی میرسه تنها کاری که باید بکنی اینه که هی کلیک کنی... ولی شما به هیچ وجه مجبور به پول دادن نیستین.ممکنه یک نفر از بازی لذت ببره و دلش بخواد پول هم بده عصبانی شدن شما به نظر من بی معنی هست!
در مورد خود من هم، من پول در بیار نشدم هنوز اما خوب فکر کنم هر آدمی برای تفریحات پول خرج میکنه منم اگه از چیزی خوشم بیاد پول خرج میکنم چرا که نه؟ از دید من با تجربه ای که از بازی دارم تراوین تفریح مزخرفیه واسه من اما ممکنه واسه کس دیگه اینطور نباشه.

ضمنا فکر کنم توی خود این ممکت کلی پول دیگه هست که معلوم نیست کجا میرره و این مبالغ در مقابلش هیچه، فکر کنم اول نگران اونا باشیم بهتره تا اینکه دنبال دشمن بگردیم...اول مشکلات خودمون رو درست کنیم بعد بگیم چرا این بازی رو اینطوری ساختن!

نمیدونم شهید اوینی گفت یا بهشتی:
هر کس صهیونیست را نشناسد و صهیون شناس نباشد به هیچ وجه اسم تاریخ شناس ، منتقد سیاسی ، سیاست مدار ، و نویسنده و حتی هنرمند ندارد و نباید این اسم ها رو برای کسی که صهیون رو نشناسه روش گذاشت.

تو مملکت ما خیلی چیزا اتفاق میافته ربطی ندارن.

بالا