برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجع به Open relationship چیه؟

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محض اطلاع دوستان با کالیبر بالا

An open relationship is a relationship in which the participants are free to have emotional, spiritual and/or physical relationships with other partners, often within mutually agreed limits. If a couple in an open relationship are married, it can be called an open marriage.​

به نظر من کلا اگه partner ها به تعهداتشون عمل کنن مشکلی نیست منتها اون مدل emotional ش یکم مضحک به نظر میاد :D ولی در مورد خودم خوشم نمیاد اینطوری.(البته اون مدل 3xsual ش واسه تنوع خوبه :D)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
محض اطلاع دوستان با کالیبر بالا

An open relationship is a relationship in which the participants are free to have emotional, spiritual and/or physical relationships with other partners, often within mutually agreed limits. If a couple in an open relationship are married, it can be called an open marriage.​

به نظر من کلا اگه partner ها به تعهداتشون عمل کنن مشکلی نیست منتها اون مدل emotional ش یکم مضحک به نظر میاد :D ولی در مورد خودم خوشم نمیاد اینطوری.(البته اون مدل 3xsual ش واسه تنوع خوبه :D)
اقا خدا پدر مادرتو بیامرزه :دی

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
من عکس شو فقط دیدم مربوط به بازیافت نه بازیافت خوب
biggrininvert.gif

nist engar

Registered User
لایک‌ها
4
من داداشم توی یه آژانس مسکن یه مدت کار میکرد میگفت یه روز یه خانم و آقا یی اومده بودن برای خرید خونه اونا بهش گفته بودن که 15 ساله باهم آشنا هستن و چند ساله با هم زندگی میکنن و تازه تصمیم گرفتن به طور رسمی باهم ازدواج کنن:blink: ولی فکر کنم همچین چیزی تو ایران خیلی کمیاب باشه ولی من صد در صد موافقم اگه یه پارتنر خوب پیدا بشه ننه!!!!:wacko:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
من داداشم توی یه آژانس مسکن یه مدت کار میکرد میگفت یه روز یه خانم و آقا یی اومده بودن برای خرید خونه اونا بهش گفته بودن که 15 ساله باهم آشنا هستن و چند ساله با هم زندگی میکنن و تازه تصمیم گرفتن به طور رسمی باهم ازدواج کنن:blink: ولی فکر کنم همچین چیزی تو ایران خیلی کمیاب باشه ولی من صد در صد موافقم اگه یه پارتنر خوب پیدا بشه ننه!!!!:wacko:
اینی که شما میگی فکر کنم یخورده با موضوع تاپیک فرق داشته باشه ها!
اون دو نفر relationشون خیلی open نبوده :دی

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه نظم طبيعت بهم ميخوره /فطرت انسان اينجوري نيست ...

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
به نظر من تمرکز این نوع روابط روی سخس باز هستش! یعنی هسته اصلیش هم همینه، بقیه ش جفنگیاتی بیش نیست! فیلم زندگی وحشی یا Eight Miles High رو دیدید؟ ببینید حتما! خیلی قشنگ یادآور چنین جنبشی در اون دوران بود! البته بخش هائیش.

داستان فیلم در مورد "یوشی اوبرمایر" یه ستاره سیاسی- هنری آلمانی دهه 60-70 ه که زندگی جنجالی اون به واسطه رابطه های عاشقانه ای که با جیمی هندریکس و میک جگر داشته و فعالیت های سیاسی اون و روابط باز جنسی ش با یه میلیاردر به نام "دایتر بوخوم" که صاحب یه کلاب در هامبورگ بوده و ... و ... و روابطش حتی با کسایی مثل "کیت ریچارد" به اوج خودش میرسه! اون حتی سمبل جنبش دانشجویی آلمان در دهه 60 و نیز سمبل سخس هم بوده، جنبشی که خیلیا ادعا میکردن جان لنون و همسرش یوکو هم عضو اون هستن!
...
و http://www.imdb.com/title/tt0764639/

بالا