برگزیده های پرشین تولز

فرار از chargeback

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام آقا این پیپل هم عجب گیریه
نمیشه با خیال راحت یه خریدو فروش داشت که

عنوان تاپیم معلومه راه حل چیه؟

من میخواستم پیپل رو واردش نشم و فقط محصول بفروشم بعد هم برم و پول رو بریزم یه جا و خداحافظ اما این مشتری ها اگه شارچ بک کنن دردسر شروع میشه

اگه از plimus استفاده کنم بازم این جور مشکلات هست؟

به کی پناه ببرم خدا :دی

الان هم که کردیت و پپیل هکی همه جا ریخته
آخرش باید یه بانک بزنم خودم کی پایست؟

هر چی میخوام واسه چند ماه نیام پی تی بازم نمیشه
این امضامو هم عوض کردم بازم میام

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
یکی نیست این شارژ بک رو کامل توضیح بده؟
یعنی من با کردیت کارت هکی یه نرم افزار بخرم
بعد می شه شارژ بک کرد تازه اون فروشنده مسئول هست؟
خیلی دیگه زور داره
باید چیکار کرد که کسی شارژ بک نکنه؟
اصلا یکی تند تند بخره و شارژ بک کنه چی میشه؟
من اگه با api پیپل مشخصات طرف رو اضافه کرده باشم توی دیتابیس مثلا به عنوان کسی که میتونه عضو بشه بعد شارژ بک کنه آیا باز اطلاعاتی فرستاده میشه یا نه؟(توسط API(
شارژ بک فقط برای کردیت کارت هست یا پیپل (منظور خود پیپل هست) هم میشه؟
نمیخوام از این دردسرا داشته باشم چه کنم؟

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
جلوی chargeback و افرادی که سوءاستفاده میکنن رو نمیشه گرفت مگر اینکه فقط credit card رو قبول کنی ... اونم با اسکن کپی کارت. که اینجوری دیگه نمیتونی محصول رو Instant بعد از پرداخت به مشتری بدی. باید اسکن کارت رو چک کنی بعد با دیتابیس هایی که Fraud هارو رکورد میکنن چک کنی. بعد لینک دانلود رو ایمیل کنی به مشتری.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
جلوی chargeback و افرادی که سوءاستفاده میکنن رو نمیشه گرفت مگر اینکه فقط credit card رو قبول کنی ... اونم با اسکن کپی کارت. که اینجوری دیگه نمیتونی محصول رو Instant بعد از پرداخت به مشتری بدی. باید اسکن کارت رو چک کنی بعد با دیتابیس هایی که Fraud هارو رکورد میکنن چک کنی. بعد لینک دانلود رو ایمیل کنی به مشتری.

Protection Policies

What is a chargeback?

A chargeback occurs when a buyer asks the credit card company to reverse a transaction that has already cleared. In these cases, the amount of the reversed transaction is deducted from the seller's account. All sellers who accept credit card payments run the risk of chargebacks and are liable for chargebacks.

If sellers accept credit cards, whether in person or through PayPal, they may encounter a chargeback from a buyer - just as sellers accepting personal checks might receive an occasional bad check. Chargebacks are an unfortunate but realistic cost of doing business, and most sellers factor this cost into their business risk model.

PayPal offers sellers a way to protect themselves against chargebacks when they follow the terms of our Seller Protection Policy (SPP). However, if a seller has not followed the Seller Protection Policy, that seller will be responsible for the amount of the chargeback.

For more information, go to the Understanding Chargebacks page or learn how to respond to a chargeback with a step-by-step tutorial

اینجایی که bold کردم =< فقط اکانتهای پریمیر و بیزینس میتونن کردیت کارت قبول کنن درسته؟
خب حالا اگه من پرسنال کنم که فقط پیپل بشه تکلیف این قسمت بلد شده مشخص میشه درسته؟ یا بازم امکان شارج بک هست؟

یعنی الان من برم یه برنامه بخرم بعد شارژ بک کنم فروشنده باید بیفته دنبال کارم که چی شده و .... ؟ اومدیم یکی اصلا پیپل رو چک نکرد که همچین اتفاقی افتاده طرف میره و پولم میپره؟

این شارژ بک واسه پلیمیوس هم هست؟

واقعا مسخرست یکی کردیت کارتش هک بشه بعد باهاش خرید بشه پول برمی گرده تازه فروشنده هم مسئل هست؟
چه راهی رو پیشنهاد میدین واسه فروش بی دردسر؟
با تشکر

بالا