برگزیده های پرشین تولز

معرفي بهترين پزشك ارتوپد تهران

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

بهترين پزشك ارتوپد ايران رو اگه ميشناسيد لطفا معرفي كنيد.

ممنون

Boogeyman

Registered User
لایک‌ها
0
تو که فنچی از الان ارتوپد میخوای چی کار؟ ارتوپد برا پیرزناست نکنه شما هم بله؟ :D

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
دکتر احمد انقیاد فقط شیرازیه و شدید سخت وقت میده البته گمونم تهران هم میاد / بیشتر به کسایی وقت میده که معلولیتی چیزی دارن

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
تو که فنچی از الان ارتوپد میخوای چی کار؟ ارتوپد برا پیرزناست نکنه شما هم بله؟ :D

:D
اي بابا ما به پيري نميرسيم حاجي

دکتر احمد انقیاد فقط شیرازیه و شدید سخت وقت میده البته گمونم تهران هم میاد / بیشتر به کسایی وقت میده که معلولیتی چیزی دارن

ممنون:)
شما شيرازيد؟ميتونيد آمارشو بگيريد كه تهران مياد يا نه؟

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
مطمین باشید بهتر از دکتر حیدریان نداریم ... کسی که پای تمام کشتی گیر ها و عابد زاده و اینها رو عمل کرده

بی نظیره ... اما آشنا نداشته باشی 8 ماه بعد بهت وقت میده

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
مطمین باشید بهتر از دکتر حیدریان نداریم ... کسی که پای تمام کشتی گیر ها و عابد زاده و اینها رو عمل کرده

بی نظیره ... اما آشنا نداشته باشی 8 ماه بعد بهت وقت میده

اطلاعات تماس بديد تا وقت بگيرم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
منم در شیراز آقای انقیاد رو تایید میکنم ...
معرکه هستند
خدا حفظشون کنه و برکت به زندگیشون بده

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اطلاعات تماس بديد تا وقت بگيرم
. دکتر کیکاووس حیدریان

نام مدیر: کیکاووس حیدریان
تلفن: ۸۸۷۴۷۴۰۱ الی ۹
نمابر: ۸۸۷۴۶۱۹۴
آدرس: تهران - منطقه ۷ - میرعماد - نبش کوچه ششم - بیمارستان مهراد
۱۵۸۷۹۶۳۱۱۱ :پ.ک
شغل: پزشک: متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل

آخرین تاریخ به روزرسانی: ۸۶/۰۸/۲۶

۳. دکتر کیکاووس حیدریان

تلفن: ۸۸۸۲۱۰۲۱ الی ۵
نمابر: ۸۸۸۴۶۴۲۰
آدرس: تهران - منطقه ۶ - کریمخان زند - خ. مدیر (حسینی) - م. سنایی - بیمارستان تهران
۱۵۸۵۷۳۷۳۱۱ :پ.ک

منبع : کتاب اول !

=====

یه توصیه : سعی کنید پیش دکتر هایی که خیلی معروفن نرید ! چون خیلی سرشون شلوغ میشه و خستگی و عصبانیت گاها رو کارشون تاثیر زیادی میزاره !!!!
دوما اینجور دکتر ها به شدت دنبال عمل جراحی هستن تا ویزیت های معمولی !!!! پس یه وقت دیدی بیخود بردت زیر تیغ :دی

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
منم در شیراز آقای انقیاد رو تایید میکنم ...
معرکه هستند
خدا حفظشون کنه و برکت به زندگیشون بده

ممكنه اطلاعات تماسشون رو بگيريد؟

. دکتر کیکاووس حیدریان

۳. دکتر کیکاووس حیدریان

آدرس: تهران - منطقه ۶ - کریمخان زند - خ. مدیر (حسینی) - م. سنایی - بیمارستان تهران

=====

یه توصیه : سعی کنید پیش دکتر هایی که خیلی معروفن نرید ! چون خیلی سرشون شلوغ میشه و خستگی و عصبانیت گاها رو کارشون تاثیر زیادی میزاره !!!!
دوما اینجور دکتر ها به شدت دنبال عمل جراحی هستن تا ویزیت های معمولی !!!! پس یه وقت دیدی بیخود بردت زیر تیغ :دی

ايييول:)
مرسي.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
. دکتر کیکاووس حیدریان

۳. دکتر کیکاووس حیدریان

=====

اصلا حرفت رو تایید نمیکنم ... دکتر اگر آدم باشه هیچ وقت چنین کاری نمیکنه

دکتر حیدریان جز اینکه تو ایران بهترینه تو دنیا هم جزو عالی ها هستش

خیلی هم آدم با شرفیه

m.mirtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بهترين پزشك ارتوپد ايران رو اگه ميشناسيد لطفا معرفي كنيد.

ممنون

سلام.من نمیدونم تو دختری یا پسر، اما منم مثل تو دنبال بهترین پزشک ارتوپد ایرانم.من مشکل دارم.از ناحیه پای راستم و متاسفانه مردم این کشور با این مشکل راحت کنار نمیان.پولش مهم نیست.اما واقعا برام مهمه به یکی ثابت کنم این مشکل حل شدنیه.خواهش میکنم اگه دکتر خوبی پیدا کردی،به منم بگو.مرسی.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام.من نمیدونم تو دختری یا پسر، اما منم مثل تو دنبال بهترین پزشک ارتوپد ایرانم.من مشکل دارم.از ناحیه پای راستم و متاسفانه مردم این کشور با این مشکل راحت کنار نمیان.پولش مهم نیست.اما واقعا برام مهمه به یکی ثابت کنم این مشکل حل شدنیه.خواهش میکنم اگه دکتر خوبی پیدا کردی،به منم بگو.مرسی.

مشکلتون چیه؟

m.mirtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلتون چیه؟

دوبار از ناحیه تاندول پای چپ و راستم توسط دکتر ستاره در زنجان عمل کردم.ظاهرا دیگه پای چپم مشکل نداره.اما پای راستم از زانو انحراف داره و خمیدگی که باعث میشه پام را بکشم و لنگ بزنه.برای خودم اصلا هیچ وقت مهم نبوده و نیست.چون حس میکنم همینجوری بهترینم.اما فقط میخوام حال یکی را بگیرم که بعد از سالها پشیمون بشه.

m.mirtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلتون چیه؟

من دوبار از ناحیه تاندول پای چپ و راستم جراحی داشتم توسط دکتر ستاره.زنجان.حالا ظاهرا پای چپم مشکلی نداره اما پای راستم از ناحیه زانو انحراف و خمیدگی داره که باعث انحراف پام و لنگ زدن اون میشه.ببین اصلا برای خودم مهم نبوده و نیست اما بخاطر این مشکل لعنتی کسی را که دوست داشتم از دست دادم.میخوام هر چندتا عمل جراحی که لازمه در یک دوره انجام بدم و برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنم.برای همین برام مهمه که حتما بهترین دکتر را ملاقات کنم و ازش قول بهبود صد در صد را بگیرم.

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
من دوبار از ناحیه تاندول پای چپ و راستم جراحی داشتم توسط دکتر ستاره.زنجان.حالا ظاهرا پای چپم مشکلی نداره اما پای راستم از ناحیه زانو انحراف و خمیدگی داره که باعث انحراف پام و لنگ زدن اون میشه.ببین اصلا برای خودم مهم نبوده و نیست اما بخاطر این مشکل لعنتی کسی را که دوست داشتم از دست دادم.میخوام هر چندتا عمل جراحی که لازمه در یک دوره انجام بدم و برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنم.برای همین برام مهمه که حتما بهترین دکتر را ملاقات کنم و ازش قول بهبود صد در صد را بگیرم.

عزیز میدونم که هیچ مشکلی نیست و به زودی سلامتی گذشته رو به دست میاری و خوشحالم از اینکه روحییه خوبی داری امیدوارم به مراد دلت هم برسی و هم پات خوب بشه و هم به کسی که دوستش داری برسی:happy:

منم دیسک کمر دارم از 19 سالگی . زانو سمت راستم هم تو باشگاه اسیب دیده گفتن شاید عمل بخوات

ولی به قول معروف سرتون سلامت:D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

بعید میدونم دکتری باشه که به شما قول 100 % بده

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

یک دکتر عالی می شناسم که کارش حرف نداره، از اینایی هم نیست که سه سال دیگه وقت بده، هم خودم پیشش عمل انجام دادم و هم کلی از اطرافیان پیشش میرن ...

دکتر محمد **** / متخصص جراحی ارتوپدی، فوق تخصص جراحی زانو، آرتروسکوپی
آدرس: فلسطین شمالی، بین چهار راه زرتشت و بلوار کشاورز، ساختمان 55 / تلفن: 88903947

بالا