برگزیده های پرشین تولز

سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی بر روی لپ تاپ

apocalipto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمام عزیزانی که به کامپیوترهای همراه ،لپ تاپ یا نت بوک یا نوت بوک علاقه دارید و این وسیله را جزو جدا ناشدنی زندگی اتان میدونید که خود من هم حتما همینجور هستم و لپ تاپ رابط شغلم و زندگی ام می باشد
دوست دارم پستی را بسازم که به مقوله سیستم عامل نصب شده اورجینال روی اکثر لپ تاپ ها ،یا خریدن os اورجینال ،نصب os قفل شکسته و نصب os های 64 بیتی و 32 بیتی بحث کنیم.
من برنامه نویس هستم و از این راه اموراتم را میگذرونم و اکثرا تجاری نویسم و علاقه ای به نوشتن برنامه برای وب ندارم هر چند که به php اعتقاد و ارادت خاصی دارم ولی دوست دارم پستی را بسازم تا بتونم ساعتی را به دور از برنامه نویسی به مسائل ای نظیر لپ تاپ بپردازم و امیدوارم بیایید و تجاربتان را در اختیار دیگران قرار بدهید و موضوع اصلی بحث هم os 32 , 64 بیتی خصوصا شاهکار جدید مایکروسافت ویندوز seven که به زودی به امپراتوری xp پایان خواهد داد باشد و به یکی از ضروری ترین برنامه ها که فایروال ها و antivirus می باشند بپردازیم البته در کنار بحث 32 بیت و 64 بیت ، os ها
منتظر اولین دوستی که چراغ اول رو روشن کنه هستیم:
:

apocalipto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمام عزیزانی که به کامپیوترهای همراه ،لپ تاپ یا نت بوک یا نوت بوک علاقه دارید و این وسیله را جزو جدا ناشدنی زندگی اتان میدونید که خود من هم حتما همینجور هستم و لپ تاپ رابط شغلم و زندگی ام می باشد
دوست دارم پستی را بسازم که به مقوله سیستم عامل نصب شده اورجینال روی اکثر لپ تاپ ها ،یا خریدن os اورجینال ،نصب os قفل شکسته و نصب os های 64 بیتی و 32 بیتی بحث کنیم.
من برنامه نویس هستم و از این راه اموراتم را میگذرونم و اکثرا تجاری نویسم و علاقه ای به نوشتن برنامه برای وب ندارم هر چند که به php اعتقاد و ارادت خاصی دارم ولی دوست دارم پستی را بسازم تا بتونم ساعتی را به دور از برنامه نویسی به مسائل ای نظیر لپ تاپ بپردازم و امیدوارم بیایید و تجاربتان را در اختیار دیگران قرار بدهید و موضوع اصلی بحث هم os 32 , 64 بیتی خصوصا شاهکار جدید مایکروسافت ویندوز seven که به زودی به امپراتوری xp پایان خواهد داد باشد و به یکی از ضروری ترین برنامه ها که فایروال ها و antivirus می باشند بپردازیم البته در کنار بحث 32 بیت و 64 بیت ، os ها
منتظر اولین دوستی که چراغ اول رو روشن کنه هستیم:
:

متاسفانه انگار کسی زیاد به این مقوله سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی علاقای نداره،من خودم مطلب زیادی در این باره جهت نوشتن دارم ولی دوست دارم بقیه بیان نظرهاشون را در اینباره بدن تا این تاپیک راه بیافته و مرجع مفیدی بتونه برای علاقه مندان باشه:f34r::f34r::f34r::f34r:

apocalipto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه انگار کسی زیاد به این مقوله سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی علاقای نداره،من خودم مطلب زیادی در این باره جهت نوشتن دارم ولی دوست دارم بقیه بیان نظرهاشون را در اینباره بدن تا این تاپیک راه بیافته و مرجع مفیدی بتونه برای علاقه مندان باشه:f34r::f34r::f34r::f34r:

من بشخصه 2 ویندوز دارم هر دو هم seven هستند ، یک 32 بیتی و یک 64 بیت ،واقعا از کار با اونها لذت میبرم ،واقعا که seven شاهکار دهه اول هزاره سوم خواهد بود ،و با وجود اینکه خیلی از برنامه نویس های حرفه ای عاشق لینوکس و کد باز هستند و لی می بینم که اونها هم شیفته این سیستم شدن .
ویندوز seven باعث شعف برنامه نویسان عاشق ویژوال استودیو شد ،چه شود visual studio 2010 همراه با آفیس ورژم جدید و ویندوز :f34r::f34r::f34r::f34r:seven

apocalipto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اگه دوست دارید سیستم عامل 64 بیتی بر روی سیستم اتان نصب کنید حتما یک سیستم عامل 32 بیتی هم روی سیستم داشته باشین و به هیچ وجه سیستم عامل 64 بیتی به تنهایی نمی تونه برایتان مفید باشه.
و اگه بخواهید حرفه ای تر از کامپیوتر استفاده کنید داشتن یک سیستم عامل 64 بیتی به تنهایی اصلا توصیه نمی شود
همیشه باید افسار کامپیوتر در دستتان باشه و نباید کامپیوتر برای شما تعیین کنه که از چه برنامه های کاربردی ای استفاده کنید و از چه برنامه هایی استفاده نکنید، که داشتن یه سیستم 64 بیتی به تنهایی نمی تونه اونجور که دوست دارید دست شما رو برای انتخاب نرم افزارهای مختلف باز بگذارد
الان خیلی نرم افزارها و آنتی ویروس ها در 2 نسخه 32 و 64 بیتی وارد بازار میشه و شما می تونید با توجه به سیستم عامل 32 یا 64 بیتی اتان یکی را نصب کنید ولی ممکنه شما علاقه به برنامه های قدیمی اتان یا برنامه های جدیدی که در نسخه های 64 بیتی سیستم عامل اجرا نمی شود را داشته باشید و متوجه خواهید شد که صرف نظر کردن از os های 32 غیر ممکن می باشد.
هر چند که اکثر برنامه های 32 بیتی بر روی os 64 بیتی قابل نصب است ولی زمانی می تونید از قدرت os 64 حداکثر استفاده را انجام دهید که از برنامه ها یا اپلیکیشن های 64 بیتی بهره ببرید.
برای مثال شما می تونید از مرورگرهای فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر به تنهایی بر روی سیستم برای گشت و گذار در نت استفاده کنید و اکثر اوقات به مشکلی بر نخواهید خورد و لی همونطور که میدونید بعضی از سایتها برای اجرای موفقیت آمیز و بدون اشکال در مرورگر خاصی بهتر جواب خواهد داد به همین دلیل است که اکثر کاربران از 2 یا حتی بیشتر تعداد مرورگر را بر روی کامپیوتر خود دارند.
با وجود اینکه داشتن چند سیستم عامل بر روی سیستم به نظر من میتونه امنیت و نگهداری و آپ دیت را با مشکل مواجه کنه ولی داشتن فقط یک سیتم عامل 64 بیتی لذت استفاده از سیستم را کاهش میده.
سیستم های عامل 64 بیتی در خیلی مواقع در اجرای بازیهای سنگین و کاربردهای گرافیکی تاثیر محسوس و موثری خواهد داشت ولی در اکثر مواقعی که با نرم افزارهای کاربردی دیگر کار می کنید نمی توانید بشکل کاملا محسوس تاثیر سیستم عامل 64 بیتی را متوجه شوید و با وجود محدودیتهای نرم افزارهای 64 بیتی عملی به صرفه نخواهد بود.
واقعا درک نیاز ها و شناخت کامل اجزا کامپیوترتان و ست کردن برنامه ها با سیستم و سیستم عامل تاثیر خیلی بیشتری در قدرت و سرعت کامپیوتر خواهد داشت تا اینکه یک سیستم با سیستم عاملی 64 بیتی همراه با درایورهای ناهمگون با سخت افزار و استفاده از ورژن های قدیمی اپلیکیشن ها و یا مسائل دیگر را داشته باشین

:f34r::f34r::f34r::f34r:

بالا