برگزیده های پرشین تولز

چه خاطره و توصیه‌هایی برای سفر به دیگر کشورها دارید

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
به کدام کشورها سفر کردید

چه خاطره و توصیه‌هایی برای سفر به دیگر کشورها دارید

MD66

Registered User
لایک‌ها
208

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
سفر خارجی زیاد رفتم ....

کدام کشور میخوایی بری ؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
زنت با خودت نبر

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اولین بار رفته بودیم ترکیه ... حدود 24 سال پیش ... همش فکر میکردم این زنا که با شلوار کوتاه و بدون روسری میان

تو خیابون الان پلیس میاد میگیرتشون ... نزدیک پلیسه که میشدم فکر میکردم الان اونایی که روسری ندارن رو

میگیره :lol: بعد یه بیسیم خریده بودم ... این بردش عجیب بود ... اشتباهی فکر کنم بیسیم پلیس رو داده بودن به ما

همش صدای پلیس توی میومد ... هر ماشین پلیسی از فاصله 500 متری هتل ما رد میشد صداش واضح تو

بیسیم میومد ... بعد از 24 سال که رفتم ترکیه دیدم چقدر پیش رفت کردن ... پیشرفت به معنی واقعی

با دبی هم حال میکنم

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ارمنستان . دوبی. مالزی. اندونزی . آذربایجان . تایلند.نیوزلند . هند و یه چند جا دیگه
توصیه خاصی نیست مگر اینکه کلا به ایرانی ها خیلی گیر میدن زیاد فارسی جلو مامورا صحبت نکنین !خیلی سریع عکس العمل نشون میدن

Zokalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ارمنستان . دوبی. مالزی. اندونزی . آذربایجان . تایلند.نیوزلند . هند و یه چند جا دیگه
توصیه خاصی نیست مگر اینکه کلا به ایرانی ها خیلی گیر میدن زیاد فارسی جلو مامورا صحبت نکنین !خیلی سریع عکس العمل نشون میدن

چه عکس العملی؟

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
زنت با خودت نبر

آفرين به اين تجربه. كاملاً موافقم كه زن و بچه دست و پا گيرند.:happy:

يكي اومده بود تايلند به خانوادش گفته بود ميره ماموريت! اين هم يه راهشه.:eek:

اما بستگي به كشورش داره. تايلند ميري نبايد با خانواده بري. (اونجا خانواده هست!:lol:)

اما آلمان، فرانسه، بلژيك، لوكزامبورگ، اتريش، تركيه (كلاً اروپا) و با خانواده خيلي حال ميده. (اما اون موقع من مجرد بودم رفتم)

اگر مدت زمان طولاني قراري بموني، غذاهاي ايروني حتماً ببر. از غذاهاي اونجا خسته ميشي.
يكي هرجا مي رفت پلوپز 4 نفره و برنج و كنسرو مائده مي برد. فكر خوبيه اگر تعداد زياد باشيد و مدت طولاني بخواهيد بمونيد.

يكي رو تو فرودگاه امام گرفته بودند با خودش داشت مشروب دست ساز مي رد.:lol: مي گفت فكر نمي كردم بردنش مشكل داشته باشه. زيره به كرمان بردن اشتباهه. مخصوصاً اگر زيرش الكل داشته باشه.

داروهاي رايج و پر كاربرد ببريد چون اونجا ويزيت دكتر و دارو گرونه و شايد با بدن شما نسازه. (خيلي تو دارو دادن محتاطند)

راستي مصر هم بودم و اونجا مريضي روده اي بدي گرفتم. بس كه كثيفند. اگر رفتيد خيلي بايد مواظب خورد و خوراك خودتون باشيد.

بالا