برگزیده های پرشین تولز

jara BT 3030

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
درود
دوستان 3 تا jabra BT 3030 میخوام، بدن گارانتی .. آک .

7309120918064056080326-Jabra-BT3030.jpg

کسی قیمت داره ؟!
برای فروش کسی داره !؟

Last edited:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز لطفا" اگر قصد خرید دارید، تاپیک جدا بزنید برای خودتون ... :دی

آقا اون اطلس و این ها دیشب سر زدم، هیچ کدوم نداشتند ها !

پ.ن. ارادت داریم پویا جون ...

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
محمد جان دست دوم نمی خوای ؟؟

این مدل دیگه تولید نمیشه و قراره جاشو به یه مدل جدید بده اگه عجله نداری 2 ماه صبر کن چون الان الکی قیمتش رفته بالا بدون گارانتیش تا 60 هم امده نامداران هم میگه دیگه نداریم باید صبر کنید تا مدل بعدی چند روز پیش من یه BT4010 ازشون خریدم در مورد bt3030 م پرسیدم

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
محمد جان دست دوم نمی خوای ؟؟

این مدل دیگه تولید نمیشه و قراره جاشو به یه مدل جدید بده اگه عجله نداری 2 ماه صبر کن چون الان الکی قیمتش رفته بالا بدون گارانتیش تا 60 هم امده نامداران هم میگه دیگه نداریم باید صبر کنید تا مدل بعدی چند روز پیش من یه BT4010 ازشون خریدم در مورد bt3030 م پرسیدم
نه بابا ... دست 2 حال نمیده :-(
ممنون سیروس جان ... آخه اونم بیاد گرون تره ... حالا اگر تا 55 اینا پیدا نکنم، باید صبر کنیم دیگه !

ممنون ، لطف کردی سیروس عزیز

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
نه بابا ... دست 2 حال نمیده :-(
ممنون سیروس جان ... آخه اونم بیاد گرون تره ... حالا اگر تا 55 اینا پیدا نکنم، باید صبر کنیم دیگه !

ممنون ، لطف کردی سیروس عزیز

خواهش میکنم عزیزم من حتما بازم برات میپرسم اصفهان گیرم امد میخرم واست میفرستم شیراز

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خواهش میکنم عزیزم من حتما بازم برات میپرسم اصفهان گیرم امد میخرم واست میفرستم شیراز
مرسی داری به شدت آقا سیروس ...
اگر گیر اومد، پیلیز 1 پی امی اینجا بهم بده، که اگر قیمت اوکی بود، مزاحمت بشم حتما" ...
اگرم رفتی و شد ، لطفا" در مورد مدل جدیدش بپرس که اگر ارزش داشته باشه، صبر کنم واسش

باز هم ممنونم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
مرسی داری به شدت آقا سیروس ...
اگر گیر اومد، پیلیز 1 پی امی اینجا بهم بده، که اگر قیمت اوکی بود، مزاحمت بشم حتما" ...
اگرم رفتی و شد ، لطفا" در مورد مدل جدیدش بپرس که اگر ارزش داشته باشه، صبر کنم واسش

باز هم ممنونم

باشه قربان حتما واست آمار میگیریم
ولی ارزش داره واسه بعدی صبر کنی من خودم داشتم زیاد از 3030 راضی نبودم نمی دونم تستش کردی یا نه ولی نوید داره همشهریتونم هست میتونی یه قرار بگذاری ماله اونو تست کنی اصلا شاید از 3030 خوشت نیومد مثل من که زیاد باهاش نتونستم کنار بیام
ولی اگه داشتی و مطمئنی انتخابت درسته حتما من برات از اینجا هم آمار میگیریم تهران بچه ها گفتند هفته پیش 60 بوده بدون گارانتی

اینم شماره تلفتن دفتر مرکزی نامداران آدم های با شعوری هم هستند

8-66753287-021 دفتر مرکزی شرکت نامدارن

gba

Registered User
لایک‌ها
25
ولی ارزش داره واسه بعدی صبر کنی من خودم داشتم زیاد از 3030 راضی نبودم نمی دونم تستش کردی یا نه ولی نوید داره همشهریتونم هست میتونی یه قرار بگذاری ماله اونو تست کنی اصلا شاید از 3030 خوشت نیومد مثل من که زیاد باهاش نتونستم کنار بیام
ولی اگه داشتی و مطمئنی انتخابت درسته حتما من برات از اینجا هم آمار میگیریم تهران بچه ها گفتند هفته پیش 60 بوده بدون گارانتی

مدل بعدیش چیه؟ کی میاد؟

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15

ممنونم سیروس جان ... خودم تماس میگیرم باهاشون امروز
خیر قربان، تست نکردم

کدوم نوید ؟! ؟!

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
بالا