برگزیده های پرشین تولز

پرسش های من از شاتل و پاسخ آن

1240

Registered User
لایک‌ها
28
با درود

بنده پرسش هایی آماده کردم و از یکی از مسئولین شاتل پرسیدم
و ایشون قول دادند به تک تک سوالات پاسخ دهند

و ظاهرا این شخص همکاری خوبی با ما خواهند کرد.
پاسخ یکی از پرسش ها

هر پاسخی که ارسال شد بنده اینجا میزارم.

(کسی اگر سوالی داره مطرح کنه یا با پاسخ شاتل مشکل داره و میخواد ازشون بپرسیم)

(مدیریت محترم بزرگواری فرماید که فعلا تاپیک را ادغام نکند پیشاپیش ممنونم)
شرکت شاتل علاقه عجیبی به تحمیل کردن مودم های زاکسل به مشترکان داره.
شاید هم با شرکت دیگر که متعلق به خودش هست اقدام به وارد کردن این نوع مودم ها میکند
به نحوی که در حال ثبت نام ذهن شما رو به طرفی می برند که گمان میکنید اگر مودمی غیر از مودم آنها خریداری کنید دیگر نمیتوانید از اینترنت بهره ببرید(همان گونه که به مودم های زاکسل جدیدا ترافیک رایگان میدهد

سلام
در مورد مودم زاکسل لازم به ذکر است این مودم مورد تایید شاتل و دارای پشتیبانی صد در صد است. حال با توجه به تجهیزات مخابراتی شاتل که زاکسل می باشد پس از لحاظ کانفیگ و ست بودن با تجهیزات مخابراتی مشکلی نداریم. در ضمن نیروهای بخش پشتیبانی کلیه اطلاعات مربوط به مودم های زاکسل را می دانند و این کمک بسیار بزرگی در راهنمایی و خدمات دهی سریع به مشترکین می کند.
با سپاس

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
درود .
لطفا به شركت شاتل بفرماييد لطفا كاسه كوزه مبارك رو جمع بفرمايند و به قولي جمع كن بينيم بابا . كدوم ست بودن با تجهيزات داداش يعني ميگه همه مودم هاي Dlink , TPlink, Linksys, Cisco, asus,... به عبارتي Unset هستند و فقط مودم شما ست هستش ؟ حالا خوبه كانفيق همه اين مودم ها تفاوتي با هم نداره . مگه مباني شبكه كشكه كه توي هر مودم براي هر تنظيمي يه اسمي باشه . عين آدم بياد بگه آقا اينا رو از چين وارد كرديم nolable روش يه ماركم چسبونديم و داداش اينترنت ميخواي [ بايد ] اينو بخري از ما .
موفق باشيد

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خوب ناراحتید نخرید مودم زاکسل رو !!!!!

شاتل که زور نکرده !!!!

mohaddi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا بپرسید چرا هر گیگابایت ترافیک اضافه برای سرویسهای اکو 10000 تومن و هر گیگ برای آرت 3000 تومن است ؟

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
2تا چیز بگین!
یکی بگین منطقه مخابرات نواب شاهرود رو دریابن:D
یکی هم اینکه بگین آقا اگه حذف فاکتور ممنوعه پس چرا تو پنل ریسلری این امکان رو گذاشتین؟ باز کن پنل رو بابا:D:D

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
خوب ناراحتید نخرید مودم زاکسل رو !!!!!

شاتل که زور نکرده !!!!

اتفاقا زور میکنن
بنده لینک سیس داشتم که گفتن اصلا با لینک سیس نمیشه از سرویس ما استفاده کنید برای همین منم بیخیال شدم و از داتک گرفتم .

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام
در مورد مودم زاکسل لازم به ذکر است این مودم مورد تایید شاتل و دارای پشتیبانی صد در صد است. حال با توجه به تجهیزات مخابراتی شاتل که زاکسل می باشد پس از لحاظ کانفیگ و ست بودن با تجهیزات مخابراتی مشکلی نداریم. در ضمن نیروهای بخش پشتیبانی کلیه اطلاعات مربوط به مودم های زاکسل را می دانند و این کمک بسیار بزرگی در راهنمایی و خدمات دهی سریع به مشترکین می کند.
با سپاس
bullshit!

اتفاقا زور میکنن
بنده لینک سیس داشتم که گفتن اصلا با لینک سیس نمیشه از سرویس ما استفاده کنید برای همین منم بیخیال شدم و از داتک گرفتم .
شاتل غلط کرده! من خودم لینک سیس دارم هیچ مشکلی هم نداره. نصابش گفت بهترین مودم را خریدی. حرف راست را از نصاباشون بخواه.

mohaddi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم که دفعه ی اول گرفتم از یه نمایندگیشون دم در خونمون خریدم . اون به من گفت TPlink بگیر .!!!تازه خودشونم نگفتن که نمیشه و اینا

afshar85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بپرس : كي سرويس يك مگ اقتصادي ارائه ميكنن؟!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بپرس چرا قیمت گیگ های سرویس های اقتصادی طولانی مدت در کمال ناباوری از قیمت گیگ های سرویس های اقتصادی مشابهشون و در دوره های کوتاهتر بیشتر درمیاد؟!

بالا