برگزیده های پرشین تولز

اینترنتی به دلار در سایت ایرانی

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

یک سوال دارم از متخصصین پرداخت های اینترنتی :
ما یک سایت ایرانی داریم که دومین ir هم داره در سایت محصولاتی برای فروش قرار دادیم و مایلیم بتونیم محصولاتمون رو بصورت کاملا آنلاین به ایرانیان خارج از کشور بفروشیم .محصولات بصورتی هستند که به محض واریز آنلاین قابل دانلود می باشند .

حالا سوال بنده اینه که کدوم سرویس پرداخت هست که با ایران و مخصوصا دومین ir مشکلی نداره ؟ لطفا از بین گزینه های زیر بگید :

Paypal

Authorize

2Checkout

Egold

Worldpay

Linkpoint

ePassporte

ChronoPay

SECPay

MoneyBookers

Nochex

eWay

eNETs

Segpay

Google Checkout

CashU

Webmoney

Epoch

ccBill

Platnosci

MultiCards

ممنون می شم اساتید راهنمایی بفرمایند . :happy:

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
فعلا تنها جایی که دیدم با ایرانی ها مشکل ندارد WebMoney هست چون کاملا برای روسیه هست و شما مدارک را هم به کارکنان این کشور ارسال می کنید تا Verify شوید. البته ممکن هست در ماه ها آینده با بدتر شدن روابط ایران با جامعه جهانی و گرویدن روسیه به سمت آمریکا این کشور هم IP های ایران را بببندد. (چون چند ماه قبل هم همین کار را برای مدتی انجام داد)

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام

یک سوال دارم از متخصصین پرداخت های اینترنتی :
ما یک سایت ایرانی داریم که دومین ir هم داره در سایت محصولاتی برای فروش قرار دادیم و مایلیم بتونیم محصولاتمون رو بصورت کاملا آنلاین به ایرانیان خارج از کشور بفروشیم .محصولات بصورتی هستند که به محض واریز آنلاین قابل دانلود می باشند .

حالا سوال بنده اینه که کدوم سرویس پرداخت هست که با ایران و مخصوصا دومین ir مشکلی نداره ؟ لطفا از بین گزینه های زیر بگید :

Paypal

Authorize

2Checkout

Egold

Worldpay

Linkpoint

ePassporte

ChronoPay

SECPay

MoneyBookers

Nochex

eWay

eNETs

Segpay

Google Checkout

CashU

Webmoney

Epoch

ccBill

Platnosci

MultiCards

ممنون می شم اساتید راهنمایی بفرمایند . :happy:

سلام منم چند وقته دنبالشم
هر چی بیشتر بگردی بیشتر به مملکت فحش میدی:دی
پیدا کردین به منم بگین
ولی در کل یک پیپل وریفای پیدا کنی با ساپورت
(آشنایی دوستی اونور دارین) همه چیز حله دامنه هم دات آی آر نمی دونم گیر بدن ولی کامش کنی بهتره خارجی ها هم بیشتر حال می کنن
اینجوری بفهمن ایرانی فکر می کنن بمبی ابزار تروری چیزی توش هست:دی

Last edited:

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
سلام منم چند وقته دنبالشم
هر چی بیشتر بگردی بیشتر به مملکت فحش میدی:دی
پیدا کردین به منم بگین
ولی در کل یک پیپل وریفای پیدا کنی با ساپورت
(آشنایی دوستی اونور دارین) همه چیز حله دامنه هم دات آی آر نمی دونم گیر بدن ولی کامش کنی بهتره خارجی ها هم بیشتر حال می کنن
اینجوری بفهمن ایرانی فکر می کنن بمبی ابزار تروری چیزی توش هست:دی

متاسفانه امکان تغییر دومین نیست چون این دومین جزو دومین های یونیک هست .
من پیپال دارم اما نمی دونم اگر به سایت ایرانی متصل بشه آیا ممکنه مشکلی ایجاد بشه یا نه ؟

Last edited:

shahramabcd

Registered User
لایک‌ها
0
من پیپال دارم اما نمی دونم اگر به سایت ایرانی متصل بشه آیا ممکنه مشکلی ایجاد بشه یا نه ؟

سلام

از اینها cashu هم بد نیست اردنیه البته برای ما ایرانیها ! و بهشون Libertyreserve , Perfectmoney هم میتونین اضافه کنین البته اینو بگم که اصلا تو امریکا و اروپا اسم اینا رو هم نشنیدن ولی اگه بخوان باشما کار کنن چاره ای ندارن ظاهرا !

MD66

Registered User
لایک‌ها
208

من یه سایت دیدم ولی به درد من نخورد چون فی هاش با من نمی سازه
ایران رو ساپورت میکنه
Transaction sum

1 USD
واسه

Up to 19.99 USD

2 USD

20.00 - 39.99 USD

3 USD

40.00 USD and more

البته فی خود پیپل هم میاد روش
فکر کنم پیپل 35 سنت به اضافه 3.5 بود درست یادم نیست

ببین اگه برات میصرفه از این استفاده ک
هر چند سایت مشابهی مثل پلیمیوس 75 سنت حداقلش هست
در کل اگه پیپل استفاده نکنین یه مبلیغی واسه همین gateway ها اضافه میشه
در ضمن این سایت پیپل و مانی بوکرز رو ارائه میده ولی پلیمیوس امکاناتش بیشتره ولی ایران رو قبول نمی کنه

شما همه اینایی که لیست کردین رو تست کردین که ایران توشون هست ؟
چرا یه دامنه دات کام پارک نمی کنین بعد توی پیپل دامنه با دات کام رو بزنین؟
سایت فارسی هست؟

Last edited:

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
فعلا تنها جایی که دیدم با ایرانی ها مشکل ندارد WebMoney هست چون کاملا برای روسیه هست و شما مدارک را هم به کارکنان این کشور ارسال می کنید تا Verify شوید. البته ممکن هست در ماه ها آینده با بدتر شدن روابط ایران با جامعه جهانی و گرویدن روسیه به سمت آمریکا این کشور هم IP های ایران را بببندد. (چون چند ماه قبل هم همین کار را برای مدتی انجام داد)

سلام

از اینها cashu هم بد نیست اردنیه البته برای ما ایرانیها ! و بهشون Libertyreserve , Perfectmoney هم میتونین اضافه کنین البته اینو بگم که اصلا تو امریکا و اروپا اسم اینا رو هم نشنیدن ولی اگه بخوان باشما کار کنن چاره ای ندارن ظاهرا !

برای cashu یا webmoney مراحل کار به چه صورتیه ؟ آیا اینهای مستر کارت قبول می کنند یعنی کسی که می خواد خرید کنه می تونه با مسترکارتش به حساب cashu یا webmoney ما واریز داشته باشه یا نه ؟

shahramabcd

Registered User
لایک‌ها
0
برای cashu یا webmoney مراحل کار به چه صورتیه ؟ آیا اینهای مستر کارت قبول می کنند یعنی کسی که می خواد خرید کنه می تونه با مسترکارتش به حساب cashu یا webmoney ما واریز داشته باشه یا نه ؟

سلام
در مورد کش یو نه خودش یه مرچنت مستقل هست و به جایی هم وصل نیست و باید حساب بانکی خارج از ایران داشته باشی و یه سری مدارک رو واسشون بفرستی

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
یه اکانت وب مانی بسازید و بعد از طریق نماینده رسمی داخل ایرانش اکانتتون را وریفای کنید.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
l

Authorize

2Checkout

Egold

Worldpay

Linkpoint

ePassporte

ChronoPay

SECPay

MoneyBookers

Nochex

eWay

eNETs

Segpay

Google Checkout

CashU

Webmoney

Epoch

ccBill

Platnosci

MultiCards

یعنی از بین این همه پول الکترونیکی فقط وب مانی اون با منت ایرانی ها رو قبول میکنه
برای خودمون متاسفم!:eek::(

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
وبمانی مشکلی نداره
در ضمن اینکه فکر کنم بهتره که به پیپال یه ایمیل بزنید و بهشون بگید ما خارج از ایرانیم(مثلا یک کشوری رو بگید) اما دومین آی-آر داریم، مشکلی داره یا نه
بهتون جواب میدند، اینجوری خیالتون راحت تره
همین کار رو با آلرت پی هم انجام بدید، فکر کنم گیر نده

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
برای فروختن محصولات اینترنتی سیستم های شرکت digital river مثل regnow خوبه. plimus هم خوبه و وریفای هم نمیکنه که کجا هستید فقط اطلاعات whois برای ایران نباشه. به هرحال باید توافقنامه رو بخونید قاعدتا اکثر شرکت های درست و حسابی مشمول مقررات ضد صادرات به ایران هستن.

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
چند سوال :

وب مانی رو چطور میشه خرج کرد ؟ آیا خریدارش هست یا نه ؟

اکانتشو به چه شکلی باید ایجاد کرد classic mini ya light ؟ و در آخر اکانت رو چطوری باید وریفای کرد ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام
آره اینم ممکنه ولی چند ماه پیش برای یوزرای وریفای نشده اینکارو کرد و یه سری محدودیت های کمی اعمال کرد.
ولی درسته فعلاً تنها چیزی که با ما مشکلی نداره همین وبمانی هست ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چند سوال :

وب مانی رو چطور میشه خرج کرد ؟ آیا خریدارش هست یا نه ؟

اکانتشو به چه شکلی باید ایجاد کرد classic mini ya light ؟ و در آخر اکانت رو چطوری باید وریفای کرد ؟

سلام آره خریدارش تا دلت بخواد هست.
برای توضیحاتم برید توی همون سایتی که شمشاد معرفی کرده. اونها کار خرید و فروشم انجام میدن خودشون.
موفق باشید

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
راه اندازی فروشگاه اینترنتی که فقط وب مانی قبول کنه مثل این هست که توی واشنگتن یه فروشگاه راه بندازید ولی به جای دلار آمریکا، فقط کرون سوئد قبول کنید. محبوب ترین روش در خرید های اینترنتی کارت های اعتباری هستن و در مرحله بعد و با اختلاف زیاد پی پال. بیشتر کاربرهای عادی اینترنتی نه تنها همچین اکانت هایی ندارن بلکه اصلا اسمشون رو هم نشنیدن.

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
راه اندازی فروشگاه اینترنتی که فقط وب مانی قبول کنه مثل این هست که توی واشنگتن یه فروشگاه راه بندازید ولی به جای دلار آمریکا، فقط کرون سوئد قبول کنید. محبوب ترین روش در خرید های اینترنتی کارت های اعتباری هستن و در مرحله بعد و با اختلاف زیاد پی پال. بیشتر کاربرهای عادی اینترنتی نه تنها همچین اکانت هایی ندارن بلکه اصلا اسمشون رو هم نشنیدن.

بله با حرف شما موافقم اما چه می شود کرد ؟!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,449
با گوگل این تاپیک رو پیدا کردم

liqpay و OK pay چطور هستن؟

این هزینه های liq pay هست
https://liqpay.com/?do=pages&p=fees

اون درگاه ها مثل اینکه مسترکارت و ویزا رو هم قبول میکنن. کسی بخواد بوسیله اون درگاه ها با مسترکارت خرید کنه مشکلی پیش نمیاد؟ چون ایرانی هستیم..

Last edited:
بالا