برگزیده های پرشین تولز

مين بورد سري بلک A780GM-A آنبورد گرافيک و cpu AMD 4000 x2 با گارانتي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
فروخته شد

سلام
من سيستم رو ارتقاء دادم يه تعداد قطعات سالم دارم براي فروش
قبلا هم اينجا فروش داشتم به اقاي otello که هميشه هم به بنده لطف داشتند
با اين که قطعات رو من خيلي وقت هم نيست خريدم مخصوصاً مين بورد که سال گذشته قبل از عيد خريدم ولي به ساتاي بيشتري نياز داشتم و در کل تضميم گرفتم مين بورد رو هم به روز کنم و هم سي يو چهار هسته اي گرفتم

2005-01-02_2101.jpg

مين بورد: A780GM-A
گارانتي سازگار هست و تا سال 03/06/2011 مهلت داره تصوير کارت گارانتي اون در زير هست روي تصوير کليک کنيد تا تصوير اصلي را مشاهده کنيد:

از اين سايت مي تونيد کامل مشخصات اش رو ببنيد:
http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Pr...lID=892&DetailName=Feature&MenuID=123&LanID=0

تصوير خروجي و ورودي هاي پنل مين بورد:
ecsa780GMa_io.jpg

در ضمن بايوس اون هم به روز هست
مين بورد خيلي خوبي هست من توي اين يک سال خيلي ازش راضي بودم و با اين که گرافيک آنبود هست 3200 HD ولي کارايي خوبي داره و خروجي HDMI هم داره با چيپ 780
از خصوصيات اون گرافيک آنبورد نسبتا خوب و خروجي HDMI و همچنين سه تا اسلت PCI که خوب اکثر مين بورد هاي جديد دو اسلت pci دارند تصوير مين بورد و سي پي يو و پک هاش کامل هست

cpu:
4000 Athlon 64 AM2 X2 AMD BOX
گارانتي تا تاريخ: 10/07/2010 گارانتي FCC تصوير زير مربوط به گارانتي cpu:

دوستان همونطور که در تصاوير فوق مشاهده مي کنيد cpu روي مين بورد هست و باز نکردم و تصميم دارم هر دو رو با هم بفروشم [/B
]هر کدوم از دوستان خواست قيمت پيشنهادي رو مي تونه اينجا يا در پيغام خصوصي اعلام کنه حداقل تفاوت قيمت بين دو تا قيمت پيشنهادي 2000 تومان هست يعني بر فرض مثال اگه کسي خريد 3 هزار تومن نفر بعدي حداقل بايد 5 هزار تومان يا بيشتر پيشنهاد بده

قيمت پايه براي مين بورد 50 تومان (قيمت پيشنهادي بالاتر از اين باشد)
قيمت مين بورد الان در سايت ليون کاميپوتر 75500 تومان هست:
http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=662

قيمت پايه براي سي پي يو 30 تومان (قيمت پيشنهادي بالاتر از اين قيمت باشد)

هزينه پست هم توافقي هست و بستگي به پيشنهاد دوستان داره
فقط خواهشا دوستان هر کسي قصد خريد داره نظر يا درخواست بده و طوري نباشه که يکي بگه من فلان قيمت مي خواهم بعد يک هفته اصلا هيچ خبري ازش نشه
با تشکر
کريمي از شيراز

و در ادامه ...

دوستان اين دو تا قطعه هم هست هر کسي با قيمت خوب هر چهار تاش رو برداره مي فروشم و ديگه حوصله چونه زدن و وقت گذاشتن براي کم و زيادش رو ندارم و من هم راحت ترم که يک بار پست مي کنم و تمام

سلام
رايتر مشکلي نداره فقط چون مي خواستم سيستم رو به روز کنم يه رايتر Asus گرفتم که سرعت خوندن اون بالاتر هست
اين رايتر لايتون هم باهاش کم و بيش رايت زدم ولي خوب سالم بود که امروز بازش کردم هم رايت مي کرد و هم ديسک مي خوند ولي مي گم کلا يه رايتر نو خريدم که سرعت بهتري داشته باشه هم توي اجراي اوليه و هم در خوندن
ديگه بد و خوبش با خريدار يعني من توش نيستم شايد هم خريديد يک ده تا ديسک هم رايت نکرد شايد هم هزار تا رايت کرد ديگه براي ده تومن حوصله اين که خراب بود سالم بود رو ندارم هر کسي خواست يا علي مدد بد و خوبش پاي خودش
گارانتي هم نداره يک سال قبل گرفتم و يکي دو ماه از اتمام گارانتي اون مي گذره
اين هم تصويرش:
2005-01-02_2053.jpg

2005-01-02_2054.jpg

قيمت پايه 10 تومن هزينه پست با خريدار هر کي بيشتر خريد مال اون
حداقل پيشنهاد بالاتر 1000 تومان

سلام
سيستم رو ارتقاء دادم و قطعات رو اينجا گذاشتم مين بورد و سي پي يو در لينک زير هست:
http://forum.persiantools.com/t146046.html

2005-01-02_2050.jpg

2005-01-02_2051.jpg

پاور Acbel 300W که من با اين پاور هيچ مشکلي نداشتم اصلا صدا نداره سنگين ترين پاوري هست که توي عمرتون ديديد يعني وزنش دو برابر کيس من هست با اين که 300 وات هست اصلا صدا نداره و حس نمي کنيد که اين پاور اصلا روشنه يا خاموش فن بزرگ هست و بدون صدا يا همون سايلنت
خودم دو سه سال قبل خريدم 35 تومن
گارانتي اون تمام شده است

تصوير از جعبه و متعلقات گرفتم در زير مشاهده مي کنيد:

قيمت پيشنهادي 15 تومن (پيشنهاد بالاتر از اين قابل بررسي است)
حداقل تفاوت براي پيشنهاد بالاتر 2000 تومان يا بيشتر
هزينه پستي يا تيپاکس با خريدار
در شيراز تحويل حضوري
با تشکر
کريمي از شيراز

Last edited:

kouhestan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من می خوام با پاور 300 وات
قبلش چند سوال
سه قطعه سالمن ؟ ضربه ، نوسان برق ، اور کلاک و ... جوری که گارانتی رو باطل کرده باشه یا قطعات معیوب باشن چی ؟

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
من می خوام با پاور 300 وات
قبلش چند سوال
سه قطعه سالمن ؟ ضربه ، نوسان برق ، اور کلاک و ... جوری که گارانتی رو باطل کرده باشه یا قطعات معیوب باشن چی ؟

دوست عزيز

هيچ مشکلي ندارن علت فروش خريد قطعات و ارتقاء قطعات که قطعات هم از آقاي حسيني ليون کاميپوتر :
http://www.lioncomputer.ir/forum/index.php
خريداري کردم مي تونيد از جناب حسيني هم سوال کنيد هم مين و هم سي پي يو و هم پاور از خودشون خريداري کردم

پاور گارانتي اش تمام شده ولي پلمب هست و برچسب و چيزهاي ديگه اش دست نخورده و از وقتي نصب کردم روي کيس همين ديروز باز کردم از روي کيس
والله من توي قطعه نبودم نمي دونم حقيقت اش کاسب هم نيستم که کارم سخت افزار باشه
باهاش کار مي کردم اورکلاک هم نکردم علت اينکه اين مين بورد رو خريداري کردم اين بود که سال گذشته مين بورد بنده که asus m2avm بود يک هفته قبل از عيد مشکل پيدا کرد و سريع ناچار شدم يک مين بورد بگيرم و چرا اين رو انتخاب کردم چون مين بوردي هست که سه تا اسلت pci داره و من چون کارت dvb و کارت TV داشتم و براي اطمينان از خط اينترنت يک کارت فکس مودم هم نصب کردم که اگه اينترنت adsl قطع شد کارم با مشکل بر نخوره و بتونم کانکت بشم
الان ديگه نيازي به کارت مودم ندارم و کلا با دو تا اسلت PCI کارم راه مي افته
در ضمن مين بورد asus m2avm هم که عرض کردم بعد از عيد دادم گارانتي و بعد اينکه درست شد فروختم به جناب otelo که اينجا همه ايشون رو مي شناسند

به هر حال در خدمتتون هستم من توي قطعات نيستم شايد هم زديد برق همون موقع سوخت رفت هوا
من سالم باز کردم خاک اش هم درست پاک نکردم چون مستقيم مي خواستم بزارم توي اون تلق خودش فقط فن سي پي يو رو باز کردم که توي قوطي جا بشه و متعلقات رو جدا توي يک پاکت بسته بندي کردم که احياناً براي خريدار ارسال کنم
در خدمتتون هستم

Last edited:

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان اين دو تا قطعه هم هست هر کسي با قيمت خوب هر چهار تاش رو برداره مي فروشم و ديگه حوصله چونه زدن و وقت گذاشتن براي کم و زيادش رو ندارم و من هم راحت ترم که يک بار پست مي کنم و تمام
لينک پاور
http://forum.persiantools.com/t146050.html
لينک رايتر
http://forum.persiantools.com/t146053.html

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان آخرين براي هر چهار قطعه :

پيشنهاد بين 107 تومان تا 110 تومان
توسط دو تا از دوستان
بعد که فرخته شده ديگه نگيد نگفتيد هر کسي مي خواهد با قيمت هاي بالاتر پيغام خصوصي بده

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
آخرين پيشنهاد 110 تومن
کسي بالاتر نبود مي فروشم بعد نگيد چرا فروختي ما مي خواستيم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
آخرين پشنهاد ثبت شده 115 تومن بالاتر کسي نيست؟
مسئله اينکه که يه چند نفر خواهان اين قطعات هستند نمي خواهم بد قولي بشه و يکي بگه اقا من بالاتر مي خواستم چرا فروختي
براي همين عجله نکنيد هر کسي خواست تا امروز عصر خبر بده
115 آخرين قيمت البته هزينه پستي هم بفرمائيد که با شما هست يا خير چون حداقل 5000 هزينه پست يا تيپاکس اش هست

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
به سلامتی و دل خوش

خریدار خیر قطعاتو ببینه فروشنده هم با پولش بره مکه :D

ولی واسه کسی که احتیاج داشت واقعا ارزش خرید داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا