برگزیده های پرشین تولز

میوه های کوفتی

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
حتما میدونید چند ساله که مغازه ها پر شدن از میوه های خارجی . من میگم بیایین این میوه ها رو تحریم کنیم . آخه اینا که واردات میوه دستشونه اولا کشاورزهای ایرانی رو بدبخت کردن . دوما میوه های واقعا مذخرفی وارد مکنن . امروز من گلابی خارجی خریدم که بعدا متوجه شدم بهش میگن گلابی سیبری . واقعا مزه مذخرفی داره یک میوه آشغال هست ( در مقابل گلابی ایرانی ) . جدیدا گردو هم از چین وارد شده اینقدر پوستش کلفته که نصف مغزشو نمیتونی در بیاری و اصلا نمیشه با گردوی تویسرکان که پوستش مثل کاغذه و خیلی هم خوش طعمه مقایسش کرد . بقیه میوه ها هم کم و بیش همینطور هستند . واقعا تاسفم .

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
میوه که خوبه..میترسم دو روز دیگه چیزای دیگه هم وارد کنند.:دی

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
اقا بیان چند تا از این دخترای امریکن پای رو وارد کنن هم فروش خوبی داره هم همه راضین
تازه اینجوری فرار مغز ها هم کم میشه

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
اقا بیان چند تا از این دخترای امریکن پای رو وارد کنن هم فروش خوبی داره هم همه راضین

سودش بالاست.بیا خودمون وارد کنیم.

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
کش همه بدبختی ها وارد شدن میوه خارجی بود:( درسته که خوب نیست ولی خیلی بذختی های بزرگتری گریبان مردم و همون کشاورزها رو گرفته

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نه بابا آمریکاییا به درد نمیخورن!
بریم از مصر بیاریم :D بازارش تووووووووووووووووووپه!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
با کیا اومدی سیزده بدر

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
مشکل اصلی بازار میوه ایران واسطه های نامرد و پست فطرت هستن سیب رو از باغدار می خرن 100 تومن. اونم چون براش صرف نمی کنه که بچینه می زاره از بین بره.
همون سیبو تو میدون می ده 400 تومن و در مغازه 800 تومن. اگه پول داشتم یه بازار می زدم که میوه رو از همه جا به قیمت عادلانه بخرم و مستقیم به قیمت عادلانه بدم دست مردم.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
وقتی کشاورزه از دولت 300 400 میگیره دیگه کار نمیکنه همین میشه دیگه

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
فعلا در حال رای زنی هستیم

به قول یکی از بچه ها همشونم شاسی بلندن تقاضا هم زیاده

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
من از شما يه سوال دارم.شما اگه اگه ميوه نخوري مي ميري يا اگه شب بدون حق مسلمت كه همانا انرژي هسته ايه تا صبح به چشمات خواب نمياد.نيازي به جواب نيست همگان مي دونيم انرژي هسته اي اوجب واجبات است و راضي نگه داشتن كشور دوست و برادر چين از اهم امور.

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
من از شما يه سوال دارم.شما اگه اگه ميوه نخوري مي ميري يا اگه شب بدون حق مسلمت كه همانا انرژي هسته ايه تا صبح به چشمات خواب نمياد.نيازي به جواب نيست همگان مي دونيم انرژي هسته اي اوجب واجبات است و راضي نگه داشتن كشور دوست و برادر چين از اهم امور.

نه دیگه نمیشه خوابید حکم نون شب داره مگه نمیدوتنستید ؟ :lol:

اخه مشکل اینه که کشور دوست و همسایه یکس 2 تا نیست .. ما دلمون به همین دوستان خوش هست دیگه . کلی دوستان دور و نزدیک داریم از ان ور دنیا تا زیر گوشمون همه هم برادر هستن رسم برادری هم به جا میاریم از دهن خودمون در میاریم میزاریم دهن برادرمون فقط و فقط هم در راه رضای خدا:p

بالا