برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دامنه 4 حرفی دات کام و تاپ !

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام.
این دامنه از 4 حرف تشکیل شده که اول یک شماره از 1 تا 10 هست و بخش دومش واحد پول دلار یا USD هستش .

از توضیح بالا میشه فهمید دامنه چه خصوصیتی داره ( اگر خواستین میتونید pm بدین تا براتون اسم کامل رو ارسال کنم.

قیمت پایه : 90 تومن. ( مجبوریم به نرخ وطنی بفروشیم )

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
دوست عزیز یه نگاه به این پست بندازید :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2608767&postcount=6

لطف کنید پستتون رو ویرایش کنید و آدرس رو بذارید غیر این صورت همکار بخش تاپیک رو قفل میکنه.

پ.ن: بچه ها خواهشا نیاید بگید هی ادرس رو بفرست و چرا ادرس رو نذاشتید ! صبر میکنیم تا ادرس رو توی پست اول اعلام کنند.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام.
این دامنه از 4 حرف تشکیل شده که اول یک شماره از 1 تا 10 هست و بخش دومش واحد پول دلار یا USD هستش .

از توضیح بالا میشه فهمید دامنه چه خصوصیتی داره ( اگر خواستین میتونید pm بدین تا براتون اسم کامل رو ارسال کنم.

قیمت پایه : 90 تومن. ( مجبوریم به نرخ وطنی بفروشیم )

سلام
اگه اونطوری که فکر میکنم باشه ، مثلا 1usd.com و امثالهم باید دومین خیلی خوبی باشه چون com و چهار حرفیه !
به نظرم توی سدو بزار برای فروش ! جدی میگم. به هر حال دومین خیلی خوبیه.
در ضمن بهتون پی ام زدم ، لطفاً چک کنید.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز یه نگاه به این پست بندازید :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2608767&postcount=6

لطف کنید پستتون رو ویرایش کنید و آدرس رو بذارید غیر این صورت همکار بخش تاپیک رو قفل میکنه.

پ.ن: بچه ها خواهشا نیاید بگید هی ادرس رو بفرست و چرا ادرس رو نذاشتید ! صبر میکنیم تا ادرس رو توی پست اول اعلام کنند.
آقا حمید دامنه فکر میکنم مشخصه دیگه . اون در حالتی هست که دامنه کاملا مخفی باشه . ( شماره اول از 1 هست تا 10 و کلمه بعدی هم USD و پسوند دامنه دات کام ! )

( بعد هم بنده عرض کردم که : ""اگر خواستین میتونید pm بدین تا براتون اسم کامل رو ارسال کنم """ )

بالا