برگزیده های پرشین تولز

انتخاب عنوان بهترین فیلم سال پرشین تولز - دور نهایی

کدام یک!!؟

• Total voters
    64
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
توجه
توجه

تبليغات ناسالم در روند راي گيري​

از سوي ياران جنبش " نگاتيو طلايي " كميته حقيقت ياب براي بررسي افزايش ناگهانيه تعداد راي يك عنوان خاص كه در طول شب گذشته انجام شده و باعث تعجب همگان شد تشكيل شد و متاسفانه بايد بگم به نتايج تاسف باري رسيديم :

طرفداران " راش طلايي " در خارج از اين تاپيك و در قسمت هاي ديگر تالار ( كه ارتباطي هم با بخش "هنرهاي بصري" ندارد ) دست به تبليغات ناسالم زدند .

همانطوري كه ملاحظه ميكنيد در اين بخش به جاي اينكه يوزرها رو دعوت كنند تا در يك نظرسنجي سالم شركت كنند و هر كس عنوان مورد نظر خودشو انتخاب كنه ، مستقيما از آنها خواسته شده تا فقط به يك عنوان خاص راي بدهند

همين امر باعث شده يوزرهايي كه در اين صفحه هستند به عنوان " راش طلايي " راي دهند

لازم به ذكر است كه به اين يوزرها وعده هاي دروغين دنيوي و اخروي نيز داده شده است

همه عزيزان ميتوانند روند اين تبليغات ناسالم رو در تصاوير زير مشاهده كنند :

اين هم خود تاپيك كه در آنجا تبليغات ناسالم صورت گرفته :

http://forum.persiantools.com/t98195-page414.html

به يورزهاي محترمي كه دست به تبليغات ناسالم زدند توصيه ميكنم پست خودشون رو پاك يا اديت نكنند ، چرا كه تصوير كامل و تمام صفحه تاپيك در مدارك موجوده :cool:

از طرف ياران جنبش " نگاتيو طلايي " از مديران درخواست رسيدگي دارم ( صحه صدر داشته باش برادر )

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا که ما جلوییم با اختلاف زیاد

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
توجه
توجه

تبليغات ناسالم در روند راي گيري​

از سوي ياران جنبش " نگاتيو طلايي " كميته حقيقت ياب براي بررسي افزايش ناگهانيه تعداد راي يك عنوان خاص كه در طول شب گذشته انجام شده و باعث تعجب همگان شد تشكيل شد و متاسفانه بايد بگم به نتايج تاسف باري رسيديم :

طرفداران " راش طلايي " در خارج از اين تاپيك و در قسمت هاي ديگر تالار ( كه ارتباطي هم با بخش "هنرهاي بصري" ندارد ) دست به تبليغات ناسالم زدند .

همانطوري كه ملاحظه ميكنيد در اين بخش به جاي اينكه يوزرها رو دعوت كنند تا در يك نظرسنجي سالم شركت كنند و هر كس عنوان مورد نظر خودشو انتخاب كنه ، مستقيما از آنها خواسته شده تا فقط به يك عنوان خاص راي بدهند

همين امر باعث شده يوزرهايي كه در اين صفحه هستند به عنوان " راش طلايي " راي دهند

لازم به ذكر است كه به اين يوزرها وعده هاي دروغين دنيوي و اخروي نيز داده شده است

همه عزيزان ميتوانند روند اين تبليغات ناسالم رو در تصاوير زير مشاهده كنند :

اين هم خود تاپيك كه در آنجا تبليغات ناسالم صورت گرفته :

http://forum.persiantools.com/t98195-page414.html

به يورزهاي محترمي كه دست به تبليغات ناسالم زدند توصيه ميكنم پست خودشون رو پاك يا اديت نكنند ، چرا كه تصوير كامل و تمام صفحه تاپيك در مدارك موجوده :cool:

از طرف ياران جنبش " نگاتيو طلايي " از مديران درخواست رسيدگي دارم ( صحه صدر داشته باش برادر )

بنده با تمام قوا این موارد رو تکذیب می کنم و از همین بلندگو اعلام می کنم . تبلیغات در گروه یا تاپیک های مربوطه هیچ منافاتی با برگزاری روند سالم انتخابات نداره . یه عده ای هم فقط به خاطر اسم پیشنهاد دهنده اومدن به گزینه ی مربوطه رای دادن . مثل من که به راش رای دادم :دی

سرخ و سفید جدا کردن و اینکه فلانی توی بخش پست نداشت تا حالا اومده رای داده هم هیچ محلی از اعتنا نداره . دو آی دی ها هم رای هاشون میتونه حذف بشه چون من نه چنین کاری کردم نه تایید می کنم این کار رو

پ ن : راش سالاره خدایی

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
بنده با تمام قوا این موارد رو تکذیب می کنم و از همین بلندگو اعلام می کنم . تبلیغات در گروه یا تاپیک های مربوطه هیچ منافاتی با برگزاری روند سالم انتخابات نداره . یه عده ای هم فقط به خاطر اسم پیشنهاد دهنده اومدن به گزینه ی مربوطه رای دادن . مثل من که به راش رای دادم :دی

عجب ! پس نظر خودشون رو ندادن ، فقط بخاطر گل روي شما و گل روي اونا اومدن راي دادن

جالبــــــــــه ، عجب انتخاباتي !!!!

تكذيب هم ميكني اونم تو بلندگو ! به جاي اينكه طرف رو دعوت كنيد بياد تو نظر سنجي شركت كنه و نظرشو اعمال كنه
ازش ميخوايد كه به عنوان موردنظر شما راي بده ؟

اين ديگه خيـــــــــــــــــــلي جالبه !!!!

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من خواهش میکنم تمام کنید این صحبت ها رو !

خراب کردید این کار قشنگ رو واقعا ! به معنای واقعی کلمه با این لوس بازی ها خراب کردین کار رو ! از اول سال 2009 داریم تو اون تاپیک پست میزنیم، فیلم معرفی میکنیم، بحث میکنیم حالا سر انتخاب اسمش اینجوری ...

این سومین باری هست که داره نظرسنجی انجام میشه. ماها خودمون باید تو گروه هنرهای نمایشی تصمیم میگرفتیم و تمام میکردیم کار رو خدایی !

@ دوستان مدیر

تموم کنید این نظرسنجی رو خدایی ! هر سه اسم اسمهای قشنگی هستن. بشینید سه نفری توافق کنید، 2 به 1 هر کدوم رای آورد همون رو بگید تموم شه بره !

بنده هم به نمایندگی هم تمام کاربران فعال بخش نظر شما رو تایید میکنم :دی

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
من خواهش میکنم تمام کنید این صحبت ها رو !

خراب کردید این کار قشنگ رو واقعا ! به معنای واقعی کلمه با این لوس بازی ها خراب کردین کار رو ! از اول سال 2009 داریم تو اون تاپیک پست میزنیم، فیلم معرفی میکنیم، بحث میکنیم حالا سر انتخاب اسمش اینجوری ...

این سومین باری هست که داره نظرسنجی انجام میشه. ماها خودمون باید تو گروه هنرهای نمایشی تصمیم میگرفتیم و تمام میکردیم کار رو خدایی !

@ دوستان مدیر

تموم کنید این نظرسنجی رو خدایی ! هر سه اسم اسمهای قشنگی هستن. بشینید سه نفری توافق کنید، 2 به 1 هر کدوم رای آورد همون رو بگید تموم شه بره !

بنده هم به نمایندگی هم تمام کاربران فعال بخش نظر شما رو تایید میکنم :دی

عجب حرفي زدي برادر

من نظر شخصيم اين بود كه نظرسنجي رو هيجان انگيز كنيم كه همه بيان شركت كنند ، ميبينيد كه چقدر داغ شده و هركس از عنوان مورد علاقه خودش حمايت ميكنه

اگر هم به عنوان كاربر فعال واقعا فكر ميكنيد لوس شده ، شخصا به نظر شما احترام ميذارم و پست ها رو پاك ميكنم

ولي خدايي تا حالا نظرسنجي با اين هيجان ديده بودي ؟

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
عجب ! پس نظر خودشون رو ندادن ، فقط بخاطر گل روي شما و گل روي اونا اومدن راي دادن

جالبــــــــــه ، عجب انتخاباتي !!!!

تكذيب هم ميكني اونم تو بلندگو ! به جاي اينكه طرف رو دعوت كنيد بياد تو نظر سنجي شركت كنه و نظرشو اعمال كنه
ازش ميخوايد كه به عنوان موردنظر شما راي بده ؟

اين ديگه خيـــــــــــــــــــلي جالبه !!!!

دوست من آخه دعوت به رای دادن به گزینه ای از گزینه ها کی اسمش تقلب هست؟! :D

تبلیغ هست دیگه . علنی هم هست . این کجاش مشکل داره؟

تکلیف مشخص شده به نظر من . راش اول شده :دی

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
عجب حرفي زدي برادر

من نظر شخصيم اين بود كه نظرسنجي رو هيجان انگيز كنيم كه همه بيان شركت كنند ، ميبينيد كه چقدر داغ شده و هركس از عنوان مورد علاقه خودش حمايت ميكنه

اگر هم به عنوان كاربر فعال واقعا فكر ميكنيد لوس شده ، شخصا به نظر شما احترام ميذارم و پست ها رو پاك ميكنم

ولي خدايي تا حالا نظرسنجي با اين هيجان ديده بودي ؟

دوست عزیز.

هیجان و شوخی یک حدی داره.

این رو قبول دارید اگر از اون حدش فراتر بره دیگه هیجان انگیز نیست ؟

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
چه افتی داشتیم ما ییهو :دی

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
@ دوستانی که توی بخش کم پست دارن یا توی تاپیک 2009 پست هاشون دو رقمی نیست :

به گفته ی دوست مدیرمون Dark Kinght سطح پی تی رو با رای هاتون آوردید پایین :

اما اینطوری دیگه زیادی بی مزه میشه اونم برای جریانی که کلا 9 نفر!! از کل 149,404 عضو پی.تی پست هاشون توی تاپیک اصلی 2رقمی هست!!

آره واقعا کلاس پی.تی همینطوری میاد پایین!

من به دوستان مدیر پیشنهاد می کنم یه تصمیمی بگیرن . وقتی ظرفیت نداریم بهتره رای ندیم و اگه موضوع مهمی نیست برای ما انتخاب عنوان :

به نظرم دیگه ولش کنین چون اینطوری برای بار سوم باید برگزار بشه اگر یه موضوع خیلی مهمی در جریان بود آره.

اصلا رای ندیم . جنجال درست کردن و راه انداختن جنگ روانی در گروپ هنرهای نمایشی و اینکه مسیج بذاریم و اونی که ما تو کار نون بیار کباب ببر باهاش هستیم هم بیاد تایید بکنه فکر نمی کنم کار درستی باشه . حرفی اگه هست که به کاربرانی که رای دادن بر می گرده بهتره پابلیک باشه

اگر De Monarch بود می گفتن داره جنجال درست میکنه ولی چون دوستمون هستن اسمش چیز دیگه ای هست

نکنید عزیزان . وقتی ظرفیت ندارین نه نظر بدین نه شرکت کنین . همونطور که پاتون رو از تاپیک 2009 کشیدید کنار و پستهاش رو کوت می کنید و می برید در گفت گو آزاد جواب میدید که خدای ناکرده نجاست اون تاپیک پاچه ی شلوارتون رو نگیره در مورد عنوانش هم نظر ندید

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
البته ITI هم بی راه نمیگه. مثل این میمونه که ITI بره همه مشتری هایی که بهش سفارش دانلود دادن رو جمع بکنه بگه به فلان گزینه رای بدین. یا مثلا منی که از سال 2000 دسترسی به نت داشتم همه دوستان و آشنایان یاهو و فروم های داخلی و خارجی رو جمع کنم و بگم به فلان گزینه رای بدین و یک گزینه رو 4 رقمی بکنم. دلم می سوزه که از کجا به کجا داریم می رسیم ...
در مجموع این مورد شاید به چشم نیاد ولی کار قشنگی نیست این حرکات. هرچند نشان لیاقت در دوری که این بحث ها و تبلیغ و درخواست توی گروه نبود " با 17 رای اول شد " و الان هم دقیقا " 17 رای " داره. برای اون کسانی که می گفتن تقلب شده. اما فکر می کنم همین راش طلایی رو از اول میذاشتین تا به کسی بر نخوره!

Last edited:

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
دوست من آخه دعوت به رای دادن به گزینه ای از گزینه ها کی اسمش تقلب هست؟! :D

تبلیغ هست دیگه . علنی هم هست . این کجاش مشکل داره؟

تکلیف مشخص شده به نظر من . راش اول شده :دی

كي گفت تقلب ؟ گفتيم " تبليغات ناسالم "

دوست عزیز.

هیجان و شوخی یک حدی داره.

این رو قبول دارید اگر از اون حدش فراتر بره دیگه هیجان انگیز نیست ؟

شوخي كه در بين نيست

نميدونم شما چرا ناراحت شديد ، يه پستي رو بنده زدم اون دوستمون هم اومد از خودش و عنوان مورد علاقش دفاع كرد ، همين.

به هر حال شما فعال اين بخش از تاپيك هستيد و بخاطر احترام به شما ديگه ايجاد هيجان نميكنم و بحث رو ادامه نميدم ( ولي قبل از اعتراض شما داشت خوب پيش ميرفت )

البته ITI هم بی راه نمیگه. مثل این میمونه که ITI بره همه مشتری هایی که بهش سفارش دانلود دادن رو جمع بکنه بگه به فلان گزینه رای بدین. یا مثلا منی که از سال 2000 دسترسی به نت داشتم همه دوستان و آشنایان یاهو و فروم های داخلی و خارجی رو جمع کنم و بگم به فلان گزینه رای بدین و یک گزینه رو 4 رقمی بکنم. دلم می سوزه که از کجا به کجا داریم می رسیم ...
در مجموع این مورد شاید به چشم نیاد ولی کار قشنگی نیست این حرکات. هرچند نشان لیاقت در دوری که این بحث ها و تبلیغ و درخواست توی گروه نبود " با 17 رای اول شد " و الان هم دقیقا " 17 رای " داره. برای اون کسانی که می گفتن تقلب شده. اما فکر می کنیم همین راش طلایی رو از اول میذاشتین تا به کسی بر نخوره!

حرف شما كاملا درسته ، خب وقتي يكي بياد در خارج از تاپيك مربوطه و در تاپيك هاي ديگه به صورت علني و جلوي ديد همه تبليغ كنه بقيه هم تحريك ميشن برن تو قسمت هاي ديگه كار مشابه انجام بدن و همهمه ميشه

به هر حال از دوستان خواهش دارم اين بحثي كه بوجود اومد رو تو تاپيك ادامه ندن ، چون وقتي از اينجور بحث ها به وجود بياد همه چي خيلي بد و با ناراحتي تموم ميشه

پس :

همگي با هم در ادامه نظر سنجي شركت كنيم

choir.gif

راش طلایی

نشان لیاقت پرشین تولز

نگاتیو طلایی

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
جالبه موقع فیلم دیدن هم نت رو چک می کنیم :دی

بنده هیچ کاری به رای ها ندارم و برای من هیچ فرقی نمیکنه کی رای بیاره . لطفا منو در مقابل ITI یا هر کس دیگه ای قرار ندید و دلتون بی جهت هم برای چیزی نسوزه . جالبه کاری که شما علنی کردید و به رای بقیه توهین کردید رو دارید با من می کنید :دی . راش طلایی یا نگاتیو یا نشان لیاقت . برای من از بن هیچ فرقی نداره جز یک رای که دوس دارم به عنوانم بدم. هر کسی هم میتونه تبلیغ کنه . حالا یا ما از وقتی که هیچ کس توی ایران نت نداشت نت داشتیم یا نداشتیم . حرف توهین آمیز شما ناظر به همه ی کسایی هست که توی بخش کم پست دارن یا پست هاشون توی تاپیک 2009 دو رقمی نیست چه اونایی که به لیاقت رای دادن چه ندادن :

اما اینطوری دیگه زیادی بی مزه میشه اونم برای جریانی که کلا 9 نفر!! از کل 149,404 عضو پی.تی پست هاشون توی تاپیک اصلی 2رقمی هست!!

البته این عجیب هم نیست . شما در طول سال هم غیر مستقیم پست های خودتون رو بهترین پست ها و بقیه رو ریزه خوار سفره ی کرمتون می دونید

کاربر گرامی . من نمی دونم مشکل شما چیه . رای گیری برگزار شد و همه هم تبلیغ کردن و رای دادن . من هم تاپیک رو معرفی کردم و گفتم اگر به "راش " رای بدید بهتر هست . این کجاش مشکل داره آخه :دی

بهتر هست به جای جنجال درست کردن و غیرمستقیم نیش و کنایه زدن و راه انداختن جنگ اعصاب و نون بیار کباب ببر بازی سعی کنیم نظر جمع رو بپذیریم

من شما رو دوس دارم . نکنید این کارها رو کاربر محترم . باور کنید در شان شما که از خیلی از ماها از نظر سنی بزگرتر هستید نیست

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر فرق نداشت که این فرضیه تقلب و پابلیک بودن رای شکل نمی گرفت (که خدا رو شکر هر دو بار هم 17 تا شد)
الان هم حرفی نیست. سابقه شما معلوم هست و برای من هم همینطور. البته (متاسفانه) پست های گروه های غیر عمومی رو نباید نمایش داد. اما مثل اینکه چاره ای نیست و شما هم به اینکار علاقه داره (شرمنده دوستان به خاطر ادبیات دوستمون) :

http://www.imagemoon.us/images/ce418132d5f2fff45c177a128a786717.jpg

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من که خودم هم دارم میگم تبلیغ کردم :دی آخه کجاش مشکل داره :دی شما چیزی گیر نیووردی داری بحث رو می گردونی :دی به فرض هم که تبلیغ کردن از فوش ناموس بدتر باشه :دی شما که کلآ همه رو شستی گذاشتی کنار :دی

من ادامه نمیدم . کارنامه ی شما هم مشخصه

و من الله توفیق

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
ببخشید !

من کلا برای هممون متاسفم !

چه میخواد محبوب ترین کاربر فروم باشه که نام کاربریش Dark Knight هست ! چه میخواد صمیمی ترین دوستم باشه که نام کاربریش De Monarch هست !

7-8 نفر کاربریم کلا ! نمیتونیم یک مساله کوچیک رو بین خودمون حل کنیم. همش دنبال این هستیم به اون یکی تیکه بندازیم. اون یکی رو مسخره کنیم ! یکی اونور میاد به اون تیکه میندازه ! بعد یکی میاد اسمایل :rolleyes: میذاره براش که آره منم با توام ! بعد یکی میاد کل یوم همه رو میشوره میذاره کنار !

من واقعا متاسفم برای این جوی بدی که در این بخش وجود داره ! نمیدونم استارتش از کجا زده شده ! ولی واقعا زشت هست.

من از همه شماها کم سن و سال تر هستم. ولی واقعا براتون متاسفم !

نمیدونم اگه مثلا الان دنی اینجا بود چی میگفت و چی فکر میکرد ! یا علی اگر اینا رو ببینه چی میگه ! یا ردیو پیش خودش میگه اینا کی هستن !

ولی این کارها درست نیست ! میگم سر جمع 7-8 نفر هستیم که تو این بخش فعالیم، ولی نمیتونیم خیلی راحت مثل کاربران سایر بخش ها کنار هم باشیم !

الان تو بخشی مثل فوتبال که این همه تنش و کل کل های گروهی وجود داره این مسائل به هیچ عنوان نیست یا اگر هم باشه به ندرت بوجود میاد. ولی اینجا که به هیچ عنوان اون مشکلات رو نداره ...

باید تاسف خورد واقعا !

الان نمیدونم کسی قرار هست ناراحت بشه از این پست من یا نه ! ولی بعید میدونم دلیلی برای ناراحتی وجود داشته باشه !

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
wow... اینجا چه خبره!؟

بعد میپرسیم چرا انتخابات واقعی مون اونجوری میشه وقتی جنبه یه همچین چیزی در چنین سطحی رو نداریم!...

من تاپیک رو بستم. نمیدونم میشه هنوز هم رای داد یا نه. اگه کسی خواست رای بده و به خاطر closed بودن تاپیک نتونست رای بده به من بگه تو پ.خ.

دلیل بسته شدن تاپیک هم فکر کنم نیازی به توضیح نداشته باشه. |:

تنها دلیلی که رای گیری گذاشتیم و حتی پیشنهاد همه رو هم جویا شدیم یه جور اهمیت دادن به نظر همه بود ولی متاسفانه مثل اینکه این کارهای دموکراتیک به ما نیومده! من نمیدونم مگه انقدر مهمه یه عنوان که سرش اینجوری میکنید؟!؟ قشنگ نیست به خدا!

به هر حال سه شنبه شب رای گیری بسته میشه و بعد هم رای های کاربر های فعال سینما (پوزش از دوستایی که به خاطر یک عده دیگه رای شون حساب نمیشه) شمره میشه و والسلام.

خودمونیم ها، ولی من یکی درس های خوبی گرفتم از این داستان ها :دی

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
خب انگار وقتی تاپیک بسته باشه نظر سنجی هم بسته میشه، پس بازش گردم. خواهشا بیخیال این بحث ها شید وگرنه شرمنده ی خودتون و پست هاتون میشم!

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب انگار وقتی تاپیک بسته باشه نظر سنجی هم بسته میشه، پس بازش گردم. خواهشا بیخیال این بحث ها شید وگرنه شرمنده ی خودتون و پست هاتون میشم!

لطفا با بعضی ها برخورد کنید اینجوری که نمیشه
طرف رو من اصلا تو بخش سینما ندیدم تا حالا یه پست هم نداده حالا اومده به ما میگه شما تقلب میکنید

به نظر من یه تاپیک بزنید که فقط کسایی که تو این چند وقته فعال بودن بتونن رای بدن نه اینکه طرف با 7-8 تا ID ش بیاد رای بده

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
فکر کنم درخواست کردم بحث ادامه پیدا نکنه؟!

خیال تون از نظر نظرسنجی راحت. فقط رای کاربر های فعال سینما یا نهایت کاربر هاییکه چند وقتی هست تو سینما و خصوصا تو تاپیک 2009 فعال بودن ولی هنوز کاربر فعال نشدن حساب میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا