برگزیده های پرشین تولز

ایستگاه اتوبوس مکانیزه امنیت دار اجتماعی!!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
45zu2v60osowwl45mckg.jpg

یعنی چی اونوقت؟!

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
فکر کنم کابین کابین هر کابین هم قفل داره:p:lol:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
نه فکر کنم هر کس امنیت اجتماعی نداشته باشه مثلا یه نور دورش روشن میشه آژیر می کشه یه سطل آب خالی می کنه رو سرش بعد هم سریع می بنددش به صندلی تا بیان دستگیرش کنن!

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
منم تو شهر دیدم اینو ولی چیزی سر درنیاوردم
چون هنوز چیزی نصب نشده بود
البته نمیدونم ایستگاه نصبی هستش یا احداثی

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
ایستگاه اتوبوس مکانیزه ؟ :blink:

علی این عکسو از کجا آوردی ؟

منم تو شهر دیدم اینو ولی چیزی سر درنیاوردم
چون هنوز چیزی نصب نشده بود
البته نمیدونم ایستگاه نصبی هستش یا احداثی

کجاها دیدی ؟

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
خوب معلومه چی هست دیگه الان توضیح میدم از ابهام در بیاید

اول اینکه مثل سرویسهای بهداشتی دوقسمت داره یکی بانوان و دیگری اقایان این تا اینجاش که همه فهمیدید حالا میرسیم سر قسمت اصلی

هر دو طرف 2 کابین هست تو قسمت بانوان یه خواهر میشینه و تو قسمت اقایان یک برادر البته هر دو هم دلسوز و مهربان . به به

بعد وقتی مسافران میان اونجا اگه احساس بشه مشکل اخلاقی دارن یا خدا نکرده زبونم لال سر و گوششون تو قسمتهای دیگه میجونبه خیلی با عطوفت میبرنت تو اون کابین برادر یکم باهات صحبت میکنن از نوع منطقی که به راه راست هدایت بشی . انقده خوبه :lol::lol:

دیگه از خدا چی میخوایید . رایگانم ارشاد شدید . دیگه چی میخواید:p

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
موقع سوار شدن شماره 1 و 2 داره. اگر 1 رو بزنی یعنی مذکری، 2 رو بزنی یعنی مونثی. بعد بر اساس سنسورهای GPS که کار گذاشته شده نقاط 1 و 2 کنترل ماهواره ای میشن. اگر این دو نقطه به هم نزدیک بشن از بلندگوی دیجیتالی صدای "برادر مزاحم نشو" که توسط امواج ultra sonic ارسال میشه پخش میشه. در صورتی که سه بار این اخطار داده بشه بار چهارم با لیزر فرد مزاحم سوزونده میشه %}

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
موقع سوار شدن شماره 1 و 2 داره. اگر 1 رو بزنی یعنی مذکری، 2 رو بزنی یعنی مونثی. بعد بر اساس سنسورهای GPS که کار گذاشته شده نقاط 1 و 2 کنترل ماهواره ای میشن. اگر این دو نقطه به هم نزدیک بشن از بلندگوی دیجیتالی صدای "برادر مزاحم نشو" که توسط امواج ultra sonic ارسال میشه پخش میشه. در صورتی که سه بار این اخطار داده بشه بار چهارم با لیزر فرد مزاحم سوزونده میشه %}

چشمام داره میزنه بیرون از این همه تکنولوژی

فکر نمیکنم انقدر پیشرفته باشه ها . ممکنه این طرح در حال تحقیق باشه . طی چند سال اینده بیاد و بتونیم به کشورهای دوست و همسایه هم صادر کنیم

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
چون من الان دنبال پیپل و اینجور چیزا هستم همه چیزو پیپل میبینم

لذا فکر کنم وارد این اتوبوس که بشی هویتت آمریکایی بشه بعد یه لپ تاپ مجهز به اینترنت 10 گیگا بیت پر 1000 سال بهت میدن تا خریداتو انجام بدی

شایدم امنیت دارش واسه اینه که آدم وقتی میشینه یه سنسور داره تا اگه میخی چیزی زیرتون بود واق واق کنه

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ایستگاه اتوبوس مکانیزه ؟ :blink:

علی این عکسو از کجا آوردی ؟

کجاها دیدی ؟
دروازه شیراز ایستگاه اول چهارباغ.

واقعا چی می تونه باشه؟ کی می تونه بگه؟ ضمن این که از تحلیل های دوستان داریم لذت می بریم. نمی دونستم انقدر ذهن خلاق داریم!

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
چون من الان دنبال پیپل و اینجور چیزا هستم همه چیزو پیپل میبینم

لذا فکر کنم وارد این اتوبوس که بشی هویتت آمریکایی بشه بعد یه لپ تاپ مجهز به اینترنت 10 گیگا بیت پر 1000 سال بهت میدن تا خریداتو انجام بدی

شایدم امنیت دارش واسه اینه که آدم وقتی میشینه یه سنسور داره تا اگه میخی چیزی زیرتون بود واق واق کنه

پیپال میخوایی ؟

من یه خوبش رو دارم :دی
خواستی پ.خ بزن :دی

شرمنده بی ربط بود !

بالا