برگزیده های پرشین تولز

چگونه یک ویترین زیبا بسازیم ؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
خوب؛ من برای شرکت خودمون شروع کردم به ساخت یه ویترین نه چندان کوچولو؛
این ویترین عرض 50سانتی متر داره ارتفاعش 100 و طول اون 250 سانت هست . فضای داخلیش دقیقا مساحتی برابر با یک میلیون و دویست و پنجاه هزار سانتی متر مکعب داره؛ یعنی یک متر و بیست و پنج صدم مترمکعب !

خوب؛ این ویترین قراره جایی بشه برای قرار گرفتن یک آکواریوم به طول و عرض 50سانتی متر، و ارتفاع کمتر از یک متر؛
فضای باقی مانده که طول اون 200 سانتی متر خواهد بود، محلی خواهد بود برای قرار گرفتن یک سری طبقات و اجناسی که قراره برای دید مشتری در اون قرار بگیره .

چهار چوبه ی این ویترین رو تا الان ساختم؛ تقریبا چهار شاخه ی 6متری قوطی 2*2 به همراه 12 عدد پیچ و مهره این تکه ها رو به هم متصل کرده .

طرح نهایی که در ذهن دارم ویترینی هست که کل اجناس داخل اون براحتی قابل دید باشن، هیچ قسمتی از فلزاتی که در حال حاضر در اون بکار رفته در دید مشتری نباشه؛ سطح روی اون یک شیشه قرار بگیره؛ از سمت خودمون یا به عبارتی صندوق دار؛ درب شیشه ای یا از جنس ام دی اف قرار بگیره که محتویات رو محفوظ نگه داره و همچنین پشت ویترین رو از دید مخفی کنه .
برای تزیین جلوی ویترین و خارج شدن از سادگی طرح؛ از بلوک های شیشه ای میخوام استفاده کنم .
خوب؛
این تاپیک از طرفی نقطه نظرات شما دوستان رو در بر میگیره که چطور کار کنم که وضعیت بهتری برای ویترین بوجود بیاد؛، و از طرف دیگه توضیحات خودم رو شامل میشه که عرض میکنم خدمتتون که چه کارایی کردم و ویترین رو چطوری ساختم که شاید راهنمایی باشه برای دوستان .
ممنون.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
خوب؛ تا الان چهارچوبه ی ویترین ساخته شده؛ برای پایه ها، از پایه های پلاستیکی که معمولا برای کابینت استفاده میشه استفاده کردم.
سطح جلو قراره یه شیشه ضخیم نصب بشه.
تونستم عکس میزارم.

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
مساحتی برابر با یک میلیون و دویست و پنجاه هزار سانتی متر مکعب داره
چطور مساحتش شده متر مکعب ؟ :دی

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
یه عکس بزار

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یه مشکل برام پیش اومده تو ساخت ویترین؛
یه سری قسمتها هست که جنسشون از آهنه؛ اینها رو نمیدونم با چی باید پوشوند که وقتی شیشه روی این سطح قرار میگیره، مشخص نباشه ؟

slu

Registered User
لایک‌ها
1
یه مشکل برام پیش اومده تو ساخت ویترین؛
یه سری قسمتها هست که جنسشون از آهنه؛ اینها رو نمیدونم با چی باید پوشوند که وقتی شیشه روی این سطح قرار میگیره، مشخص نباشه ؟

يك عكس از كارت بذار و مشكل رو توي عكس مشخص كن، شايد بتونم كمكت كنم تو طراحي و اجراش.

Last edited:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
فکر نمیکنم حتما نیازی باشه که پوشیده بشه
میتونی با همون اهن طرح های فلزی بهش متصل کنی و چیز جالبی هم در میاد من یکی از دوستانم برای زیر اکواریومش یه ویترین ساخته همینطوری خیلی هم خوشگله

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سانتی متر فرزندم !

در اولین فرصت ممکن حتما

سلام محمد جان
منظور این بود که چطور مساحت که واحد اندازه گیری سطح هست به متر مکعب محاسبه شده که واحد اندازه گیری حجم هست؟ :دی
موفق باشید :دی :rolleyes: :f34r:

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
با کمک ChatGPT

بالا