برگزیده های پرشین تولز

چگونگی راه اندازی سیستم تبلیغات کلیکی مانند اکسین

pmmcdvd

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
شاید عنوان تاپیک طوریه که همه فکر می کنن می خوام سیستم کلیکی راه بندازم ولی من فقط اون قسمت تبلیغاتش رو می خوام نه ارایه سرویس
که چطوری میشه اونو راه انداخت که می خوام تو فروشگاه خودم بذارم و توی وبلاگ های خودم فروشگاه خودم رو تبلیغ کنم
کسی از دوستان اطلاعی نداره؟:D
ممنون

amk

Registered User
لایک‌ها
9
ميشه واضحتر بگي؟
من به شخصه متوجه نميشم!

pmmcdvd

Registered User
لایک‌ها
5
ميشه واضحتر بگي؟
من به شخصه متوجه نميشم!

سلام
به روی چشم
این سایت های تیلیغات کلیکی بنراشون هر دفعه میری توی سایت عوض میشه
خوب من بنرهای فروشگاه خودم رو می خوام به این صورت دربیارم و در خود فروشگاه خودم +وبلاگ های خودم که در صورتی که هر سه روز آپدیتشون می کنم ولی روزانه 500 تا هر کدوم بیننده داره بذارم
حالا سرویسی هست اسکریپت یا هر چیزی هست می خوام بدونم چطوری میشه اینو راه اندازی کرد
که توش 100 تا بنر بندازم کارم رو راحت کنم و اینقدر دستی بنر هارو نذارم و لینک کنم دونه دونه که اینجوری هر موقع میری تو سایت باز همون بنر نمایش داده میشه
ممنون:D

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
به روی چشم
این سایت های تیلیغات کلیکی بنراشون هر دفعه میری توی سایت عوض میشه
خوب من بنرهای فروشگاه خودم رو می خوام به این صورت دربیارم و در خود فروشگاه خودم +وبلاگ های خودم که در صورتی که هر سه روز آپدیتشون می کنم ولی روزانه 500 تا هر کدوم بیننده داره بذارم
حالا سرویسی هست اسکریپت یا هر چیزی هست می خوام بدونم چطوری میشه اینو راه اندازی کرد
که توش 100 تا بنر بندازم کارم رو راحت کنم و اینقدر دستی بنر هارو نذارم و لینک کنم دونه دونه که اینجوری هر موقع میری تو سایت باز همون بنر نمایش داده میشه
ممنون:D

آهان بس شما منظورت اينه كه يه برنامه باشه كه لينكها و بنرها رو خودش تغيير بده...
اگه منظورت اين بوده باشه شما ميتوني يه فايل فلش درست كني بعد بهش برنامه بدي كه در ساعات خاصي و يا به طور رندم بنرها و لينكهارو تغيير بده....

درغير اينصورت هم فك كنم بتوني اسكريبتهاي رايگان سايتهاي تبليغات كليكي رو بيدا كني و يه جا نصب كني و خودت فقط ازشون استفاده كني...

موفق باشي...

بالا