برگزیده های پرشین تولز

سوال از هاستينگ هاي خارجي دارم

miniuser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
يه سوال داره ذهنم رو مي خوره:
اگر ما توسط يه شخص آشنا در خارج از كشور، از مثلا يكي از اين شركت ها:
bluehost.com
hostgator.com
hostmonster.com
godaddy.com
و خلاصه هر چي شركت كه هاست نامحدود ميده، هاست بگيريم
بعد بيايم و روي هاستمون مطالب فارسي زبان بذاريم(نه وارز، مثلا مطلب پزشكي مفيد)
ممكن بعد كه سايت مشهور شد بخاطر اينكه اونا با ايران مشكل دارن سايت رو به قول معروف block بكنن
يا حذفش كنن از رو سروراشون؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به خاطر فارسی بودن زبان سایت، سرویس دهی رو قطع نمی کنند ولی اگر بفهمند از ایران هستید این کار رو می کنند. اکثر شرکت های آمریکایی مثل 1&1 و GoDaddy و ... بدون شک این کار رو می کنند.

bijans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلو هاست این کارو می کنه. GoDaddy هم همین طور. کلاً شرکت های آمریکایی بد هستند با ایران.

چرا سرویس های ما رو امتحان نمی کنید؟

miniuser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي خب پس قضيه اين جوريه....
نگاه كنيد اگر با آي پي ايران وارد سايت بشيم بعد سايت رو آپديت كنيم چه طور؟
ممكنه بفهمن؟
آخه هاست خارجي خيلي ارزونه 

amk

Registered User
لایک‌ها
9
ممكنه بفهمن؟

اگه با آيپي ايراني وارد شي كه منم ميفهمم :D
با آيپي ايراني كه بلوهاست بهت امون نميده...

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ممكنه بفهمن؟

مشکل اصلی، خرید از این سایت هاست. بعد از سفارش سرویس، به شماره تلفنی که در فرم سفارش وارد کرده اید زنگ می زنند تا هویتتون تائید بشه. چون شما در خارج از کشور آشنا دارید در این مورد به مشکل بر نمی خورید.

بله. اگر با آی پی ایرانی لاگین کنید، می فهمند و سرویس دهی رو قطع می کنند.
البته تمام شرکت های خارجی ایران رو تحریم نکرده اند. شرکت های معتبری هم هستند که به ایرانی ها سرویس می دهند. می توانید از آنها سرویس بگیرید.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اگه خیلی محتاطی از سرورهای انگلیس و آلمان استفاده کن مثلا http://www.uk2.net بهش بگو من الان ایرانم و زیر ناف آق ا میگه مشکلی نیست فقط پرداخت ماهانه رو درست انجام بدید هیچ مشکلی با ایرانیا ندارن :D آلمانم همینطور

شرکتای آمریکاییم قانون دارن واسه خودشون نمیان بدون اطلاع اطلاعات و دیتابیس پاک کنن بعد بهت خبر بدن یه مهلتی بهت میدن تا اطلاعات بک آپ بگیری. خود من رو سرور اسرائیلی هاست داشتم بعد اینکه فهمیدن ایرانی هستم خیلی محترمانه ایمیل زدن و مهلت 2 هفته ای دادن تا اطلاعات به یه سرور دیگه منتقل کنم. هیچ جایی توی دنیا مثل اینجا خر تو خر نیست قانون حرف اول میزنه به آدم بودنم اهمیت میدن. بیخود نیست هرکی پاش میرسه اونطرف گ ه میخوره پاشو دیگه اینجا بزاره :lol:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اگه خیلی محتاطی از سرورهای انگلیس و آلمان استفاده کن مثلا http://www.uk2.net بهش بگو من الان ایرانم و زیر ناف آق ا میگه مشکلی نیست فقط پرداخت ماهانه رو درست انجام بدید هیچ مشکلی با ایرانیا ندارن :D آلمانم همینطور

شرکتای آمریکاییم قانون دارن واسه خودشون نمیان بدون اطلاع اطلاعات و دیتابیس پاک کنن بعد بهت خبر بدن یه مهلتی بهت میدن تا اطلاعات بک آپ بگیری. خود من رو سرور اسرائیلی هاست داشتم بعد اینکه فهمیدن ایرانی هستم خیلی محترمانه ایمیل زدن و مهلت 2 هفته ای دادن تا اطلاعات به یه سرور دیگه منتقل کنم. هیچ جایی توی دنیا مثل اینجا خر تو خر نیست قانون حرف اول میزنه به آدم بودنم اهمیت میدن. بیخود نیست هرکی پاش میرسه اونطرف گ ه میخوره پاشو دیگه اینجا بزاره :lol:

آقا پولت رو هم پس دادن بهت؟
اسرائيلي از كجا پيدا كردي؟!! :blink::blink:

بالا