برگزیده های پرشین تولز

سال 2012 چه بر سر زمین خواهد آمد؟

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
1263225457.jpg

می گویند سال 2012 ، آبستن یک اتفاق خارق العاده در کره زمین است ؛ البته هنوز هیچ کس از ماهیت واقعی آن خبری ندارد اما هر چه هست ، خبرهای موجود درباره این سال ، اصلا خوشایند نیست. این را ، هم پیشگویان و منجمان قوم مایا می گویند و هم دانشمندان ناسا.

در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.

در گزارش 132 صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: "انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال 1859 امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت."

به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

در 2012 چه بر سر ما خواهد آمد؟

ظاهراً، در 21 دسامبر سال 2012 تحل عظیمی در جهان رخ خواهد داد به طوری که بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد.
بله، درست متوجه شدید! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید.

اکنون شما 2 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید...!!

مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید.

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم.

مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در پایین مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

1263272018.jpg

مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!).
مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 زندگی روی کره زمین وارد یک دوره جدید می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست).
حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. یکی از استادان دانشگاه هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!

مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه

این کدها درخود قسمتها وقسمتهای زیادی را در مورد یک اتفاق هراسناک خورشیدی درسال2012بیان میکند دانشمندان متفق النظر هستند که هر100 سال یا بیشتر شعله های خورشیدزبانه می کشند و منظومه شمسی را تحت تاثیر خود قرار میدهند.

تئوری میگوید که درسال 2012 یک شهاب سنگ باعث انفجار خورشیدی میشود که باعث سوزاندن کره ی زمین میشود.

دو مطلب جالب: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند!

البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم ...... به هر حال باید صبر کرد.

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
نمي دونم سينا اين تايپيكو زده يا نه !! :D

ولي خدايي اگه راست باشه ... چي مي شه ؟؟

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من اینو قبل خوندم و میگم که:
چیز شعر محضه!

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
من اینو قبل خوندم و میگم که:
چیز شعر محضه!

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
تاپیک تکراری

ولی به نظرم همه این ها خالی بندی
جریان اون موقع هاست که میگفت سال 2000همه کامپیوتر ها قاطی میکنن

آدمه بد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب اینجا همه دانشمندن فقط ناساست که نمی فهمه و نظراتش کشکه!
تبریک میگم به پی تی که این همه دانشمند تربیت کرده!

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
sheep1.gif

چه کار کنیم دیگه! چاره ای نیست!!!!!

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
چند سال پیش هم میگفتن سال 2000 دنیا تموم میشه. 2012 هم عدد قشنگی هست!

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سركاريه.مثل فيلمش!:D

انسانه بد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم اولش میگفتم کشکه. ولی از وقتی که دیدم یونانی ها هم این موضوع رو پیش بینی کردن و تاریخش 2012 اعلام شده مشکوک شدم که حتمن یه خبرایی باید باشه. البته یونانی ها اون زمان تقویم میلادی نداشتن گفتن فلان سال بعد که میشه همین 2012. طبق افسانه های یونانی مردم قدیم در عصر طلایی زندگی میکردن بعد جنجالی بین خدایان پیش میاد و باعث تموم شدنه عصر طلایی (golden age) میشه و خدایی که مردم زیر دست اون در صلح و صفا زندگی میکردن (kronos) از زمین اخراج میشه و به زحل میره... بعد پیش بینی شده در چنین تاریخی کرونوس به زمین برمیگرده و همه رو بجز پیروان راستینش رو از بین میبره و دوباره عصر طلایی دیگری شروع میشه.

2 تا نکته جالب اینجا هست که باعث میشه من نگم این چیزا کشکه:
1- مطمئنن مایا ها و یونانی های باستان که هیچ گونه ارتباطی با هم نداشتن نمیتونن هردو دقیقن یک تاریخ و یک سرنوشت رو بصورت شانسی واسه خودشون خیالبافی کرده باشن.
2- دانشمندان میگن در "زحل" داره اتفاقاتی میوفته و این اتفاقات تا سال 2012 به اوج خودش میرسه و منتظرن ببینن دقیقن توی زحل آخر چی میشه و آیا تاثیری روی زمین داره یا نه

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
ولي فاز مي ده به خدا من ديگه دانشگاه نمي رم ... همه ديگه دنبال پول جمع كردن نيست ... همه كار بد نمي كنن ... ديگه جنگ نمي شه ...

خدايي كاش 100% اثبات مي شد 2 سال زندگي مي كرديم !

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
فرض کنید اثبات شده هست و طوری زندگی کنید که لذت ببرید.
من خودم حساب کردم اگر جزو خوش شانس ها باشم و توی کشور خودمون که جزو بلاخیز ترین هاست به مرگ طبیعی پروندم بسته بشه قاعدتا 40-50 سال زنده ام. خواب و اوقات مرده رو هم ازش کم کنیم میشه فوقش 20 سال! تازه اگر فرض نکنیم فقط توی دوره کوتاه جوانی بدون مسئولیت و در سلامت کامل جسمی میشه از زندگی لذت برد!

ولي فاز مي ده به خدا من ديگه دانشگاه نمي رم ... همه ديگه دنبال پول جمع كردن نيست ... همه كار بد نمي كنن ... ديگه جنگ نمي شه ...

خدايي كاش 100 اثبات مي شد 2 سال زندگي مي كرديم !

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
فرض کنید اثبات شده هست و طوری زندگی کنید که لذت ببرید.
من خودم حساب کردم اگر جزو خوش شانس ها باشم و توی کشور خودمون که جزو بلاخیز ترین هاست به مرگ طبیعی پروندم بسته بشه قاعدتا 40-50 سال زنده ام. خواب و اوقات مرده رو هم ازش کم کنیم میشه فوقش 20 سال! تازه اگر فرض نکنیم فقط توی دوره کوتاه جوانی بدون مسئولیت و در سلامت کامل جسمی میشه از زندگی لذت برد!

آخه نمي شه بدبختي ... همش درس امتحان ترس از آينده ...

دينمونم كه توش آزادي وخوش گذرني اينا نيست ...

بابا اثبات كنن همه بشينن سر جاشون ... اين جنگاي سياسي تموم شه ... اين سوكسي بازيا ...

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
اتفاقآ ناسا بارها و بارها گفته هیچ خبری نیست ! معلوم نیست اولین بار کدوم آدم عاقلی بیخودی گفته ناسا این خبر رو تآیید کرده و بعد هم دهن به دهن چرخیده.
لینک رسمی ناسا که دیگه بالاتر از این لینک جایی رو نمیشه پیدا کرد :
Question (Q): Are there any threats to the Earth in 2012? Many Internet websites say the world will end in December 2012.

Answer (A): Nothing bad will happen to the Earth in 2012. Our planet has been getting along just fine for more than 4 billion years, and credible scientists worldwide know of no threat associated with 2012.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله بالاخره درس و دانشگاه مشغله ذهنی ایجاد میکنه. بخصوص الان که وقت امتحانات هم هست :puke: و اعصاب ها خورده :lol: ولی آدم تا وقتی درگیرش هست فکر میکنه خیلی مساله بزرگی هست و آرزو میکنه ایکاش دنیا زودتر تموم بشه! 2 روز دیگه که آدم میره تو زندگی، اگر خوش شانس باشه! یه شغلی پیدا میکنه که اتفاقا هیچ ربطی به درسی که خونده نداره متوجه میشه بیخودی بزرگش کرده بوده و خودش رو ناراحت میکرده.

آخه نمي شه بدبختي ... همش درس امتحان ترس از آينده ...

دينمونم كه توش آزادي وخوش گذرني اينا نيست ...

بابا اثبات كنن همه بشينن سر جاشون ... اين جنگاي سياسي تموم شه ... اين سوكسي بازيا ...

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
یه حرفی زدن دیگ یه پیشگو هم گفته این حرف رو
اون فیلم 2012 کلا چیز ردیفیه خیلی قشنگ همه چیز رو به تصویر میکشه و نشون میده امریکا فکر کنم میره زیر آب فیلم ردیفی بود

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
اتفاقآ ناسا بارها و بارها گفته هیچ خبری نیست ! معلوم نیست اولین بار کدوم آدم عاقلی بیخودی گفته ناسا این خبر رو تآیید کرده و بعد هم دهن به دهن چرخیده.
لینک رسمی ناسا که دیگه بالاتر از این لینک جایی رو نمیشه پیدا کرد :
Question (Q): Are there any threats to the Earth in 2012? Many Internet websites say the world will end in December 2012.

Answer (A): Nothing bad will happen to the Earth in 2012. Our planet has been getting along just fine for more than 4 billion years, and credible scientists worldwide know of no threat associated with 2012.

عجب قالب قشنگی داره سایتش
کسی این قالب رو نداره ؟

بالا