برگزیده های پرشین تولز

سیستم توسکا - موسسه مالی و اعتباری توسعه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
موسسه مالی توسعه یه سیستم کارت بین المللی راه انداخته که باهاش میتونید پرداخت و دریافت از طریق اینترنت رو داشته باشید همچنین میتونید از ای تی ام های دنیا پول بگیرید. مثل اینکه اینا با رویال بانک طرف قراردادن.
نرخاشم خوبه! کارتو میده 65 ! و کارمزد برداشت و دریافت هم یک تا دو درصد گفته شده!
حالا میخوام ببینم کسی استفاده کرده از دوستان ببینیم چطوریه؟ البته شرطش اینه که حداقل حسابت باید هزار دلار باشه. و هر مبلغی که بخوای حسابو باز کنی باید + 20% بکنی و اون بیست درصد پیش موسسه مالی توسعه به امانت میمونه!
مزیتشم به نظرم اینه که به هر حال اینا یه موسسه مالی اعتباری هستن اگه مشکلی برای این کارتا پیش بیاد به هرحال یه نیمه ضمانتی برای دادن پول من و شما هست.
ولی یه نکته ای هم که توش بود این بود که نوشته کارت ها یک ساله هستن و بعد از یک سال به هر چند سال قابل تمدیدن ولی خب نفهمیدی هزینه این تمدید چقدره و ...
حالا نظر بقیه چیه؟
اینم لینک توسکا روی سایت موسسه توسعه : http://www.cid.ir/toska.aspx
موفق باشید

raptor

Registered User
لایک‌ها
2
تو شهر تبلیغات زیادی کرده، ولی قیمتاش نسبت به سابتای دیگه بالاتره
مثلا سایت لینکس و نیلوپر کارمزد 50 تومن میگیرن برای 1 میلیون و تحویل فوری
این 65 یورو(=100 تومن) کارمزد میگیره+20 درصد پول(=200 تومن برا 1میلیون) رو الکی باید تو حسابشون بخابونی
1 ماه هم طول میده
ولی خوب اعتبارش بیشتره+کارت فیزیکی با نام هم میده

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
تو شهر تبلیغات زیادی کرده، ولی قیمتاش نسبت به سابتای دیگه بالاتره
مثلا سایت لینکس و نیلوپر کارمزد 50 تومن میگیرن برای 1 میلیون و تحویل فوری
این 65 یورو(=100 تومن) کارمزد میگیره+20 درصد پول(=200 تومن برا 1میلیون) رو الکی باید تو حسابشون بخابونی
1 ماه هم طول میده
ولی خوب اعتبارش بیشتره+کارت فیزیکی با نام هم میده

سلام
آره ، مثل اینکه با یه آذربایجانی اینا کار میکنن. روی بخش لاگینش که کلیک کردم دیدم وارد این دومین شد: ibank.az
آخه شک کردم اینا چطوری با این وضع تحریم ها با رویال بانک کار میکنن. :دی
موفق باشید

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
موسسه مالی توسعه یه سیستم کارت بین المللی راه انداخته که باهاش میتونید پرداخت و دریافت از طریق اینترنت رو داشته باشید همچنین میتونید از ای تی ام های دنیا پول بگیرید. مثل اینکه اینا با رویال بانک طرف قراردادن.
نرخاشم خوبه! کارتو میده 65 ! و کارمزد برداشت و دریافت هم یک تا دو درصد گفته شده!
حالا میخوام ببینم کسی استفاده کرده از دوستان ببینیم چطوریه؟ البته شرطش اینه که حداقل حسابت باید هزار دلار باشه. و هر مبلغی که بخوای حسابو باز کنی باید + 20% بکنی و اون بیست درصد پیش موسسه مالی توسعه به امانت میمونه!
مزیتشم به نظرم اینه که به هر حال اینا یه موسسه مالی اعتباری هستن اگه مشکلی برای این کارتا پیش بیاد به هرحال یه نیمه ضمانتی برای دادن پول من و شما هست.
ولی یه نکته ای هم که توش بود این بود که نوشته کارت ها یک ساله هستن و بعد از یک سال به هر چند سال قابل تمدیدن ولی خب نفهمیدی هزینه این تمدید چقدره و ...
حالا نظر بقیه چیه؟
اینم لینک توسکا روی سایت موسسه توسعه : http://www.cid.ir/toska.aspx
موفق باشید
جالبه برای یک بانک!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
آره ، مثل اینکه با یه آذربایجانی اینا کار میکنن. روی بخش لاگینش که کلیک کردم دیدم وارد این دومین شد: ibank.az
آخه شک کردم اینا چطوری با این وضع تحریم ها با رویال بانک کار میکنن. :دی
موفق باشید
مثل اینکه جدیدا دارن از کارتهای ویزای آذربایجان استفاده میکنند
1-2 شرکت دیگه هم دیدم اینطوری

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
مثل اینکه جدیدا دارن از کارتهای ویزای آذربایجان استفاده میکنند
1-2 شرکت دیگه هم دیدم اینطوری

سلام
آره خیلیا اینطوری دارن الان کار میکنن ولی موسسه مالی و اعتباری ندیده بودیم !
قدیم که اینکار تو بانکا رواج داشت شرایط تحریم ها خیلی فرق داشت با امروز.
موفق باشید

esfahanhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویزا کارت رويال بانک آذربايجان سردسته گرون فروش های قهار

من یک کارت ویزا از رویال بانک آذربایجان و به واسطه موسسه مالی و اعتباری توسعه گرفتم که به اسم خودم است و تا حالا همه جا فورا قبولش کردند ، فقط مشکل خیلی بزرگش کارمزد عجیب و غریب آن است یعنی اینکه به ازای هر بار شارژ کارت مبلغ 10 یورو موسسه توسعه میگیره و بعد اول هر ماه میلادی 3.35 دلار رویال بانک کارمزد بر میداره و به ازای هر پرداخت زیر صد دلار ( حتی یک دلار باشه ) 2.35 دلار کارمزد کم میکنه و بالای صد دلار 2.35 درصد کل مبلغ را کارمزد میگیره ، این دو دفعه آخر هم بی وجدان 3.5 درصد و آخریش 4 درصد کارمزد بالا کشید که یه جور دزدی است به نظر من

هزینه شارژ دلار هم به قیمت بازار فرعی فروش دلار قیمت میخوره که حدود 10 تومن بیشتر از نرخ فروش دلار بانک مرکزی است ( 20 تومن بالای نرخ مرجع ) و البته حدود 25 تومن زیر قیمت صرافی محسوب میشه

در کل ، کار راه بانداز است ولی همچین به صرفه هم نیست و ساپورتشون هم یکم غمسوزناک است

:eek:hno:

بالا