برگزیده های پرشین تولز

کم شدن صفحات ایندکس شده !!!!

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
الان چند وقته که به جای بالا رفتن تعداد صفحات ایندکس شده در گوکل روز به روز از تعدادش کم میشه :blink:

من الان حدود 6 ماه میشه یک فروم دارم
رنکش 2 هست
روش وی بی سئو و وی بی سئو سایت مپ هم نصبه
ولی میانگین روزی 40 تا ورودی از گوگل دارم که با این روند کم شدن ایندکس گوگل فکر کنم تا یک ماه دیگه ورودی از گوگل به صفر برسه :(

من سایت مپ هم تو گوگل ثبت کردم به عکس زیر دقت کنید 46.196 تا آدرس ثبت شده که 9.104 تا ایندکس شده ولی وقتی من با دستور site: تو خود گوگل چک مکینم همین الان 1330 تا نشون میده !

حالا من نمیدونم ملاک کدومه اونی که تو گوگل سایت مپ نشون میده یا اون چیزی که با سرچ کردن به دست میاد .

http://img5.************/files/77e03bodkfs0n6jmniz0.jpg​

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
اسم فرومتونم بزنید دوستان بهتر بتونن کمکتون کنند.
واسه یکی از دوستان پیش اومده وبد به این خاطر بود که تعداد پست ها زیاد شده بود از حد نصاب سایت مپ بعد پست های جدید میرفت تو سایت مپ از اونور قدیمی ها در میومد !!!
چک کنید

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
خوب سقفش رو گذاشتم رو 40.000 که اولی پر شد و یکی ساخت که الان رسیده به 6196 تا ولی نکته اینه که فروم من 19,274 تا تاپیک داره من نمیدونم این 46196 تا از کجا آوورده ثبت کرده توش :blink:

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
خوب سقفش رو گذاشتم رو 40.000 که اولی پر شد و یکی ساخت که الان رسیده به 6196 تا ولی نکته اینه که فروم من 19,274 تا تاپیک داره من نمیدونم این 46196 تا از کجا آوورده ثبت کرده توش :blink:

چند وقته این سایت رو دارید

چند وقته سایت مپ رو فعال کردید

آیا فروم ساعتی آپ میشه

قبلا سایت مپ مشکل نداشت

رنک تون 2 هست باید بیشتر بهتون اهمیت بده یه مشکل اساسی هست باید ریشه یابی کنید

به سوالات جواب بدید تا بشه کمک کرد

موفق باشید ;)

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
چند وقته این سایت رو دارید

چند وقته سایت مپ رو فعال کردید

آیا فروم ساعتی آپ میشه

قبلا سایت مپ مشکل نداشت

رنک تون 2 هست باید بیشتر بهتون اهمیت بده یه مشکل اساسی هست باید ریشه یابی کنید

به سوالات جواب بدید تا بشه کمک کرد

موفق باشید ;)

سایت رو 6 ماهه دارم

فروم تقریبا ده دقیقه یک بار آپ میشه شاید هم کمتر

از همون روزهای اول سایت مپ داشتم و در گوگل هم ثبت کرده بودم

و یک نکته هم بگم حدود 2 هفته پیش از یک سایت خارجی در که در زمینه افزایش ترافیک کار میکنه یک link building service خریدم ما که به در قبال پرداخت ماهانه هر ماه لینک سایت رو در 10 تا Social Bookmark Link و 30 تا Directory که رنکشون بین 1 تا 8 ثبت میکنه البته خودشون گفتن 6 تا 8 هفته طول میشه تا جواب بده :

Please note that some directories can take between 6-8 weeks before your website is included and inclusion is up to the discretion of each directory. ineedhits will continue to monitor these submissions and submit you to new directories over the coming months to ensure you’re listed in as many directories as possible!

آهان یک چیزه دیگه :D
چند روز پیش که تو گوگل سایت مپ رفتم ببینم چه خبره دیدم اولین سایت مپ که 40.000 تاش پر شده بود رو به جای تیک جلوش ضربدر قرمز زده همه چیز رو چک کردم دیدم درسته و دوباره دکمه resubmit رو زدم فردا که لاگین کردم دیدم درست شده و اون هم یک تیک سبز جلوش خورده .

به عکس زیر دقت کنید سایت مپ اول که 40.000 تاش پر شده رو فقط 5.484 تا شو ایندکس کرده ولی سایت مپ دوم که 7.247 تاش پر شده 4.247 تاشو ایندکس کرده :blink:

http://img5.************/files/2qb5djemkrsw4q35al90.jpg​
.
.

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان چی شد :blush::(

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
دوستان چی شد :blush::(

شرایط بهتر ایندکس شدن سایت در گوگل :

- داشتن رنک بالا
- نداشتن خطای قابل ملاحظه در سایت مپ
- میزان محبوبیت و سابقه سایت
- تراکم مناسب محتوا و واژه ها در صفحات سایت
- قرار دادن لینک صفحات مهم در قسمت بالای سایت حداکثر تا نصفه صفحه اول

تذکر : از نظر گوگل صفحه اصلی دارای دو قسمت است 50 درصد بالای آن و 50 درصد پایین بنابراین مهمترین قسمت یک سایت 50 درصد بالای صفحه اصلی یک سایت هست

==============================================================

خوب شما سایتت تازه 6 ماه هست که کار میکنه باید به گوگل فرصت بدی تا بهتر آنالیزش کنه رنکتون 2 هست و این عالیه رنک بالا یعنی آینده

تعداد لینکهای سایت مپ شما زیاد هست از سویی یکسره آپ میشه و این خودش یک ایراد سئو هست شما فقط لینکهایی که براتون ایندکس شدنش مهمه قرار بدید مخصوصا در صفحه اول سایت تاکید میشه چون مهمترین صفحه یک سایت این صفحه هست

مثلا آخرین پستهای تالار را مثل اکثر فروم ها در بالای صفحه اصلی قرار بدید تا گوگل متوجه آپ شدن دائمی سایت بشه

==============================================================

مشکل دیگه شما نداشتن ترافیک روزانه از گوگل هست

این با ایندکس مناسب رفع میشه البته به موضوع مطالب نیز ربط داره که معمولا موضوعات بدرد بخور توسط دیگران استفاده شده پس تنها شانس پیروزی افزایش رنک هست => رنک بالا = قرار گرفتن در نقطه بالاتری در لیست جستجو

ضمنا شما گفتید با سایتهای افزایش ترافیک و رنک خارجی کار کردید => این سایتها بصورت مصنوعی رنک رو بالا می برن احتمالش کم هست که اگه همکاریتون را با این سایتها قطع کنید رنکتون همچنان بالا بمونه چون لینک شما رو بر می دارن

سعی کنید با تبادل لینک دائمی رنکتون رو حفظ کنید

===============================================================

موفق باشید ;)

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
تشکر میکنم ازپاسخ کاملی که دادین
نکاتی که گفتین رو حتما لحاظ میکنم
در مورد کار کردن با سایتهای خارجی هم من قصد ندارم همکاریمو قطع کنم ماهانه یک مبلغ ناچیزی میدم تا هم هر ماه لینکهای جدیدتر بهم بدن هم لینکهای قدیم پاک نشه چون بنظرم من آدم هرچی خرج گوگل و رنکش کنه ضرر نمیکنه .

از همه مهتر صبر بیشتری پیشه میکنم :blush::D

MJameS

Registered User
لایک‌ها
28
سلام به همگی

امروز داشتم صفحات ایندکس سایتم رو بررسی میکردم که متوجه شدم 200 تا کم شده و آخرین باری که تو کش گوگل قرار گرفته 21 ژانویه بوده در صورتی که پستی که روز 28 ژانویه تو سایت گذاشتم همون موقع توی کش گوگل قرار گرفت الان چندتا سایت دیگه رو بررسی کردم دیدم واسه اون سایت ها هم همین مورد پیش اومده تاریخ کش گوگل چند روزی عقب رفته:D
مثلا همین میهن دانلود با اینکه هر روز مطلب میذاره و رنکش هم 5 هست روز 28 توی کش گوگل قرار گرفته
مشکل چیه ؟
نظر بدین :f34r:

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
این صفحات ایندکس شده سایت من توسط گوگل در 4 روز مختلف ! :(:(:blink:

15/01/2010 ---> 1,770

26/01/2010 ---> 8,810

27/01/2010 ---> 1,470

01/02/2010 ---> 1,960

123456za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان خوب شد اين بحث شده
منم چند وقتي هست شديدا صفحات ايندكس شدم داره كاهش پيدا مي كنه از 24000 رسيده به 7600
البته سرور قبلي خطاي 500 زياد داشت (باhost tracker 9 كه چك مي كردم
دليلش اين مي تونه باشه؟
چند روزي هست سرور رو عوض كردم خطا ندارم

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
آقا یکی ام به داد من برسه ، یه زمانی پست میدادم 2 دقیقه بعد میرفت توگوگل اما الا یه هفتست که اصلا گوگل ایندکس نمیکنه ، نه اینکه بد ایندکس کنه ها .... اصلا ایندکس نمیکنه، چیکار میشه کرد دوستان؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
شما يه آدرسي چيزي بده كه بررسي كنيم
فقط ميگي سايتم ايندكس نميشه

mechondak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Google Mayday

گوگل کنید اینرو تا علت این تغیرات رو تو گوگل متوجه بشین . البته این تنها در صورتیه که همه چی در سایت شما عادی و مرتب هست. در غیر اینصورت سایتتون نیاز به مرتب شدن داره و ربطی آنچنای به این داستان نداره .

موفق باشید .
Mecho

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
شما يه آدرسي چيزي بده كه بررسي كنيم
فقط ميگي سايتم ايندكس نميشه

سایتم اینه: www.p30lux.com ممنون میشم اگه یه بررسی کنید
Google Mayday

گوگل کنید اینرو تا علت این تغیرات رو تو گوگل متوجه بشین . البته این تنها در صورتیه که همه چی در سایت شما عادی و مرتب هست. در غیر اینصورت سایتتون نیاز به مرتب شدن داره و ربطی آنچنای به این داستان نداره .

موفق باشید .
Mecho
ممنون،ولی چیزی دستگیرم نشد :(

بالا