برگزیده های پرشین تولز

قونیه

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
سلام دوستان
یکی از دوستان من که از قضا شاعرپیشه و عارف مسلک هستن کلید کردن که بیا بریم قونیه
از دوستان اهل فن کسی میدونه چجوری میشه رفت قونیه ، با کمترین هزینه
از چه راهی میشه رفت؟
قطار داره؟ :)
اتوبوس چطور؟ :p
ترکیه ویزا میخواد یا نمیخواد؟ :f34r:

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
سلام دوستان
یکی از دوستان من که از قضا شاعرپیشه و عارف مسلک هستن کلید کردن که بیا بریم قونیه
از دوستان اهل فن کسی میدونه چجوری میشه رفت قونیه ، با کمترین هزینه
از چه راهی میشه رفت؟
قطار داره؟ :)
اتوبوس چطور؟ :p
ترکیه ویزا میخواد یا نمیخواد؟ :f34r:

کلا هر کشور خارجی بخوای بری ویزا میخوان فقط شما ها ویزای مسافرتی تفریحی میگیرید که کنم 2یا 3 ماه هست البته بسته به کشورش ولی تو همین مایه هاست

اگه تهرانی یه سر به خیابون نجات الهی تو میدون فرودسی بزن اونجا آزانس های مسافرتی زیادی داره ومعتبرهم هست
(میدونی که الان با این همه کلاه برداری به هر آزانسی نمیشه اعتماد کرد ولی اون خیابون تمام آزانس های مسافرتیش معتبرن)یه سر بزن یه قیمت بگیر ازشون ببین مزنشون چند

درضمن آزانس مسافرتی که انتخاب میکنی هرچی به بالی شهر نزدیک تر باشه الکی گرونتر میگیرن اونجا هم مرکز شهر هم خدمات دهی هم قیمت هاشون مناسبه

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
یک سری کشورها هستن که ما ایرانی ها وقتی میخوایم بریم تو اون کشور ویزا نمیخواد
من خدمتم لب مرز آذربایجان بود و ایرانی ها فقط با پاسپورت و مقداری پول برای عوارض ورود و خروج میرفتن داخل مرز
میخواستم بدونم ترکیه هم اینطوریه یا نه؟
ضمنا من و دوستم خودمون میخوایم بریم و نمیخوایم با تور بریم
فقط میخواستم بدونم کم هزینه ترین مسیر برای رفتن کدومه

pouyakhani

Registered User
لایک‌ها
2
آره ترکیه هم ویزا نمیخواد....ما پارسال رفتیم...8 روز موندیم...

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
برای رفتن به تركيه فقط همون پاسپورت لازم داری مقداری هم عوارض موقع ورود بايد پرداخت كنی ...
اگه ميخوای كم هزينه باشه از راه زمينی برو با اتوبوس های VIP شركت رويال سفر كه ميره آنكارا ، 70000 تومان هم قيمت بليط هست
شنبه هر هفته ساعت 1/30 ظهر حركت ميكنه و مكان حركت هم تهران - پارك سوار بيهقی - شركت رويال سفر
اينم آدرس سايتش : http://royall.ir/?yy=25

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
برای رفتن به تركيه فقط همون پاسپورت لازم داری مقداری هم عوارض موقع ورود بايد پرداخت كنی ...
اگه ميخوای كم هزينه باشه از راه زمينی برو با اتوبوس های VIP شركت رويال سفر كه ميره آنكارا ، 70000 تومان هم قيمت بليط هست
شنبه هر هفته ساعت 1/30 ظهر حركت ميكنه و مكان حركت هم تهران - پارك سوار بيهقی - شركت رويال سفر
اينم آدرس سايتش : http://royall.ir/?yy=25
ما از ارومیه میخوایم بریم ، یعنی رفیقمون اهل ارومیه هستش و گفته بیا اینجا و از ارومیه بریم
نمیشه با ماشین خودمون بریم ، رفیقم یدونه دوو ماتیز داره ، اجازه ی ورود ماشین رو میدن یا نه؟

Last edited by a moderator:
بالا