برگزیده های پرشین تولز

فروش – HTC TOUCH PRO 2

Maskology

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

این گوشی 4شنبه 30 دی به قیمت 685 تومن از پایتخت خریدم.فاکتور هم موجود است.
گارانتی پرین تلکام +سی دی اریو اقلیم + جک تبدیل یو اس بی به 3.5 میلیمتری که هر هندزفری بهش بخوره.
مشکل اینه که این گوشی برای خانم بنده بزرگ هست و به این دلیل تصمیم به فروشش گرفتیم.خودم HD2 دارم وگرنه خودم برش میداشتم.
اگر کسی خریدار هست گوشی رو به قیمت میفروشم .
گوشی 3روزه خریداری شده وخداییش فروشش فقط ضرر هست چون با نو فرقی نداره و اگر کسی تشخیص بده این گوشی آک نیست مجانی مال خودش.
یه دی وی دی هم پر ازبرنامه اشانتیون از طرف خودم.
قیمت پیشنهادی = 600
با تشکر

Maskology

Registered User
لایک‌ها
0
شرمندم. 25% خود تلکام یا مغازه بر میداره...تازه رو گوشی ای که بجاش ازش بردارم هم تخفیف میده. اینجا اومدم که به دست بفروشم.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
شرمندم. 25% خود تلکام یا مغازه بر میداره...تازه رو گوشی ای که بجاش ازش بردارم هم تخفیف میده. اینجا اومدم که به دست بفروشم.

خوشبینانه ترین حالت 20 درصد بر میدارند کسی واسه 50 60 تومن ریسک خرید گوشی کارکرده رو نمیکنه
من مصرف کننده نیستم والا رو 20% برش میداشتم البته اگه شما قبول میکردید

راستی شما خودتون فروشنده موبایل نیستید توی آواتارتون ویترین موبایل فروشیه اگه اشتباه نکنم

Maskology

Registered User
لایک‌ها
0
خوشبینانه ترین حالت 20 درصد بر میدارند کسی واسه 50 60 تومن ریسک خرید گوشی کارکرده رو نمیکنه
من مصرف کننده نیستم والا رو 20% برش میداشتم البته اگه شما قبول میکردید

راستی شما خودتون فروشنده موبایل نیستید توی آواتارتون ویترین موبایل فروشیه اگه اشتباه نکنم

دوست عزیز...خواهش میکنم این تاپیک رو هم خراب نکنید.من دارم میگم 685 خریدم و 600 میدم پس به خاطر 50-60 تومن نیست نه؟میشه 85 تومن. نمیدونم شما چرا وقت خرید ریاضیت ضعیف میشه ولی وقت فروش خودت کاملا حسابرسی.

من فروشده موبایل نیسم ولی این عکس رو یه مغازه دار وقتی داشتیم ازش گوشی میخریدیم برای امتحان دوربین گوشی انداخت. عکس مال نوکیا 6630 هست برای 4 سال پیش.سوال دیگه ای هست در خدمتم.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
HD2 رو اگه خواستی بفروشی من خریدارم! :)

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
با 650 تومن که HD2 در حد آک میشه خرید. توی هیمن فوروم هم 650 خرید و فروش شده .

sasane

Guest
لایک‌ها
0
نميدونم چرا اينقدر قيمت پرو 2 ها رفته بالا تو اين فوروم.

اكش بدون گارانتيش از قيمت پيشنهاديه شما واسه اين گوشي خيلي ارزونتره.

با توجه به اين كه گارانتي تو ppc هم زياد چيزه مهمي نيست.چون با اولين ويندوز كوك شده اي كه روش بريزي ديگه گارانتيش كنسل ميشه.

درضمن مشتري هنگام خريد به گارانتيش توجه نميكنه.

پس اگه واقعا فروشنده ايد قيمت رو تا ميتوني بيار پايين.

هرچند.اخر اين تاپيك هم مشخصه.

مثل پرو 2 قبلي بعد از 1 هفته كه مشتري به اون قيمت پيدا نشد صاحب تاپيك مياد اعلام ميكنه كه 550_590 فروختمش به يه مغازه دار.:p

Maskology

Registered User
لایک‌ها
0
نميدونم چرا اينقدر قيمت پرو 2 ها رفته بالا تو اين فوروم.

اكش بدون گارانتيش از قيمت پيشنهاديه شما واسه اين گوشي خيلي ارزونتره.

با توجه به اين كه گارانتي تو ppc هم زياد چيزه مهمي نيست.چون با اولين ويندوز كوك شده اي كه روش بريزي ديگه گارانتيش كنسل ميشه.

درضمن مشتري هنگام خريد به گارانتيش توجه نميكنه.

پس اگه واقعا فروشنده ايد قيمت رو تا ميتوني بيار پايين.

هرچند.اخر اين تاپيك هم مشخصه.

مثل پرو 2 قبلي بعد از 1 هفته كه مشتري به اون قيمت پيدا نشد صاحب تاپيك مياد اعلام ميكنه كه 550_590 فروختمش به يه مغازه دار.:p

والا همن اقایونی که اینجا پیشنهاد خرید دادند HD2 خودشون رو فروختن ویدونه با گارانتیش رو خریدن پس برای کسی که اینهمه پول یه گوشی میده گارانتی مهمه.این گوشی 3 روز پیش 685خریده شده.اگه کسی دوست داره بره الان از مغازه پرو 2 بخره میتونه این گوشی رو که با آک فرقی نداره ارزونتر بخره ولی دوست ندارم به غیر از دست بفروشم که یه زرورق بکشه روش وجای نو به مردم بفروشه.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
قضیه گوشی ایشون با اون پرو2 فرق داره او آقا کارکرده بود گوشیش و کلی برنامه نصب کرده بود می خواست پول برنامه بگیره

ولی این گوشی با این گارانتی 645 پولشه و با بدون گارانتی 590 تومنی فرق داره یه بیمه روشه یه سی دی اقلیم یه گارانتی شاید بدرد بخور

من اون موقع که گفتم 5- 60 تومن طرف میره آکش رو میخره منظورم قیمت شما نبود من یه جورایی آشنا دارم توی پرشین تلکام که این گارانتی رو 635 هم بهم میده فروشش هم بین 645 تا 660

من نه طرف ایشونم نه دوستان که پست دادند 2 طرفه حرف میزنم
بهترین حالت کسر 20 درصد از قیمت کف بازاره که اگر کسی واقعا بخواد آکش رو بخره این دستگاه ایشون روی 15% هم ارزش خرید داره

فرض رو بر 660 میگذاریم و 15 % که میشه 560 + 5 تومن هزینه پست 565 بیش از این ایشون هر قیمتی قرار بدند مناسب نیست ( البته 15 تومن هم گوشی رو بالا گفتم ) باز هم کسی واقعا بخواد تا 570 هم میاد
مغازه داره هم خیلی با انصاف باشه 30% کسر میکنه گاها تا 40% هم کسری دیدم

در نهایت ایشون شاید از من دلگیر بشند ولی من کاملا عادلانه گفتم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من نه طرف ایشونم نه دوستان که پست دادند 2 طرفه حرف میزنم
بهترین حالت کسر 20 درصد از قیمت کف بازاره که اگر کسی واقعا بخواد آکش رو بخره این دستگاه ایشون روی 15% هم ارزش خرید داره

فرض رو بر 660 میگذاریم و 15 % که میشه 560 + 5 تومن هزینه پست 565 بیش از این ایشون هر قیمتی قرار بدند مناسب نیست ( البته 15 تومن هم گوشی رو بالا گفتم ) باز هم کسی واقعا بخواد تا 570 هم میاد
مغازه داره هم خیلی با انصاف باشه 30% کسر میکنه گاها تا 40% هم کسری دیدم

حق با شما هست اما مسئله اینجا که شما نرخ مغازه داری دارید حساب می کنید.به قول خودتون شما مصرف کننده هستید.

اما مسئله مهم اینه که اینجا فروم هست.تبادل اطلاعات بین یوزرها !! کسی اینجا تاپیک می زنه که مستقیم از مصرف کننده به مصرف کننده کالا انتقال پیدا کنه و در این صورت درصد خرید و فروش تغیر می کنه !

امیدوارم زننده این تاپیک از من دلگیر نشه چون پشت من هیچ ربطی به تاپیک نداره.من خودم دو هفته پیش یه tytn ii ّرای براش فروش داشتم و اینجا زدم.ماشالله بچه ها قیمتی که می دادن خیلی جالب بود.خودشون با گوشی ها مقابسه می کردن و این گوشی رو که کیبورد داره با دایموند که هیچ گونه تشابهی با این گوشی نداره مقایسه کردن و 230 قیمت دادن.در انتها من پشت ویترین گذاشتم و 330 تومن فروختمش !

بالا