برگزیده های پرشین تولز

تفاوت اين دو ورژن از WD TV HD در چيست؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
سلام

چند تا سوال دارم كه جايي جوابشو نديدم:

سوال اول :
تفاوت اين دو ورژن از WD TV HD در چيست؟ ( توي قسمت آپگريد سايت WDTV كه رفتم متوجه شدم آپديتهاشون فرق مي كنه )

WD TV HD Media Player generation 1 (model:WDAVN00). 1

WD TV HD Media Player generation 2 (model:WDBABF0000NBK). 2

سوال دوم :

كدومشون بهتره براي خريد و چرا ؟

سوال سوم :

چرا خيلي جاها آكبند يا در حد نوي اين دستگاه رو براي فروش گذاشته اند ( اشكال كار كجاست ؟ شايد به خاطر فرمتهايي كه پخش نمي كنه !)

چند وقته مي خواهم يه دونه بخرم اما به خاطر اينكه يه هر جا ميري مي بيني كه براي فروش گذاشتند ، كمي ( نه خيلي ) به شك افتادم .

ممنون و تشكر
( لطفا نگيد كه قبلا بحث شده و ... )

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
سلام

چند تا سوال دارم كه جايي جوابشو نديدم:

سوال اول :
تفاوت اين دو ورژن از WD TV HD در چيست؟ ( توي قسمت آپگريد سايت WDTV كه رفتم متوجه شدم آپديتهاشون فرق مي كنه )

WD TV HD Media Player generation 1 (model:WDAVN00). 1

WD TV HD Media Player generation 2 (model:WDBABF0000NBK). 2

سوال دوم :

كدومشون بهتره براي خريد و چرا ؟

سوال سوم :

چرا خيلي جاها آكبند يا در حد نوي اين دستگاه رو براي فروش گذاشته اند ( اشكال كار كجاست ؟ شايد به خاطر فرمتهايي كه پخش نمي كنه !)

چند وقته مي خواهم يه دونه بخرم اما به خاطر اينكه يه هر جا ميري مي بيني كه براي فروش گذاشتند ، كمي ( نه خيلي ) به شك افتادم .

ممنون و تشكر
( لطفا نگيد كه قبلا بحث شده و ... )

WD TV HD Media Player generation 2 براي خريد بهتره چون چيپ ست 8655 داره و dts ساپورت ميكنه اما در كل وسترن نخري بهتره من هر 3 مدل شو داشتم خيلي ضعف داره در حال حاضر شركت پويش الكترونيك يه مدل جديد به EAGET M890 با چيپ ست قدرتمند Realtek 1283 رو وارد و گارانتي كرده كه از هر نظر بهتر از تمام دستگاه هاي موجود در ايران هست
m89005.jpg

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
WD TV HD Media Player generation 2 براي خريد بهتره چون چيپ ست 8655 داره و dts ساپورت ميكنه اما در كل وسترن نخري بهتره من هر 3 مدل شو داشتم خيلي ضعف داره در حال حاضر شركت پويش الكترونيك يه مدل جديد به EAGET M890 با چيپ ست قدرتمند Realtek 1283 رو وارد و گارانتي كرده كه از هر نظر بهتر از تمام دستگاه هاي موجود در ايران هست
m89005.jpg

قیمت ؟

خودش هارد داره ؟

بالا